Непогодка• Изменено 05 марта 2023
А є тут такі, хто багато або навпаки дуже мало або зовсім не читає книжок?
Дівчата, а є тут або у вашому оточенні, хто дуже мало або зовсім не читає книжок? Маю на увазі художню літературу.
Чому так? Вам це не заважає по життю? Не турбує, що всі обговорюють новинки або класику?
Після однієї книги не можу примусити себе хоч щось читати, а от фільми навпаки, подобається дивитись, плюс багато книжок екранізовано, якщо не читала, то просто дивлюсь фільм, хоча вони не завжди співпадають з книжковим сюжетом.
А ті, хто багато читає, читаєте все підряд чи якийсь жанр, чи бестселлери?
Яку останню гарну книгу прочитали?
Все пам´ятаєте те, що читали, можете поспілкуватись, якщо запитають відгук або враження від книги?
Яку останню гарну книгу прочитали?
Результат:
вже голосів:
177 (39.25%)
не читаю
138 (30.6%)
мало читаю
136 (30.16%)
багато читаю
Булку Дай• 05 марта 2023
Мені не цікава художня література, читаю лише наукові, ніяк це не заважає
хутряна володарка• 05 марта 2023
Художні не чиьаю взагалі - нема бажання.
Вчора порекомендували ’Бойся. Я с тобой!’. От її і прочитала - на одному диханні. Про стосугки з аб´юзерами.
Бабка_в_кедах• 06 марта 2023
Я читаю мало (хотя в детстве любила читать). Дочка (ей 14) вообще не читает
Непогодка
• 06 марта 2023
Ответ дляБулку Дай
Та просто всі ж навкруги бурчать, що тре читати, бо це змушує мозок напрягатись :))))
Наукову читаю, цікаво ж
Пургену мне• 06 марта 2023
Я не читаю книжок вже давно багато років, в мене такий великий книжковий беграунд, що в якийсь момент просто відпало. Але...я читаю купу всього іншого, дуже багато материалу різного за день проходить повз мене, починаючи від подій світу, закінчуючи психологічними та філософськими нотатками. Це те саме читання, просто форми сталі інші, а так входить, що вже далеко не всім потрібні великі формати. Хоча в мене є декілька книг, які я планую прочитати.
Copy-Paste• 06 марта 2023
В моєму оточенні не обговорюють книжки. В юності читала багато, більше не читаю.
Акукарача• 06 марта 2023
Сприймаю це як невміння малювати. В школі вчились малювала а тепер не тягне. Так само і з читанням. Що потрібно почитаю порахую а так заддля цікавості краще приготую смакоту або подивлюсь кіно
Невгамовна• 06 марта 2023
Если что-то из классики надо освежить в памяти есть прекрасній сайт брифли. Тоже люблю кино и экранизации. Ну прямо что впечатлило, то и прочитать могу. Игра престолов например. Из последнего посмотрела Что-то не так с Кевином и следом сразу книгу прочитала.
Булку Дай• 06 марта 2023
Ответ дляНепогодка
Наукову читаю, цікаво ж
Я читаю те, що вкаао, мови вивчаю, мозок завжди зайнятий
Блондинка в Шоколаде• 06 марта 2023
Не читаю, последний раз школьную программу и то не всю, а только интересненькое. Окончила школу 27 лет назад.
’ Не турбує, що всі обговорюють новинки або класику ? ’
Хто всі ? В моєму оточенні ніхто не обговорює, бо ніхто не читає. Уявлення не маю про новинки.
Зоряний Шлях• 06 марта 2023
Читала дуже багато. Зараз не встигаю. Читаю не все підряд. Останнім часом українську літературу читала. Після серйозної книжки можу почитати щось легеньке. Але зовсім вже тупе щось читати не можу.
Valerianka3223• 06 марта 2023
Я люблю книги и люблю их запах, люблю новую книгу в руках держать. Но читаю редко, потому что сейчас найти что-то нормальное очень сложно, часто такое г...но пишут с отголосками феминизма и ориентации, хотя берешь читать ужастик или детектив. Читайте если хочется, а если нет - не читайте. Люди раньше читали потому что делать нехер было. Это полезно для ума, но есть и другие не менее классные и полезные занятия.
Copy-Paste• 06 марта 2023
Ответ дляНепогодка
Наукову читаю, цікаво ж
Вивчення мов, освоєння професій чи нове хоббі напружують мізки не гірше за читання
Непогодка
• 06 марта 2023
Ответ дляШалена невинність
Никто тут не читает
Звідки такі висновки?
Пасхальний тролік• 06 марта 2023
Я ’запоями’ читаю....по книжці в день тривалий час,а потім пів року не читаю взагалі.
Шалена невинність• 06 марта 2023
Ответ дляНепогодка
Звідки такі висновки?
Очень заметно по уровню ответов)
Читаю десь у середньому 3-5 книжок на тиждень. Донька вже кілька років читає лише фанфіки (це я до того міфу, що у читаючих батьків читаючі діти ;) Оффлайн дуже мало говорю про книжки. Читаю усе крім ’романів у м´яких обкладинках’ (переїла їх у дитинстві) та хардкорної научної фантастики де деталі Всесвіту вищче сюжетної ланки. На ’бестселерність’ не дивлюся.
Непогодка
• 06 марта 2023
Ответ дляНевгамовна
А я подивилась, і навпаки, не захотіла читати, Тільда і Езра все гарно передали на екрані, хоча я люблю фільми з нею, то може через це
Пуки-куки• 06 марта 2023
Останній рік читаю мало. Важко сконцентруватись, поринути у іншу реальність, коли Стерненко щось постить…)
І взагалі, фокус зконцентрований на іншому.
Остання книга, що вразила - «Заводна» Бачігалуппі. Якась пророча книга.
Так само колись вразив Гіперіон. Але зараз радити читати не буду.
Невгамовна• 06 марта 2023
Ответ дляНепогодка
Согласна, но мне хотелось таки прояснить для себя некоторые моменты, но фильм оказался лучше. Зато прочитала хоть одну книгу, вот есть что обсудить )
Сосиска_Втесте• 06 марта 2023
Читала и читаю много всегда. Пища для ума, так же, как вкусный сыр, шоколад и прочее - для тела. В свое время это помогало мне заводить отношения с мужчинами и получать от них разные ништяки, не имея особой внешности. Со мной им всегда было о чем поговорить
Диви яка я пава!• 06 марта 2023
Автор, я растерялась, на что отвечать)
Читаю, раньше больше. Читать полезнее и интереснее, почему-вы должны знать. Конечно вашему мозгу проще фильме посмотреть и забыть. Книги помню, некоторые не в деталях, конечно, но процентов 90 из всего вспомню, хотя бы сюжет, а если зацепила, то больше. Я помню даже те произведения, которые читала в 9 лет, покупая сама себе и тянула у родителей с полок что-то. Кто это у вас так книги активно обсуждает?) на работе раньше у нас в кпи было прописано-прочесть энное количество книг, клубы делали обсуждений, но это добровольно. И почему нет, пол ч, час после работы. Последняя книга: сейчас Пуаро на англ, чтоб язык вспоминать. Параллельно Оруэлл аудио, и еще кое-что из истории.
Непогодка
• 06 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ну я підписана на фб на деяких наших письменників/ць, здебільшого через їх волонтерську діяльність, але там і про книжки, і новинки, і літературу світу, так здається, що багато дуже людей читає художню літературу, відвідують зустрічі з письменниками/поетами
Сосиска_Втесте• 06 марта 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Автор, я растерялась, на что отвечать)
Когда перечитываю Оруэлла, кажется, что сама уже живу в описанном мире
Непогодка
• 06 марта 2023
Ответ дляCopy-Paste
Та цього якраз в мене предостатньо.
Просто зараз так події швидко закручуються, що читати ще й придумані історії, то мозок кипить :)))))
Диви яка я пава!• 06 марта 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
😄 после исторических трудов и научных она меня не удивляет, все предсказуемо)) но я пока только в начале. Надо про автора еще почитать😏 откуда такие мысли. Сейчас в книжных бум на нее, кстати) да, собственно, скотный двор из моды не выходит, вообще)
Непогодка
• 06 марта 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Ну якби ви прочитали велику кількість енциклопедій на різну тематику, то з вами теж було б про що говорити, чи чоловіки більше літературу обговорювали?
Без QR коду• 06 марта 2023
Раньше считала, что полезно читать художественную литературу. Со временем мнение поменяла.
Классику мировую оставляю как обязательную к прочтению. Современную художественную - выборочно.
Предпочитаю читать научную, книги для образования и для работы.
Поменяла мнение, так как жаль времени на прочтение каких-то бездарных выдумок, коими является худ лит