Виниловая пластинка• 05 марта 2023

Віддам

Віддам за вашу пересилку тільки новою поштою
Розмір великий, устілка на 28 см, НЕ на дуже широку ногу
Знаю багатьом важко купити взуття такого розміру, може кому стануть у пригоді на наступний сезон
Замшеві, зимові сапожки на цигейці, бв, цілі, стан пристойний
Кому потрібні пишіть відкрито, перейду в особисті
Несемо світло разом• 05 марта 2023
А на какой это наш размер? Ну, в смысле, какой размер Вы носите?
автор Виниловая пластинка • 05 марта 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Несемо світло разом• 05 марта 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Спасибо. У подруги - нога узкая,и большой размер, всегда проблема найти обувь, и денег особо никогда нет, ребенок маленький. Сориентирую, вдруг, ей повезёт
Ответ дляНесемо світло разом
Ок, пишіть як буде треба і хтось перший не встигне