Небалувана Галя• 05 марта 2023
Ваша найбільша помилка по догляду за собою?
Добрий ранок, дівчата!
Думаю, більшість з нас зробила якісь косметичні процедури і тепер жаліє.
Мені 39, міжвійка з легкою стрілкою рік тому моя найбільша помилка(
Що у вас?
Гарного дня всім!
Що у вас?
Гарного дня всім!
Результат:
вже голосів:
669 (62.88%)
Відповіді
239 (22.46%)
Інше
95 (8.93%)
Перманент на обличчі
27 (2.54%)
Ботокс, кератин волосся
13 (1.22%)
Лазерні процедури
12 (1.13%)
Уколи краси
9 (0.85%)
Збільшення губ
Мишка-шалунишка• 05 марта 2023
Ответ дляМини-бикини
Недавно читала, что у ребенка выпал волос после того как мама цсиленно давала ей витамин а. И теперь опасаюсь пить наобум.
Ну сделайте анализ, если хотите. Лишним не будет
Накрыло-не отпускает• 05 марта 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я устала от вас. Так глупо пытаетесь подловить)
Устали от меня? Я вам одно сообщение написала. В общем вы не знаете, но упорно строите из себя специалиста.
И то, что вы - всего лишь медик, а не врач, говорит о том, что высшего образования у вас нет, с ботулотоксином могут работать только доктора
Не худа ні разу• 05 марта 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Не было такого, а вот бесполезных процедур полно
плюсуюсь. тоже такой фигней страдала
Не худа ні разу• 05 марта 2023
Ответ дляДомовенок Зюзя
Очень довольна татуажем бровей и губ, ботоксом.
А ошибка - это дать себе набрать лишний вес.
плюс к вашему комментарию. тоже не смогла вовремя взять себя в руки.
Булку Дай• 05 марта 2023
Ответ дляКуда ж без меня
В 18 років пішла до косметолога, яка зіпсувала мені шкіру на все життя))) Зараз мені 40. Скільки я через неї натерпілася, булінг в тому числі і неможливість обіймати бажані посади
шо вона зробила?
Аня+Федя=Данил• 05 марта 2023
Ответ дляKatia2009
Кератин, думала лисою стану, волосся відходило не менше року
О! Сестра😄
Это ужас,ботокс тоже фигня ещё та.
Булку Дай• 05 марта 2023
Ответ дляМини-бикини
Жодної з перерахованих процедур не робила. Жалкую, що не займалась пілатесом або йогою. І зараз не займаюсь. Бо у містечку, де я зараз живу, немає такого тренера.
тю, є купа онлайн тренерів, можна купити готовий курс і займатися коли хочеш або онлайн заняття.
Треба ось так• 05 марта 2023
Ответ длявыходные пролетают
ничего никогда не делала и не жалею об этом)
Аналогично)
Усатая полосатая• 05 марта 2023
Кроме перманента бровей пока ничего не делала,и это считаю лучшим решением для себя в плане внешности,жалею,что раньше не сделала
Мини-бикини• 05 марта 2023
Ответ дляБулку Дай
Вдома я ходила до тренера, який слідкував чи правильно я виконую. І взагалі мені підходив : по темпу, по всьому. У мене проблеми зі здоров´ям. І не кожен тренер підходить. Була у іншого тренера ще коли була вдома, то мені після заняття було дуже зле.
Треба ось так• 05 марта 2023
Ответ дляКарапулька
а ви не допускаєте, що чистка була зроблена непрофесійно і тому мали місце наслідки?
А від того автору коментаря має стати легше? Ніколи не можна бути впевненим на 100% у майстрі, ніколи не знаєш, що саме може піти не так, навіть коли людина професіонал.
Апофиозная• 05 марта 2023
Ответ дляТочноБудет
Я делала лазер - єто другой уровень жизни. А я не очень волосатая. Не представляю как без лазера девочки у которіх больше волос...
Ну вот моя нога без лазера. Двухнедельная.
Анонимус Я• 05 марта 2023
Ответ дляДа Щас же
Ага((( і перевчитись спати на спині це таааак важко
А я не могу. Спина болит только на боку(
Аноним Советчик• 05 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
У меня перманент полностью, вокруг глаз. Не просто межресничка, а четкий контур. 14 лет назад делала, там тупо как наколка, рукожопая одна делала. Это была ошибка. Чтоб вывести, как тут все говорят, нужен специалист а его у меня в городе нет.
А как это выглядит? Можно фото посмотреть?
Усатая полосатая• 05 марта 2023
А да! Ламинирование ресниц сама себе делаю! Это я тоже молодец)
младокошкина• 05 марта 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Як Вам це вдається? у мене два чоловіки вдома. Котлети, м´ясо, картопля... іншого не їдять. Готувати ще й собі окремо не вистачає сил)))
у мене теж чоловік із стандарними харчовими звичками
+ двоє підлітків, хлопчик і дівчинка, яка точить на рівні з хлопчиком і залишається билинкою при цьому
+ зараз третє на ГВ одинадцятий місяць
котлети, відбивні, холодці є постійно, картоплі теж достатньо
+ у нашому житті виключений будь-який алкоголь вже дуже давно, ніхто не палить,
+ виключені різні майонези, магазинні нарізки, сири, ковбаси, хліб у необмеженій кількості
але я регулюю порції, регулюю солодке, віддаю перевагу куриному м´ясу, періодично всім ’мию’ мозок за важливість правильного харчування
чоловік дослухається, оскільки схильний до повноти і якщо дати собі волю, то попливе сильно
при цьому харчуюся разом з ними
у мене 58-60 при 168, теж є схильність до повноти, якщо не тримати руку на пульсі
тому для себе вивела ідеальну формулу = їм все, але порції в прямому значенні цього слова маленькі, наприклад: ложка картоплі, ложка супу, одна цукерка на день,
вже змирилася, зробила вибір для себе - краще гарна фізична форма, ніж повноцінна миска їжі
не обмежую себе у сезонних фруктах та салатних овочах, їм кілограмами яблука, ягоди, вишеньки, черешеньки, огірки (у нас власний сад/город)
+ зараз третє на ГВ одинадцятий місяць
при цьому харчуюся разом з ними
ПАЦАНКА О• 05 марта 2023
Ответ длявыходные пролетают
так видите, Вы тональным красились. а я ничем, уже лет 15
То і добре, що у Вас гарна шкіра.
Але все одно з віком все змінюється.
Я також не збираюся нічого колоти. А от процедури у косметолога робити буду, шкіра дійсно від них краща.
Але все одно з віком все змінюється.
ИзЮмрудная• 05 марта 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Я не спорю, мої. Але виглядають все одно всі ці перманенти вже не дуже, чесно. Дешевизна зі сторони. В мене бровам 2 роки, сходять плавно, без синеви, але перманент - це минуле вже, як на мене.
Вы все правильно рассуждаете. Перманент это уже прошлое . Это очень дешевит ( даже если он сделан у супер дорогого мастера !) женщин ..( Гр одна модель , актриса мирового уровня не делают себе татуировки на лице ( брови и стрелки ). Это в е кануло в лету . Гляньте на моделей Зары , Массимо, у всех свои брови . Это очень придает свежести и молодости . И да , я открою вам тайну - сейчас процент тех , кто сводит перманент - превысил процент тех , что еще его делает ))
Як ухурделю• 05 марта 2023
Ответ длямладокошкина
+ зараз третє на ГВ одинадцятий місяць
при цьому харчуюся разом з ними
+ зараз третє на ГВ одинадцятий місяць
при цьому харчуюся разом з ними
Дякую. У мене 168 і вага 57-58, але була до війни 52 і мені це комфортніше. М´ясо також їм тільки куряче але моя проблема - порціїї і невміння зупинятися. От зараз на кухні готую ім вже третій сирник куштую... А ще тарілку супа перед цим спробувала, чи смачно чи ні. Тепер яблуко гризу)))
Быстровочка• 05 марта 2023
Скрабы через день и пиллинги, дотерла до дыр называется. Пренебрежение спф. Татуаж губ и бровей. Брови свела, а губы белесые, потому что чтобы вышел розовый мастер разбавляет красный белым, все цвета выходят и можно вывести, кроме белого, лазер его не видит. Все татуажи зло.
младокошкина• 05 марта 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
Моя найбільша помилка у тому, що видалила маленьку родинку на обличчі, а залишився великий шрам і він сильно помітний хоч і пройшло вже 5 років. Робила різні процедури, щоб був менш помітний, витратила купу грошей але нічого не допомогло( Була минулого року на консультації у хірурга, думала шліфування допоможе але він сказав, що ситуація не зміниться, може на відсотків 20. Дуже шкодую
ого, і я мрію видалити аж дві родинки на обличчі
Чаклунка-ведунка• 05 марта 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
В норме печень. Это было 15 лет назад. А с пигментацией борюсь до сих пор
А что за таблетки для похудения?
Чаклунка-ведунка• 05 марта 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
У вас келоидный рубец?
Чаклунка-ведунка• 05 марта 2023
Ответ дляАня+Федя=Данил
О! Сестра😄
Это ужас,ботокс тоже фигня ещё та.
Я уже лет 5 делаю. Сначала был кератин. Но поскольку с ним нет обьема перешла на ботокс. И прекрасно. Делаю раз в 4 месяца. Довольна очень.
Делайте у хороших масиеров хорошей косметикой и будет вам счастье:)
Небалувана Галя
• 05 марта 2023
Ответ длямладокошкина
Я видалила рік тому в Києві Calm клініка. На обличчі, почали після родів рости, просто як бородавки були вже. Боялася, капец, але тепер жалкую, чому тягнула стільки років і не видалила раніше. Головне у лікаря онколога видаляйте. Я у Лисецького в цій клініці була, дуже гарний лікар.
Чаклунка-ведунка• 05 марта 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Лида
И что, действительно эффект был? Вы диету соблюдали?
Интересно, сейчас они есть в продаже
младокошкина• 05 марта 2023
Ответ дляНебалувана Галя
безмежно дякую за інфо