АБВГДэшница• 04 марта 2023
Проблеми з щелеповим суглобом у доньки
Все почалося з болів при жуванні, відкриті широко рота. Зробили кт, рік носила сплінт на ніч, допомогло, болі припинилися, але коли побився сплінт, поки робили новий, хрускіт почав відновлюватися. Зробили контрольне кт, лікар сказав, що зміни мінімальні і йому не подобається суглоб. Зробили мрт, є проблеми. Доньці 15 р, пропонують ще якусь там діагностику і новий сплінт, який носитиме постійно. Брекети ( має неправильний прикус) ставити можна лише тоді, коли все ок з суглобами, адже зафіксується неправильне положення суглобу. Можливо, хтось стикався з подібною проблемою, дуже хвилююся. Лікар сказав, що може її не боліти навіть ще років 10, але суглоб руйнуватиметься
Міс Всесвіт• 04 марта 2023
У подруги щелчки прошли после удаления зубов мудрости. У меня начало щёлкать в 13. Сейчас 39. Когда-то само по себе прошло
АБВГДэшница
• 04 марта 2023
Ответ дляКапитанша
Вам запропонували операцію на суглобі?
Ні, кажуть, що операція не потрібна. Артро … ( забула чітку назву) не потрібно поки що робити, суглоб цілий, деформований суглобовий диск . Пропонують носити таку пластикову капу. А якщо цього зараз не зробити, через неправильне положення суглоба будуть проблеми, бачила 20 річну дівчину, в якої з 15 р щелепа хрустіла, а зараз повністю стерта головка суглобу.Хочу максимально застерегтися від такої ситуації
АБВГДэшница
• 04 марта 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
В доньки не лише щолкало, її дуже боліло, шматок хліба не могла вкусити. Зубів мудрості ще немає
Не за Будка• 04 марта 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Сходіть до ревматолога
ЛолитаНеРазлита• 04 марта 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Вы в Киеве?
АБВГДэшница
• 04 марта 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Вы в Киеве?
Ви в темі? Якщо так, то поділіться, будь- ласка, хоча б досвідом
ЛолитаНеРазлита• 04 марта 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Ні, Львів
Мы с дочкой лечимся в поликлинике на Зоологической.
У нее в 19 начал щелкать сустав при жевании.
Сейчас носит капу, специально сделанную ортодонтом. Нужно будет ставить брекеты.
Лечение еще не закончено, но хотя бы есть свет в конце тоннеля.
АБВГДэшница
• 04 марта 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ми теж рік носили капу, лише на ніч. Результат є, болі припинилися, але мрт не в нормі. Брекети не можна ставити , коли не до кінця вирішена проблема з суглобом, адже можуть бути болі і повернутися проблема. Ех, жах якийсь
Луноликая Вика• 04 марта 2023
У меня неправильный прикус, сказали, что в дальнейшем могут быть проблемы с челюстным суставом. Как-то этот прикус и сустав взаимосвязаны. Наверное, нужно все таки одевать брекеты. А Вам отказал ортодонт в установке брекетов или другой специалист?
АБВГДэшница
• 04 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Ортодонт каже, що сплінти треба направити суглоб в правильне положення і тоді це фіксувати брекетами
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Добрый вечер. Можете, пожалуйста, дать контакты врача, у которого лечится Ваша дочка? У моего мужа такая же ситуация, стоматолог отправляет на Зоологическую. Хотелось бы попасть к хорошему специалисту
ЛолитаНеРазлита• 05 марта 2023
Ответ дляmondi25
Вовк Вікторія Вікторівна.
Ждушечка• 06 марта 2023
Мне Виктория не понравилась. Делала у нее капу, как деньги заплатила так стала ей не интересна - не найти, не дозвониться, не встретиться, так и бросила меня. Капа не помогла, щелкает еще хуже, болит. Ищите доктора получше.