Дівчата, поможіть, будь ласка..
Думки аж плутаються..
Чоловік в ЗСУ (ТРО). Відправлений на горячиший напрямок. Батальйон практично нічим не забезпечений, в прямому сенсі. На рівні бригади вирішити нічого не можуть. Звертались вже до командирів.
Ситуація критична.
Як звідси можна допомогти?
Які є в нас гарячі лінії, куди можна звернутися зі скаргами? Окрім гарячої лінії міноборони.
Може хтось підкаже ще якісь шляхи.
Дякую всім заздалегідь.
Думки аж плутаються..
Ситуація критична.
Як звідси можна допомогти?
Може хтось підкаже ще якісь шляхи.
Дякую всім заздалегідь.
Ответ дляKsuhin14
Дівчата!!!!!!!!
Не хочу нікому нічого доказувати!
По суті питання є якісь контакти??? Куди можна поскаржитися???
Не хочу нікому нічого доказувати!
Спробуйте Бутусову на ФБ написати. Читаю його і бачу, що він часто відповідає на такі запити. Особливо, якщо в перших коментарях під його статтею написати.
Напишіть у відкриті волонтерські фонди, типу Притули.
Wendy Rhoades• 04 марта 2023
Ответ дляLife__ok
в коментарях не вийде, якщо немає спільних друзів, або вже не в переліку друзів на ФБ.
Можливо особисті повідомлення не пропустить.
Ответ дляБессмертный пони
Я твержу то , что есть на самом деле . Зачем мне врать ? Если выдали - я говорю , что выдали . Вы меня на вранье не поймали .
А отель на Мальдивах называется ’Полевой узел связи’ .
У вас кто-то служит ? или вы всей семьей за границей сидите ??
Я понятия не имею зачем вы врете. Может 10 грн ЗП отрабатываете. По теме ’ как у нас все хорошо,и все кто говорит обратное те врут’ . Многие отписались, что сами покупали военным абсолютно все, но вы которая даже там не была ,нам тут пытаетесь доказать, что они врут. Побойтесь Бога.
Ответ дляKsuhin14
Оце майже теж саме у нас зараз!
Я якраз читала про Полтавське ТРО. У вас є якісь може контакти, хто в тилу і як допомагав хлопцям?? Може направлять нас яким шляхом рятувати наших????? Можна в лічку, якщо зручно. Будь ласка! Дуже треба..
Конкретна порада.
В своєму місті шукаєте волонтерів.
Пишете чіткий список того, що потрібно по пунктам.
Наприклад:
Мівіна 100 пачок
Кава молота 20 упаковок
Труси 50 пар
Ліки (список) і т.д.
Ідете до волонтерів.
Просите допомогти.
Їм від Вас потрібна така інформація:
Найближче відділення НП, де зможуть забрати посилку
Назва підрозділу.
Можуть попросити запит зробити.
Зазвичай 1-2 тижні і відправляється.
Пишу як волонтер.
Але чесно - інколи дзвонять і жаліються, що нічого немає.
Просиш такі дані, як написала вище. І починається - а ми не можемо список дати, нам все потрібно. А на нову пошту виїхати не можемо, немає проїзду до нас.
Питаю - а як хочете, щоб Вам передали?
Щоб машина привезла нам прямо сюди.
А як же машина приїде, якщо немає проїзду?
Відповідь ’А ви придумайте щось, це не наша справа, ви ж волонтери’.
На щастя більшість адекватні і кому потрібна допомога - всі ці дані дають.
В своєму місті шукаєте волонтерів.
Наприклад:
Мівіна 100 пачок
Кава молота 20 упаковок
Труси 50 пар
Ліки (список) і т.д.
Ідете до волонтерів.
Просите допомогти.
Їм від Вас потрібна така інформація:
Назва підрозділу.
Можуть попросити запит зробити.
Зазвичай 1-2 тижні і відправляється.
Пишу як волонтер.
Питаю - а як хочете, щоб Вам передали?
Щоб машина привезла нам прямо сюди.
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ дляSeledo4ka
Я не сумніваюсь, що і справді нічим не забезпечують, але здається мені , - засоби особистої гігієни кожен має забезпечити собі сам.
если солдат привезли в поле и выбросили окопы копать , впереди враги по бокам другие роты а до магазина десятки км и командир не отпустит,,и им могли сказать- вас всем обеспечат ,а по факту приехали и ничего нет
Olga Zelenyak• 04 марта 2023
Ответ дляLife__ok
Чтобы сотрудничать с фондами, нужна заявка от руководства подразделений. Просто по комменту в соц сети или сообщению в личку фонды не работают.
Да и не решат фонды проблему обеспечения продуктами питания и боекомплектом.
Wendy Rhoades• 04 марта 2023
Ответ дляsobacura
У мене кум типу в ТРО, на Харківському напрямку, то вони всім забезпечені, все є.
це ще залежить мабуть від того, в якому місті ТРО.
Друг був в ТРО в Києві, перекинули під Бахмут, коли ще Лисичанськ обороняли.
Київська міська адміністрація забезпечила їх всім, тільки цигарки просив йому переслати.
L-i-s-a-92af• 04 марта 2023
Ответ дляdimyshka
А я вірю!!!
Зять був у сумнозвісному Полтавському ТРО, яких кинули під Бахмут на 0 з одними автоматами в окопи, без нічого! Годували бійці із сусідньої бригади, поки і тих не розбили. Сміються з рос. чмобіків, а становище з нашими насильно мобілізованими не краще(
Наша Черкаська ТРО теж там опинилась і не один десяток бійців загинув чи безвісті пропали(
Чому таке ставлення до ТРО?
Хто відповість за цю урядову аферу,коли обіцяли,що вони будуть охороняти об´єкти в межах області,а опинились на 0 !
Чому таке ставлення до ТРО?
Ответ дляKsuhin14
Бахмут
Вам номер написати?????
Тепер цікаво.
Як туди передати щось, якщо вже декілька тижнів закрито навіть для волонтерів, а тепер ще й останній міст підірвано?
Ви впевнені, що саме там на даний момент?
Не можу сказати більше, ніж написала, але є сумніви.
Ответ дляOllka
Тепер цікаво.
Не саме місто. Навкруги
Fleshka100• 04 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Дивно. Недавно знайомого призвали. Видали все, від хорошої термобілізни до зброї.
Абсолютно аналогично. Уже три! Человека на фронте, очень близкие знакомые и муж подруги, один на нуле был, уже перевели в др место. Все экипированы до ушей. Ни копейки не потратили. Я не знаю, но я не верю! Вот, если бы не было в моем ближайшем окружении людей на фронте, возможно я бы поверила, а так нет, не верю ни единому слову автора!
Бессмертный пони• 04 марта 2023
Ответ дляmurmurik
Да противно читать. А у моей дочки, а я знаю лучше... фу
Вы уже задрали . Вам телефон командира части дать ? Или проедетесь в учебку в Десне узнать , не выдавали ли там в конце декабря что-нибудь ? У вас что , ко мне какая - то личная неприязнь ?
Ответ дляSeledo4ka
обязательно обеспечат сами , только сбегают с окопа за туалетной бумагой, и зубной пастой, потому что закончилась, еще чаек и боршик прикупят в магазинчике.
Где ближайший работающий?
Это ирония конечно.)
Но солдаты в армии на полном довольствии именно по этой причине.
Где ближайший работающий?
Это ирония конечно.)
Mira29-c3c3• 04 марта 2023
Ответ дляБессмертный пони
От скажіть ,нащо ви людей «драконите»?
Слава Богу ,що вашій донечці пощастило.
Але ,повірте ,далеко не всім так щастить.
Ну зніміть вже рожеві окуляри .
Слава Богу ,що вашій донечці пощастило.
Ну зніміть вже рожеві окуляри .
Olga Zelenyak• 04 марта 2023
Ответ дляFleshka100
Всегда есть человеческий фактор. Обеспечение предполагает кучу бюрократии, оформления бумажек. Некоторым людям просто лень этим заниматься, легче волонтеров попросить. Но так чтобы вообще был голяк: ни еды, ни БК, ничего, тоже не слышала еще. Поставки продуктов питания это системный процесс, почему в данном случае он не налажен, непонятно.
Бессмертный пони• 04 марта 2023
Ответ дляMilanaher
Врете вы . И переходите на личности . Вам какую информацию дать ? Номер части ? Телефон командира ? Что ?
Ответ дляOlga Zelenyak
Я думала, что ТРО давно трансформировалось в соответствующие подразделения ЗСУ.
Все, кого я знаю и кто был в ТРО с февраля прошлого года (брат, коллега, друг) все подписали контракты с ЗСУ еще весной прошлого года.
Но так не может быть, чтобы добровольцы - значит их никто не должен обеспечивать. На кого-то эта обязанность в любом случае возложена.
Не все сами трошники подписали контракт
Ответ дляillaria-k
я о том, что обеспечитьь сами себя в Бахмуте они не могут.
Выпоняют опасные задания.
Если государство направляет их в опасные условия для выполнения боевых задач, то как минимум голодными они быть не должны, и к оружию должен быть боекомплект.
Здесь писали девочки, что их родные получают прекрасные сух пайки, а этим не дают ничего.
Это неправильно.
Может он не сказал жене, что подписал контракт с ЗСУ? Чтобы не волновать.
Но тогда почему не обеспечили всем, чем надо.?
Выпоняют опасные задания.
Это неправильно.
Чтоб их обеспечивали,для этого надостать на довольствие. Если контракт не подписан,то нет снабжения. Ну это типа партизан получается
lena_gasova• 04 марта 2023
Спробуйте звернутися до БФ Сергія Гулієва.
місто Вишневе, вулиця Остапа Вишні, 1.
Департамент охорони.
місто Вишневе, вулиця Остапа Вишні, 1.
Департамент охорони.
Ответ дляdimyshka
А я вірю!!!
Подтверждаю . Я с Полтавы.
Знаю эту историю из первых уст.
Думаю Вы в курсе сколько тогда погибло пацанов.
Просто выбешивают упоротые неверующие . Как это еще тетка про ипсо и матрешек не заголосила
Знаю эту историю из первых уст.
mmi583@mail.ru• 04 марта 2023
Ответ дляKsuhin14
Пока тут играют в ’верю-не верю’ чьи то мужья, братья и сыны погибают!
И я буду бороться до конца, с системой, с командованием и прочим, лишь бы любимый мною человек вернулся живым!
Чекайте, вам відписали люди те, що вони знають і що відомо їм з їхнього оточення. Тут немає гри вірю-не вірю. Але складається враження, що ви боретесь саме тут, і не з системою, а з простими жінками щось їм доводячи. У всіх є свої історії. Всі допомагають нашим хлопцям. Ми наприклад готували все, від вареників і тушонки до сіток з свічками, авто шукали, але це не означає, що у них у всіх нічого немає. Це все робиться щоб пришвидшити перемогу і хоч якось зробити хлопцям комфортніше там де вони є. Вам написали де, до кого, номери телефонів. Звертайтесь, а потім тут відпишіться який результат. Від того, що ви лише тут напишите що у вашого нічого немає, а інша напише, що все видали ситуація не зміниться.
Ответ дляKrisell
Президент Украины Владимир Зеленский подписал закон, который разрешает привлекать бойцов территориальной обороны к участию в боевых действиях на всей территории Украины, включая районы ведения военных действий.
Т.е. не партизан , а по закону.
Осталось найти закон о том, кто обеспечивает питание, обмундирование , боекомплект, и тогда понять, что он все таки нарушается.
Т.е. не партизан , а по закону.
Бессмертный пони• 04 марта 2023
Ответ дляОлечка79
Подтверждаю . Я с Полтавы.
Знаю эту историю из первых уст.
Я тоже из Полтавы . Можем встретиться . Дам телефон дочери , позвоните , расспросите . Фотографии покажу - военного билета , справки о мобилизации . А потом расскажите про тетку ( меня , то есть ) .