Викликаю на дебати• 04 марта 2023
Взгляд со стороны. Поддержите меня, пожалуйста
Такое написал вот вечером. Мы разьехались месяц назад. Но продолжали встречаться. Ревнует ко всем и всему с первого дня знакомства. Это так тяжело. Я думала, что изменится. Я настолько разбита этим всем, что скоро чекнусь. Даже не понимаю сейчас, что чувствую. Ни злости, ни обиды, ничего. Ступор. Это нормально такое писать "любимой"?
Никогда не изменяла и не думала, работа(очень много), дом, ребенок(мой). Все в семью. А у него "депрессняк" постоянно. Полгода на диване, язык учить не хочет("не мое",говорит), все работы не такие, все плохо, устал.
Я спустя год за границей получила хорошее повышение по работе, очень хорошее. Работала и старалась для нас и еще очень повезло. Учу язык. Сплю по 6 ч. в сутки. Все остальное время на ногах и в работе.
И теперь вот такое. Я его не люблю, не уделяю внимания, шляюсь со всеми и т.д.
Он даже поздороваться ни с кем не разрешает мне. Друзей нет, от слова совсем. "Все плохие". И еще беда-выносит всю инф. из семьи.
Как реагировать на вот такие смс? Как поставить на место? Я так устала....
Бентливуман• 04 марта 2023
Чому Ви себе не поважаєте??? воно ж хворе!!! потрібно навчитись поважати себе і цінувати себе. Ви у себе одна!!! а його в блок -бридкий... і вас ні грама не поважає! навіщо поруч чоловік який не поважає???
Кондуктор автобуса• 04 марта 2023
Ответ дляА вот недавно
Я в сша і на 2 роботах, майже все відкладаю, але вже ледве дихаю.
Ви там одна? Нас 4ро і я годувальник. Нічого не відкладаю. Все проїдаємо, одяг, житло. Добре що є надходження з роботи онлайн. Порахувала, що контракт 7 годин на день фіз праці і я вже на другу не піду. Мені 43. Здохну
А вот недавно• 04 марта 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Я співчуваю і розумію. Бажаю вам щоб якось налагодилось, а воно налагодиться, бо я вірю і не раз переконувалась в тому, що хто дбає, той має.
Я не просто одна, я з чоловіком.
Як ви на 4 навіть не уявляю
Я не просто одна, я з чоловіком.
Як ви на 4 навіть не уявляю
Кондуктор автобуса• 04 марта 2023
Ответ дляА вот недавно
Я не просто одна, я з чоловіком.
Як ви на 4 навіть не уявляю
Я не просто одна, я з чоловіком.
Як ви на 4 навіть не уявляю
Дякую! Зато мій чоловік, якій в іншій країні ЕС не працює, ’розуміє’. Я ж сильна, сможу прокормити двох 11 річних дітей та 80річну маму. Так і каже
А вот недавно• 04 марта 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Я б прибила
Коварная Зая• 04 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
фото
Автор, он неуверенный в себе, ущербный человек. Поверьте, оно вам не надо. Отвалился и слава Богу! Работайте, уделяйте время ребенку, встречайтесь с мужчинами. Найдете своего ещё.
Уси Пуси• 04 марта 2023
Навіть не шкода вас, вибачте. Таке г@мно треба з життя прибирати, а ви з ним ще страждаєте. Ну насолоджуйтесь
шкода дитину(((
Уси Пуси• 04 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
фото
На три букви його і в блок навічно. І вам голову лікувати до психолога, довго, бо мама не навчила себе цінувати і поважати.
Уси Пуси• 04 марта 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Хай Бог милує!!! Воно у вас хворе на всю пусту голову. Вигоніть його геть, і заблокуйте. Оце ви собі ідіота знайшли. Він же пацієнт псих лікарні. Аж страшно, що такі олені є на планеті.
Дами, це яскравий приклад перверзного нарциса, кому цікаво. Образи- вибачення- образи-вибачення, все по колу, зруйнована психіка автора, їй треба роки 3-4 тепер, щоб стати адекватною після нарца.
Кондуктор автобуса• 04 марта 2023
Ответ дляА вот недавно
Я б прибила
Ну от я майже созріла. Роблю своє та від нього подалі
МояХатаЗкраю• 04 марта 2023
Автор, ну, ви ж самі написали, що він такий і був одразу. Навіщо було зв´язуватись?
-Ні, він зміниться, бо я так хочу
З якого дива?
Заблокуйте і припиніть спілкуватися раз і назавжди.
-Ні, він зміниться, бо я так хочу
З якого дива?
Море Счастья• 04 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
фото
Пише, наче розумово неповноцінний і друкованого слова в житті своєму не бачив. Як ви так опустилися, що зійшлися з цим... з когнітивними особливостями? Скажіть йому, що в Германії чи де ви там є його українські воєнкоми шукають.
Мона_Лиса• 04 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
фото
Автор, а можно почитать что вы ему пишете перед его сообщениями?
Почекуха• 04 марта 2023
Чому жінки так себе не поважають?В автора в голові ще думки як поставити його на місце,ніяк вигнати і не згадувати навіть за таке сміття
ПешитеБесАшипок• 04 марта 2023
Поздравляю, вы в абьюзивных отношениях.
Вырывайтесь, автор! Срочно!
Злюка-закусюка• 04 марта 2023
Вот интересно, вот эти все, обвиняющие своих половин в изменах, в том, что они там сношаются на работе в перерыве и т.д., они сами озабоченные? Ведь не могут же люди постоянно думать о сексе. Это ненормально. Ему этого не хватает, вероятно.
ЧакрыНеРаскрылись• 04 марта 2023
У вас блокировка в телефоне не работает, да? В противном случае вы просто глупая
ХикориДикори• 04 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
фото
ну и быдло! это ваш уровень что ли такое терпеть? пусть идёт за кораблём.
Отвечайте вежливо: и тебе удачи, любимый!
Будь счастлив! Добра тебе полные карманы и попутного ветра в спину! и т.д.