Фрея Фея• 04 марта 2023

Не можу обрати собі обувку, які гарніші?

Подобаються кеди бо універсальні, і кросіки бо вони няшні. В живу не бачила. Магазин не поруч треба їхати на Печерськ якщо приміряти, а це пів дня часу витратити.
Результат:
вже голосів: 233
134 (57.51%) 3- шукай ще, бо це не гарне
57 (24.46%) 2- кросівки
42 (18.03%) 1- кеди
автор Фрея Фея • 04 марта 2023
Є дві пари куплені в інтернені, білих кед. Так і не змогла нормально в них ходити. Шкіряні, але один жме, інші на вид стали наче їм сто років після 1 разу, теж не зручні. Біда якась з ними.

автор Фрея Фея • 04 марта 2023
Ответ дляwitch writter
У меня вот такие. Не брендовые, украинский производитель (фото не мое, со странички магазина)
Ото в мене теж є такі схожі, мені вони не підійшли,зараз фотну
Remensa• 04 марта 2023
В мене схожі на другі. З Міди. І мені пофіг, що комусь не подобаються.
Стрекоза любви• 04 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Не знаю, впали в око, в мене є плаття біле з прошви, наче б пасувало до нього.
Зараз вже не підбирають прошву під прошву, червоне взуття під червону сумку. Вам краще навпаки робити акцент на платті(з прошви) на фоні звичайних снікерсів. А взагалі, плаття краще з босоніжками або більш елегантним взуттям, або лаконічними білими кедами. Хоча, ще варіант заміксувати їх з модними грубими кросами. Але тут треба мати дійсно виважений образ, щоб не виглядало комічно.
sonata• 04 марта 2023
Їдьте на КПІ - там і Міратон, і Пазоліні з інтертопом і шарман поряд
Inno4ka-ya• 04 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Теж прикольні. Все рівно без примірки не наважусь купити, нога проблемна, вузька, ще і кісточку зверху накрутило...
Обрати взуття цілий квест, щоб не терло, не муляло і було повністю зі шкіри
Я сьогодні теж цілий день на це витратила
автор Фрея Фея • 04 марта 2023
Дивіться, ось кеди 2 пари купувала в інтернеті здається на шаф
Перші ті шо підошва грубіла взувала разів два, видно по підошві, деформувались задники, якість жахлива.
Другі тонкіша підошва - не виходила навіть на вулицю бо так стало давити ногу, дійшла до парадного і повернулась до дому, підошва навіть нова, якість жахлива(
От такі дурні покупки в мене були, обидві пари шкіряні.

автор Фрея Фея • 04 марта 2023
Ответ дляsonata
Далеко мені їхати,я на осокорках. Там доречі чоботи купляла рік чи два тому, вони ок.
автор Фрея Фея • 04 марта 2023
Мій чоловік отримає сказ коли я скажу поїхали за кедами в міратон)))))). Тепер треба мабуть тут щось знайти, щоб не нервувати чоловіка.
Maggi50• 04 марта 2023
Обе нормальные пары. Смотрите на носок кроссов. Мне например первые носок более удлиненный больше бы пошли и удобней. Хотя там подошва немного под наклоном вперед.
sonata• 04 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Та що там далеко при робочому метрополітені:)