Идууу--уууу блин• 05 марта 2023

Буду знов клянчить. Всі сюда. КРЕМ

1) які інгрідієнти шукать в кремі з спф на літо?
1.1.) може краще крем і крем-екран? В два шара? (Не подобаються склади щось, немає догляду як такого)
1.2.) чи може так і брати - нікчемний в поані догляду крем з спф, а щось доглядове (конкретне) брать собі на ніч? Що?

2) Як це - наносити крем кожні дві години перебування на сонці?, якщо я перебувати можу на ньому з мейком? Або без нього, але влітку ща дві години шкіра доволі несвіжа

Я знов не маю сечі це видержувати. Сечі вибору номер 2

3) дайте приблизну схему, хто вдень маже оюбий спф, а щось корисне робить вночі
Жена сантехника• 05 марта 2023
ничего не понятно

Мрію про космос• 05 марта 2023
Вы собираетесь спф крем наносить каждые 2 часа?
Крошечка-хаврошечка• 05 марта 2023
Ответ дляЖена сантехника
ничего не понятно
100% поток сознания
автор Идууу--уууу блин • 05 марта 2023
Ответ дляМрію про космос
Ну я спрашиваю
Так написано…по крайней мере
Я сейчас если не закрьіла, то покажу
автор Идууу--уууу блин • 05 марта 2023
Ответ дляМрію про космос
Прошу
автор Идууу--уууу блин • 05 марта 2023
Ответ дляЖена сантехника
ничего не понятно
Аааа, тобто ви теж такого не чули
Я вже думала я одна така..
Прошу
Мрію про космос• 05 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ну я спрашиваю
Так написано…по крайней мере
Я сейчас если не закрьіла, то покажу
Ну разве что вы на пляже кукурузой торгуете и весь день на солнце. Иначе как и зачем, непонятно?
Нигде не читала, что крем надо наносить каждые 2 часа. У меня тональный с СПФ, естественно я его каждые 2 часа не наношу.
Так часто только на отдыхе, когда много времени на пляже нахожусь.
Мрію про космос• 05 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Аааа, тобто ви теж такого не чули
Я вже думала я одна така..
Прошу
Вы всегда следуете рекомендациям, прочитанным в интернете?
Давайте порассуждаем логически. Выехали вы утром в город, в ТЦ, по магазинам. Прошло 2 часа. Ваши действия? Вы планируете бежать в туалет, умываться, чтобы заново СПФ нанести? Или сверху того что уже есть это делать?
Кондуктор маршрутки• 05 марта 2023
Никто в условиях города не обновляет каждые 2 часа, так что снизьте уровень тревожности.

Смурфетта• 05 марта 2023
Ответ дляМрію про космос
Ну подумайте, якщо ви його зранку нанесли і вийшли на перерву в магаз чи з дитиною в обід гуляти, або після роботи пройшлись, то не а там уже ніякого захисту. Що дасть вам той екран, намазаний 5 годин тому?
автор Идууу--уууу блин • 05 марта 2023
Ответ дляМрію про космос
Ну на пляжі то ясно, там крем інший
А я саме про крем для обличчя, про звичайний крем зволожуючий на літо. Яким вранці намазався, і пішов
Саме такі креми в цій статті ж описуюють. І тут ця фраза…

Добре, а що у вашому кремі?
Чи бувають такі кремі «різні», в залежності від проблем/бажаного результату? Коротше кажучи, ми влітку тупо захищаємо і зволожує о шкіру (вдень), чи щось ще, типу живимо, анті ейдж догляд робимо..,Може я знов сама придумала щось, і від того все мееі не таке?
Все возможно• 05 марта 2023
Физ фильтры нужно обновлять, берите спф на современных химических фильтрах, которые не требую обновления.
автор Идууу--уууу блин • 05 марта 2023
Ответ дляМрію про космос
Ну збила фраза менн ця, що не зрозумілого. Я і перепитала ж наче..
А не слідую
Ирина Малинка• 05 марта 2023
Є спф на хімічних та на фізичних фільтрах. Перші не потрібно оновлювати, а ті, що на фізичних, треба. На спф на фізичних фільтрах тональні засоби не наносять
Одни_мысли• 05 марта 2023
Ответ дляЖена сантехника
ничего не понятно
Звісно, якщо ви не вчили мову то вам нічого не зрозуміло!
Смурфетта• 05 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ну на пляжі то ясно, там крем інший

Добре, а що у вашому кремі?
Я для себе вирішила так, крем окремо, екран окремо. 2 роки користуюсь японським Біор, класний, легка текстура, пори не забивае, можно навіть поверх мейку трохи нанести.
Але! Логічніше було б мабуть зранку екран, а потім мати пудру з спф, навіть прозору і нею поновляти. Може тоже в бік Японії або Клреї дивитись, вони там таке люблять
автор Идууу--уууу блин • 05 марта 2023
Ответ дляСмурфетта
Тобто ви протилежної думки????
А як тоді? Ну не будеш де ти перти на роботу умивачки-тонери…і перед виходом в обід і додому вмивати лице щоб нанести крем
Смурфетта• 05 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Тобто ви протилежної думки????
Вище написала, пудру)
автор Идууу--уууу блин • 05 марта 2023
Ответ дляМрію про космос
Оно жінка теж пише, що нічого не лишится від екрана до вечора

Кондуктор маршрутки• 05 марта 2023
Ответ дляВсе возможно
Химические фильтры требуют обновления по правилам. Иначе привет свободные радикалы. Как раз физические более устойчивы - они защищают механически, и если руками не трогать, то вроде как защита не пропадает.
Смурфетта• 05 марта 2023
Ответ дляИрина Малинка
Ні, зімічні теж треба поновлювати. Будь який крем від засмаги на хім фільтрах рекомендують поновлювати
Мрію про космос• 05 марта 2023
Ответ дляСмурфетта
Я не гуляла в ребенком в обед в жару и никогда не наносила крем в условиях города каждые 2 часа.
Есть пудра с СПФ, если уже так остро стоит проблема. Но бегать на работе мазаться каждые 2 часа перед выходом в магазин, как минимум странно.
автор Идууу--уууу блин • 05 марта 2023
Ответ дляВсе возможно
Ніііі
Саме фіз фільтр наніс, і все. І забув.
А хім.філтр - домазувать (ну це якщо під «сучасним» ви мали на увазі хімічний)
автор Идууу--уууу блин • 05 марта 2023
Ответ дляИрина Малинка
Стоп
Я просто саме навпаки прочитала
Зараз спробую, якщо не щакрила, показать
Саме хім додатково наносити постійно
Смурфетта• 05 марта 2023
Ответ дляМрію про космос
Та яка різниця обід це чи 16 година, сонце активне навіть в похмуру погоду, вже не кажучи про літо

Ви не вловили суть - головне час дії екрану
автор Идууу--уууу блин • 05 марта 2023
Ответ дляИрина Малинка
Будь ласка
То як же насправді?
Смурфетта• 05 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ніііі
Саме фіз фільтр наніс, і все. І забув.
Фізичні теж треба поновлювати, як і хімічні. На будь якому крему від засмаги це вказано
автор Идууу--уууу блин • 05 марта 2023
Ответ дляВсе возможно
Вот
Мрію про космос• 05 марта 2023
Ответ дляСмурфетта

Зато я уловила основное: никто не бегает мазаться кремом каждые 2 часа в городских условиях)
Кондуктор маршрутки• 05 марта 2023
Ответ дляИрина Малинка
Вы плохо читали. Химические фильтры со временем разрушаются и кожу атакуют свободные радикалы. На всех санскринах на химических фильтрах, пусть и самых современных, написано обновлять каждые 2-3 часа.