Дівчата, поможіть, будь ласка..
Думки аж плутаються..
Чоловік в ЗСУ (ТРО). Відправлений на горячиший напрямок. Батальйон практично нічим не забезпечений, в прямому сенсі. На рівні бригади вирішити нічого не можуть. Звертались вже до командирів.
Ситуація критична.
Як звідси можна допомогти?
Які є в нас гарячі лінії, куди можна звернутися зі скаргами? Окрім гарячої лінії міноборони.
Може хтось підкаже ще якісь шляхи.
Дякую всім заздалегідь.
Думки аж плутаються..
Ситуація критична.
Як звідси можна допомогти?
Може хтось підкаже ще якісь шляхи.
Дякую всім заздалегідь.
kucheryavaya15• 04 марта 2023
Ответ длячаревна
Я уже кидала в тему, недавно по тг разошлось. С новыми их расценками, скажем так, боездатность и дух падает. Так на кой, надо было воду мутить с этим?!
.
ВР рассмотрит возвращение военным надбавки в 30 тысяч гривен независимо от места службы
Соответствующий законопроект уже зарегистрирован. Кроме этого, планируют увеличить размер ежемесячного денежного обеспечения военнослужащих в среднем на 50%.
.
Емли приймут тотконечно хорошо) Но вы же понимаете: обещать, не значит жениться
mmi583@mail.ru• 04 марта 2023
Ответ дляGo_Go
Это куда так хорошо его призвали? Повестки раздавать по городу?
З вашого коменту прям тхне ненавистю. Ні, призвели в Києві, направили поки що в Білу Церкву.
Ответ длячаревна
Сейчас реально все должно быть на ВСУ направленно и общую победу.
Я в наших аоенных ни грамм не сомневаюсь, они не подведут но и так их обижать, никто не имеет право!
А в нас взагалі щось не те, як на мене відбувається... замість всі інформаційні сили пустити на Бахмут, ми будемо всі ЗМІ триндіти про Крим, як і коли вже влітку будемо що брати...агов, в нас от от відберуть ще більше рубежів, купа проблем в організаційних питаннях, давайте говорити, вирішувати..ні, блін, краще показувати, як все пречудово у нас і прекрасно, бо не дай Боже цивільні будуть хвилюватися. Мене особиста вже задрала турбота за цивільні нерви більше, ніж за ЗСУ.
mmi583@mail.ru• 04 марта 2023
Ответ дляKsuhin14
Дякую))
Я вже втомилася пояснювати(( доказувати((
Так!!! У нас не все так казково, як нам розповідають по телевізору!!! Я не знаю де ті гроші, які нам дають! Я не знаю, чому підрозділи ТРО нічим не забезпечують, як відміну від ЗСУ!
Єдине що я знаю - що мій чоловік вже тиждень в цьому пеклі! Без їжі, без бк, на нулі. І кожного дня я із жахом чекаю дзвінка з невідомого номеру
Якщо це дійсно так, то иоді питання до вас і родичів тих, хто з вашим чоловіком, чого ви ще тут сидите і тратите сили на якісь докази тут, а не оббиваєте пороги всіх інстанцій, не обриваєте телефони мінобороти, не пишите на фейсбуці хоча б. Чим вам тут доможуть звичайні жінки?
Ответ дляКиев_Елена
Ну Вы же понимаете что это ненормально, что люди на всу собирают
А якщо не ми, то хто хлопцям допоможе? Ви не повірите, ми ще і впускаємо їх в свої будинки, пожити, деяких просто заночувати, готуємо їсти, перемо речі, плетемо сітки. Хто як не ми їм допоможе?
Ответ дляБессмертный пони
Да , в ЗСУ .
Не верю , что ТРО в трениках и шлепках отправили на передовую . Извините , но не верю .
От того, что вы не верите у них не появится ничего.
Тоже знаю, что кому как повезет, кому то выдают большую часть всего, а кто то сам все собирает покупает
Некоторые командиры вообще проворачивают схемы, себе на уме. Поэтому если вам повезло, то это не значит, что везде так
Ответ дляБессмертный пони
Я что-то не поняла . Они в трениках , вьетнамках и футболках на ’нуле’ с голыми руками идут в атаку ? Уточните , пожалуйста .
Я могу поверить , что снабжение оставляет желать лучшего , но не совсем же без ничего .
Із брої в них дише автомати. Нерівноцінні сили, коли ворог б’є по них гарматами, з танків, і іншої техніки, нехватка людей на позиціях, хлопці знаходяться троє суток на позицї під обстрілом і одні сутки відпочивають
Ответ дляАнгел1983
Так. Коли вчора у хлопців бк на позиціях закінчилися - значит не пощастило

Бессмертный пони• 04 марта 2023
Ответ дляАнгел1983
А почему вы мне выдвигаете претензии ? Это я танками кого-то не обеспечила ? Я написала о том , что знаю точно и что есть на самом деле . Не говаря уже о том , что за свои личные средства на тысячи и тысячи отправила дочери в часть медикаменты и медицинские аппараты .
Allka- skakalka• 04 марта 2023
Сегодня на Фейсбуке видео ,привезли тушёнку пацанам ,надпись на банке специально для ЗСУ ,они открыли ,а так смалец ,тупо 90 % смальца ,а снизу с палец толщиной что-то похожее на мясо виднеется .
И всем пофиг .
Ответ дляKsuhin14

Вчора мій брат зі своїм другом єлі вилізли з підобстрілів тай ще на собі 200 тягнули, сказали що вдруге народилися, командування нереагування , не міняє позиції, сьогодні знову пішов на позицію ( відстань з ворогом 300 метрів)
Ответ дляБессмертный пони
До вас ніяких претензій заспокойтесь, ви повідали про оснащення своєї доньки, а я повідала про те що зараз є в дійсності на нулі
Ответ дляAteya
вы же понимаете, что они делают это по распоряжению свыше.
Такая установка сейчас.
Ответ дляmamaМия
Жах, у мене чоловік в Києві, то як не дивно їх забезпечують по повній, хоча він військовий аналітик, нікуди його не відправляють. Поки. Хоча він повністю екіпірован, все лежить вдома. Є підозра, що все залежить від начальства. Хто «вибиває», тих забезпечують.
Ну незнаю вот я на днях в Киеве отдавала шкаф такой для казармы , вояки приехали за свой счет хотели брать , сказали там для оружия хранения . Я так отдала все равно он мне не нужен . Может по мелочам сами бегают докупают 🤷♀️
Бессмертный пони• 04 марта 2023
Ответ дляАнгел1983
Так моя тоже не на Мальдивах с мулатами зажигает .
Ответ дляmamaМия
Согласна, многое зависит от руководства
Ответ дляOlga Zelenyak
Я думала, что ТРО давно трансформировалось в соответствующие подразделения ЗСУ.
Все, кого я знаю и кто был в ТРО с февраля прошлого года (брат, коллега, друг) все подписали контракты с ЗСУ еще весной прошлого года.
Но так не может быть, чтобы добровольцы - значит их никто не должен обеспечивать. На кого-то эта обязанность в любом случае возложена.
Це вже підрозділ ТРО ЗСУ, вони входять до ЗСУ
Ответ дляБолаболик
Мы как один организм должны быть народ и ВСУ и слава богу с первого дня войны такими являемся.
Поэтому считаю, что помогать однозначно надо от себя.
Каждая гривна, кажда связаная пара носков, любая поддержка ВСУ это важно!
И я горжусь нашими людьми, нашим народом, нашими украинцами.