Dimitresky• 04 марта 2023
Тростянец Сумская обл. исключили из списка громад которые получают помощь ВПО?
Ответ дляМила 26
Якщо Тростянець у третьому розділі, як деокупована теріторія, то є виплати чи ні?
Я думаю, у автора саме таке питання
Ні у кого не можу отримати відповідь на це питання
Ответ дляМила 26
Поищите в тема ВПО номер гарячей линии
Сьогодні дзвонив ,нічого вони не знають
Ответ дляBabaika_
Я думаю Охтирський мер добився щоб назад повернули їх до списку...бо нашу громаду та Охтирську в один день виключали...але потім через деякий час Охтирка знову зьявилась в списках
Я вибачаюсь, звісно, ну мер Охтирки нічого не вирішує!!!(я якщо що, то не отримую допомогу,і не отримувала, бо прописка в Боромлі, а проживаю в Охтирці)хоча У Тростянця така ж історія як і в Боромлі!!!Я думаю може може тому, що місто герой, перші стримували ворога і багато полягло зокрема військових та і місто більше постраждало. Це моя особиста думка
Ответ дляInka18
Ну да, а те що Тростянец був в Окупації то вообще нічого такого...Тростянец стримував окупантів і ті не захопили Охтирку...як що що...місцеві під автоматами ходили...в домівки заходили орки...Хто не був в окупації той не зрозуміє...
Ответ дляBabaika_
Так і Боромля була!!! А ні копійки не отримувала!!! І гум допомогу через одного пару разів дали і все.