Zaviriuha• 04 марта 2023

Хто вірив якомусь дядьку, що сказав, коли буде 150 тис вбитих орків?

В що далі будемо вірити? Певне таким як я, ці дати допомагають жити під час війни. То 2-3 тижні, то першого снігу чекала, то чайні рози коли зацвітуть, то юристці із Тік току, то 150 тис
Фрея Фея• 04 марта 2023
Добрий день!
Спала як сурок до 11 ранку, що хорошого сьогодні?
julia_kid• 04 марта 2023
Много кого случаю , читаю разных направлений …
За год многих отбросила - кто говорил не правду .
Общее сходится 2023 последний год активной войны , по документам закончится 2025 .
Но дальше будут другие квесты для всего человечества . Так что жить нужно сегодняшним днем .
Апельсишка• 04 марта 2023
Ответ дляkuskus
Моя думка-вона знає дещо, що має знати обмежена аудиторія, але б на місці її джерела, я б більше не надавала їй інформацію
Да ничего она не знала и не знает, прям с ГШ какому-то платью информацию выдают,ага.
Задолбали уже,одна тут кинет свои графики,непойми что в них,точно также притянуто за уши и шифровку можно к любому событию подтянуть,а попроси расшифровать-ой,всё,нету сил,падаю в обморок.Другая с Беларусью тут кумарит,еще с поллесятка точно есть с инфо 100-ка от зятя в сбу.Вы,правдв,такие наивные?
Argesha• 04 марта 2023
На їх ресурсах читала цифру 256 тис наших, тільки військових.
Хто більше.
Ночка_темная• 04 марта 2023
На мене уже з лютого депрессія напала з цими передбаченнями.Слухала з початку війни Нестеренко, таро знання, Бюн іноді, Космача та інше подібне, співпадало в багатьох моментах, особливо передбачення про те, що події визволення почнуться після 50000 дохлих парашистів і дійсно ж, буквально напередодні наступу в Харківській клацнуло 50 000.Так і не виїхала в тому році( з Миколаївської), втішаючи себе що ну ось-ось, максимум до березня, восени перелом, ой ні січень перелом, ні лютий перелом, тепер березень перелом віщують, переносять ту перемогу з сезону в сезон.Нудить вже від цих передбачень, весь рік вірила що невдовзі перемога. Знайомі повиїзжали, діти їх живуть нормальним життям, а мої дикими вже стали, третій рік на дистанційці і кінця-краю цьому не видно. Тепер малюються картини що війна ще на декілька років і потім оці всі краї прифронтові будуть десятиріччями в розрусі і депрессії, жахливий психологічний стан і бажання просто здохнути, нема сил ні на що. Потрібно було зразу діяти а не слухати казочки.
Be_me• 04 марта 2023
Ответ дляZaviriuha
Вже знайшла, Медіум і таролог Діана сказала, що війна закінчиться в 23 коли буде тепло і зелено)
Автор, а я от саме на ній «обломалась». Хоча, здавалося б 80к підписників не можуть бути такими легковірами. Щось же мало співпадати.Але, коли вона пророчила масовані ще з 19 числа (слава Богу не було), а потім сказала: то шторм на морі, то в рашистів плани часто міняються.. В чому ж тоді суть гадання? Так може хто завгодно, що завгодно сказати і тоді списати на погоду. Хіба б не кінцевий результат мали бачити карти? А не оце: плани постійно міняються..
Коротше, головою знаю, що психіці треба чіплятись за якісь дати, щоб не поїхати глуздом, але відписалась від усіх, плани максимум на тиждень. Живу сьогоденням.
Be_me• 04 марта 2023
Ответ дляНочка_темная
Хочеться вас якось підтримати. Навіть зараз діяти ще не пізно! Якщо відчуваєте ресурс і є можливість, поїдьте кудись хоча б до літа, психіка перепочити має. Бо з таким настроєм вам точно нелегко, дітям треба здорова мама. І досі є країни, що приймають.Так, умови не як вдома, але зверху не бахкає і вже легше.
Ночка_темная• 04 марта 2023
До речі, хтось слухає Калініну? Вірите? Війну вона передбачила за декілька років, ще й типу воєнний конфлікт трикутник Параша-Білорусь-Україна але вона не знає хто нападник хто жертва.І ще з початку війни казала що Раша не матиме успіху в цій війні. Так от, купа поганих прогнозів у неї на найближчі роки на Європу, і війна там і кризи. А в Україні війна до 24го року дуже важка і 24-й поганий, трішки розвидниться в 25-26 а потім знову важко.
МАМА НИКИТКИ-2• 04 марта 2023
А хіба статистика рахує не всіх? Вбитих і поранених.
МАМА НИКИТКИ-2• 04 марта 2023
Ответ дляZaviriuha
Найшли нове розачарування? Хочаб 24 рік собі поставте
Ольга-f5e3• 04 марта 2023
Ответ дляkuskus
До речі, вже всі перед Платтям вибачились? Щось таки знала)
А что она знала? Пропустила
ebbi• 04 марта 2023
Ответ дляkuskus
У людей з цим завжди великі проблеми.Коли треба вибачатисьвони частіше за все ’уходят по английски’
ebbi• 04 марта 2023
Ответ дляArgesha
Хто більше.
Та канєшна...А їхніх,напевне,близько 10,бо півроку тому було 9.
Светлана777• 04 марта 2023
Многие обещали март 23,сейчас молчат уже ...
Renesmeе 16• 04 марта 2023
Не вірю і не вірила ніколи різним провидцям, оце можу хіба що якогось політолога послухати і якщо у нього логічні доводи то можу повірити.
Читаючи такі новини розумію що всі готуються до довгої війни. Ми не хочем здаватись, раша і путін теж

Rheinmetall хоче побудувати танковий завод в Україні

Оборонний концерн Rheinmetall веде переговори про будівництво танкового заводу на території України. «Завод Rheinmetall можна побудувати в Україні приблизно за 200 мільйонів євро», – директор компанії Армін Паппергер. Він міг би виробляти до 400 основних бойових танків типу Panther на рік. Переговори з українським урядом є «обіцяючими». Паппергер сподівється на рішення ’протягом наступних двох місяців’.

Керівник Rheinmetall переконаний, що завод можна захистити від нальотів російської авіації. «Захист протиповітряною обороною не складе труднощів.» Для перемоги Україні потрібно від 600 до 800 танків, підкреслив керівник Rheinmetall. «Навіть якби Німеччина відмовилася від усіх 300 танків Leopard 2, які були в розпорядженні Бундесверу, цього все одно було б занадто мало».

Паппергер очікує, що війна триватиме «ймовірно, роками». «Західні союзники надсилають туди достатньо зброї, щоб Україна могла захищатися, але українці сьогодні не мають достатньо техніки, щоб повністю відвоювати свою територію. Водночас Росія не має стільки ресурсів, скільки Захід в цілому». Але він не бачить, «що російське керівництво згортає свій агресивний курс щодо України».

Panther — найновіший танк компанії представлений влітку 2022 року.

@OstanniyCapitalist
МАМА НИКИТКИ-2• 04 марта 2023
Ответ дляYula-art
У травні путіна уб´ють. Я чекаю цього)))
Це вже вкотре по рахунку?
Yula-art• 04 марта 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це вже вкотре по рахунку?
Особисто я тільки про травень чула. Не скажу, що прям 100% вірю в таке, але я теж та людина, якій легше жити від дати до дати.
sur_sur• 04 марта 2023
Ответ дляsnejs
Наших полегло похоже очень не мало. Вчера видела видео Пригожин обращался к Зеленскому и показывал пленным, два мальчика лет по 20 и пенсионер. Вот таких призывают, ну капец просто
20 років - призовний вік. Тим більше якщо вже і відслужили. Деякі хлопчики ще й прагнуть на фронт.
Renesmeе 16• 04 марта 2023
Ответ дляСветлана777
Про весну не чула, закінчення обіцяли літо 23р. Буданов, Подоляк. Теж в це вірила, зараз вже не знаю читаючи новини)). Але бачу що ми рухаємся у цьому напрямку, хлопці навчаються за кордоном, в Україні випустили офіцерів, дрони почали запускати, Вільху десь мають випробовувати на полі бою, стрілятиме 110 км, але хочуть вдосконалити до 150. Пішли перші танки …
МАМА НИКИТКИ-2• 04 марта 2023
Ответ дляYula-art
Березень-квітень минулого року хуйла хоронили двічі на тиждень. Нажаль, не бере ту мразоту людське проклятті.
Светлана777• 04 марта 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А потом писали,что он до своего дня рождения в октябре не доживет, я так ждала,так ждала.....
Болаболик• 04 марта 2023
Ну те лезут на смерть это их выбор , поэтому их не жаль . А вот наших ребят жаль , сколько инвалидов (( сколько убитых 🤦‍♀️когда конец этого .. ужас
Lena24101987• 04 марта 2023
Ответ дляНочка_темная
Насправді-ніколи не пізно!!!
Краще зробіть і жалійте чим будете жалкувати за незробленим!!!
Лушпаечка• 04 марта 2023
Ответ дляНочка_темная
Не знала про таку. Треба послухати. Бо логіка в тому є.
Війну нам вже прогнозують до кінця року (я про захід і тг канали,де це читала), а світова криза і післявоєнна в нас, то то логічно,що буде. Так просто такі війни не минають. Навіть якщо це етап перед зльотом розвитку, то кризи післявоєнних часів ніхто не відміняв.
Лушпаечка• 04 марта 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це вже вкотре по рахунку?
Або котрого?))
(Може там двійники його мруть як мухи)
МАМА НИКИТКИ-2• 04 марта 2023
Ответ дляЛушпаечка
Або котрого?))
(Може там двійники його мруть як мухи)
Там ми ж і не дізнаємся ще довго. Факт один- мавпа з кнопкою на троні. А яка з мавп- не важливо
Квітка України• 04 марта 2023
Ответ дляZaviriuha
Я вірю в це..бо декілька місяців тому приснилась покійна сестра і давала мені гілочку зелену з колючими каштанчиками, посміхалась...я думаю..що каштанчики ж, то Київ і як раз навесні вони колючі? Так?
Yula-art• 04 марта 2023
Ответ дляКвітка України
Ні, вони стають колючими десь у серпні. У травні тільки цвітуть
LudaSHS• 04 марта 2023
Ответ дляkuskus
Показала всю красу уже
Часть девочек в бане с этой темы,https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3294447
kuskus• 04 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Показала всю красу уже
Я свою думку не змінила, загального переслідування Плаття не підтримую