Тро Нью-Йорку• 05 марта 2023

Питання про сумку

Дівчата була в мене така сумка, дуже подобалась, під все майже підходила, зносилась. Хочу знову купити, але думаю чи брати другий раз таку ж. Типу всі думатимуть що це одна й та сама) , мені подобається. Що скажете?
Сумка з негодою• 05 марта 2023
Звісно, беріть.

milanaaaa• 05 марта 2023
класна сумка, мені подобається
Сумка з негодою• 05 марта 2023
Можна якусь прикрасу додати і буде вже інакше виглядати :)
Гарачый Шыкалад• 05 марта 2023
Мне надоедают вещи, поэтому 2 раз бы не купила. Но да, у меня тоже есть любимая сумка, пока не нашла ей замену, хожу только с ней) Может посмотрите похожие
Латексне альтер ЕГО• 05 марта 2023
Берите, не вижу проблемы)
Таракашечка• 05 марта 2023
Проблема в том, что вы думаете что о вас подумают. Начните жить своими интересами. Все могут думать что вы трусы носите одни и те же, вы д не будете париться по этому поводу ?
Мамина квіточка• 05 марта 2023
Беріть. Яка різниця хто там що подумає - в грубку їх думки))

А що за бренд і де купували?
автор Тро Нью-Йорку • 05 марта 2023
Ответ дляМамина квіточка

А що за бренд і де купували?
leman.in.ua