Подобаються кеди бо універсальні, і кросіки бо вони няшні. В живу не бачила. Магазин не поруч треба їхати на Печерськ якщо приміряти, а це пів дня часу витратити.
Результат:
вже голосів:
134 (57.51%)
3- шукай ще, бо це не гарне
57 (24.46%)
2- кросівки
42 (18.03%)
1- кеди
Стрекоза любви• 04 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Не знаю, впали в око, в мене є плаття біле з прошви, наче б пасувало до нього.
Зараз вже не підбирають прошву під прошву, червоне взуття під червону сумку. Вам краще навпаки робити акцент на платті(з прошви) на фоні звичайних снікерсів. А взагалі, плаття краще з босоніжками або більш елегантним взуттям, або лаконічними білими кедами. Хоча, ще варіант заміксувати їх з модними грубими кросами. Але тут треба мати дійсно виважений образ, щоб не виглядало комічно.
Inno4ka-ya• 04 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Теж прикольні. Все рівно без примірки не наважусь купити, нога проблемна, вузька, ще і кісточку зверху накрутило...
Обрати взуття цілий квест, щоб не терло, не муляло і було повністю зі шкіри
Я сьогодні теж цілий день на це витратила
Дивіться, ось кеди 2 пари купувала в інтернеті здається на шаф
Перші ті шо підошва грубіла взувала разів два, видно по підошві, деформувались задники, якість жахлива.
Другі тонкіша підошва - не виходила навіть на вулицю бо так стало давити ногу, дійшла до парадного і повернулась до дому, підошва навіть нова, якість жахлива(
От такі дурні покупки в мене були, обидві пари шкіряні.