Дівчата, поможіть, будь ласка..
Думки аж плутаються..
Чоловік в ЗСУ (ТРО). Відправлений на горячиший напрямок. Батальйон практично нічим не забезпечений, в прямому сенсі. На рівні бригади вирішити нічого не можуть. Звертались вже до командирів.
Ситуація критична.
Як звідси можна допомогти?
Які є в нас гарячі лінії, куди можна звернутися зі скаргами? Окрім гарячої лінії міноборони.
Може хтось підкаже ще якісь шляхи.
Дякую всім заздалегідь.
Думки аж плутаються..
Ситуація критична.
Як звідси можна допомогти?
Може хтось підкаже ще якісь шляхи.
Дякую всім заздалегідь.
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ви що думаете з Києва немає людей в Бахмуті? Чи з БЦ? Хто знає куди відправлять тих, кого призвали зараз на злагодження?
Чого ви хочете досягти? Ще більше роздраконити людей і пересварити? Завтра з БЦ тих відправлять в Бахмут і їм що на догоду вам їхати в шлепках, а не в тому що видали?
в киеве было спокойней в плане мобилизации чем в других регионах,но с нового года видимо выгребли парней ото всюду и теперь и тут ловят активно, страшно и думать какие потери людей у нас на фронте.
Ответ дляSlawaUkraine
У нас много переселенцев, среднего возраста, я не понимаю почему они не воюют? У них бронь какая то?
Соната любви• 04 марта 2023
Ответ дляЕленнн
а розвернутись і піти вони вже не можуть. стаття.причому сроки наказання більші,чим кримінальним.
так специально же и приняли закон, чтобы военных связать по рукам.
чтобы они не имела права голоса, а исполняли приказ любой ценой.
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ длячаревна
незнаю , врядли .может их трудней найти ,потому что живут не по месту прописки
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ дляСоната любви
ячасто в видео с отступившими солдатами слвшал такой приказ- держать позиции ,а они в окопе с автоматом .а против них артилерия ,иногда и танки . и солдат просто растреливают день за днем а они что сделают ? да по сути ничего
Ответ дляmmi583@mail.ru
я вам ответила в том смысле, что то, что у вашего все есть в БЦ никак не помогает тем, у кого на нуле ничего нет.
Роздраконить хотите вы.
Вам говорят - в Бахмуте нет обеспечения у бойцов, а вы рассказываете , что в тылу все есть. Радуйтесь.... за своего.
Но мы говорим не про вашего.
Тема не о нем.
Автор уже ответила , что те, о ком она пишет тоже из Киева.
Роздраконить хотите вы.
Но мы говорим не про вашего.
Тема не о нем.
mmi583@mail.ru• 04 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
У нас влітку і на початку осені лише в нашому районі Києва щодня були повідомлення про 3-5 загиблих, всіх з під Бахмута привозили. Просто населення в Києві більше тому не так помітно.
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
ну так я о том и пишу в киеве меньший процент от населения забрали ,потому что вот в каком то микро городке тоже могли быть 2-3 погибших в день а там население меньше р киева
mmi583@mail.ru• 04 марта 2023
Ответ дляillaria-k
Роздраконить хотите вы.
Но мы говорим не про вашего.
Тема не о нем.
Роздраконить хотите вы.
Но мы говорим не про вашего.
Тема не о нем.
Слухайте, зі слів автора це звучало що їх тут відправили голими і босими. Це одне. Якщо вони залишились там голі і босі через деякий час і до них туди важко дістатись. Це вже інше. І я написала тим, хто стверджує що взагалі ніде нікому нічого не дають. І якщо завтра їх відправлять в Бахмут то не голими. Ну і потрібно розуміти, що починаючи від одягу і закінчуючи авто, це все «расходники» і доставити туди все швидко думаю не так то легко. Щоб все доїхало ціле і неушкоджене. У нас корупція це ясно, все залежить ввд конкретнтиз людей на місцях. А розводити тут срач це радувати рашистів яких тут повно. Є проблема, написали куди звертатись. Від того що ви мені напишете купу гидоти нашим хлопцям легше не стане і патроеіс більше не зявиться.
Ответ дляmmi583@mail.ru
покажите гадость, которую я вам написала.
И не нападайте на меня. Давайте общаться цивилизованно.
У пацанов на нуле должно все быть с запасом. Голодать они не должны.
mmi583@mail.ru• 04 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Від початку війни в Києві в можму районі десь більше150 загиблих, це лише тих кого публікували, в той де час в містечку моїх батьків на весь район з населенням меншим ніж в моєму загиблих близько 20.
Не потрібно писати що Київ чимось кращий чи гірший, чи якийсь населений пункт в іншій області кращий чи гірший. Люди однаково гинуть.
ВаЛеНТинКА-39• 04 марта 2023
Ответ дляKsuhin14
Дівчата!!!!!!!!
Не хочу нікому нічого доказувати!
По суті питання є якісь контакти??? Куди можна поскаржитися???
Не хочу нікому нічого доказувати!
У моей знакомой брат воюет прям возле Бахмута. Считай ноль. Звонил когда есть связь просил еду, она ему выслала. Выслать не проблема, проблема была им это доставить.
Звёздонька• 04 марта 2023
Ответ дляKsuhin14
Так. В них нічого взагалі немає. Що самі куплять, то в і є. Їм навіть сухпайки не видають((
Так усюди. Коли підрозділ мого чоловіка був на нулі , їм підвозили їжу 1 раз на добу. Весь бит вони організовували самі. Форма, амуніція , теж самі. Ваш дзвінок нічого не вирішить. Ви тільки можете максимально допомогти. Я покупала те, що він просив, відправляла до тієї нової пошти яка була сама близька , за звичай це це десь за 30 км було. Хтось раз в декілька діб вибирався і забирав посилки.
ВаЛеНТинКА-39• 04 марта 2023
Ответ дляЗвёздонька
Я и говорю, проблема это все доставить и подвезти туда
Звёздонька• 04 марта 2023
Ответ дляВаЛеНТинКА-39
Ну наші знаходили можливість. Вони 6 місяців були на нулі
Звёздонька• 04 марта 2023
Саме з їжею дуже стали в нагоді горіхи та сухофрукти, він їх замовляв на 3-4 т грн на місяц, вони не псуються і запаковані в пакети по 50 грамм та дуже калорійні та ситні. А взагалі дуже важко(((
Звёздонька• 04 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Там дуже важко з їжею. Раз на добу харчувати воюючих, здорових воїнів , я була в шоці , чесно.
mmi583@mail.ru• 04 марта 2023
Ответ дляillaria-k
У ваших постах прям претензія ніби я чи зтось інший винний втому що в Києві видали, а десь не видали. Я вам спокійно відповідаю. Все залежить від людей на місцях і пояснила, що розводити тут срач немає сенсу.
Звёздонька• 04 марта 2023
Ответ длячаревна
Чому не воюють? Мій чоловік та я переміщені особи. Він воює, я служу в тилу з 2015
mmi583@mail.ru• 04 марта 2023
Ответ дляЗвёздонька
Я вірю. І розумію що доставити туди теж не легка задача. Ситуація змінюється часто, як з обстрілами так і з наступом.
Минулого тижня в батькфв з містечка відправляли машину з провізією до Бахмута. Вони туди не доїхали, просто не змогли фізично. Десь залишили в найближчому наспункті. А далі вже якось будуть чи передавати чи забирати. Не знаю. Звісно, страшно це все і вже дістало. Шкода наших хлопців.
Ответ длячаревна
Зeлeнськuй звepнyвся дo Зaлyжнoгo тa зaсyмнiвaвся y Дoпoвiдяx пpo пoстaчaння apмiї Пpeзидeнт Вoлoдимиp Зeлeнський y звepнeннi пoпpoсив гoлoвкoмy Збpoйниx Сил Укpaїни ( ЗСУ ) Вaлepiя Зaлyжнoгo звepнyти yвaгy нa пoвiдoмлeння жypнaлiстiв , щo чaстинa нaшиx бiйцiв нe мaє зaсoбiв iндивiдyaльнoгo зaxистy .
” Дoпoвiдi , якi я oтpимyю , сyттєвo вiдpiзняються вiд тoгo , щo oбгoвopюється в сyспiльствi . Чeкaю нa пepeвipкy лoгiстики в apмiї , нa тe , щo пoстaвляється i як poзпoдiляється
о, здається найшли крайнього.
mmi583@mail.ru• 04 марта 2023
Ответ дляЕленнн
о, здається найшли крайнього.
Ну да, хто винен, Залужний. А рєзніков то свята ж людина.
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ дляЗвёздонька
от сладкого быстро зубы портятся и не все смогут жевать орехи и сухофрукты ,это перекусы только .А нормальная еда у них там есть ?суп, каша ,мясо?
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Может такое быть что гарант хочет избавится от Залужного,и вот его попробуют виноватым сделать .а потом Сырского поставят ...
Звёздонька• 04 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Нормальную еду привозили раз в сутки. Но есть ведь хочется больше, чем раз в сутки. Поэтому вышли из ситуации таким способом. Это наш опыт, я не навязываю. Месяц как на восстановлении , 3 зуба удалил, ладно из них 2 восьмёрки , их не жалко, а вот третий удаленный под имплант. И ещё 6 зубов к тем удаленным лечить (((вот такие последствия ( пятерка зуб удалён как последствия контузии (( наших мужчин нам потом долго реабилитировать . Сейчас их задача выбить врага и выжить
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ дляЗвёздонька
у меня самого с зубами морока, видимо зря ел белый хлеб и сладкое .Вот и приходится о еде думать почаще. было время халву как перекус пробовал ,сытно ,но зубы как портит. В продаже мне попадался смалец в консервах ,вещь , черный хлеб смалец и лука пожевать.Можно просто сало солить. Если есть сухое топливо то несложно получить кипяток залить какой то овсянки быстрого приготовления .
Автор,як я вам співчуваю.Тільки пару годин назад заспокоювала свою сусідку.Теж на тому тижні ТРО з Києва на Бахмут відправили абсолютно голими..... лише автомати.Сьогодні зранку син її 23 роки написав ,що їх накрила артилерія рашистська,і вже 3 хлопців загинули у нього на очах.
Ответ дляpeterman
Читаю сейчас и офигеваю,если честно
Почему жены должны находить туеву хучу бабла на экипировку мужей?
Нам сколько уже миллиардов на сегодняшний день та же Америка(не беру во внимание другие страны) выделила?
Где все эти деньги?
Я уже молчу,что мы их будем отдавать сотни лет(((
Это что за беспредел?
Или снова возмущаться нЭна часИ?
Где все эти деньги?
Это что за беспредел?
Или снова возмущаться нЭна часИ?
Оседают в кого-то в карманах эти деньги, и все тут прекрасно понимают у кого