40ка• 06 марта 2023

Хто клеїли плівку на вікна, зайдіть, будь ласка

Я бачила багато відео
Воно що справді просто так приклеюється просто на мильний розчин?
Можна намочити тільки скло чи треба обов´язково ще й плівку теж мочити?
А повітря складно вигнати?
І воно так і тримається на склі довго і не падає?
Дякую
Netske• 06 марта 2023
Ми клеїли, пару рокув тому. Наскільки пам´ятаю, змащували і скло, і плівку (але, думаю, має бути інструкція для конкретного виду плівок). Все було доволі зручно, повітря виганялося. Поки все вологе, можна виправляти помилки. Під час висихання подекуди з´являлися пухирі, ми їх заглажували знову. Все тримається, не відпадає та не відшаровується. Причому клеїли і на скло, і на склопакети, тримається і там, і там

автор 40ка • 06 марта 2023
Ответ дляNetske
Дякую, а то мені весь час здається, що може впасти)
А у вас була плівка з двома шарами - клейким і захисним чи просто одношарова?
Netske• 06 марта 2023
Гм, не дуже пам´ятаю. Здається не один шар, там щось складне. Зараз спробую пошукати, яку саме ми брали
автор 40ка • 06 марта 2023
Ответ дляNetske
У вас, певно, була професійна
Netske• 06 марта 2023
Так, скоріше за все. Вона сонцезахисна дзеркальна багатошарова, але тип чи назву отак одразу не знайшла. Пам´ятаю, що шукали, щоб добре прибирала сонячні промені та не сильно затемнювала приміщення.
Машенька Ивановна• 06 марта 2023
Можливо просто купіть спеціальну плівку на вікна там в комплекті, двосторонній скотч іде.
автор 40ка • 06 марта 2023
Ответ дляМашенька Ивановна
У мене має бути варіант на скотч, це само собою.
І хочу щоб було і безпосередньо на склі, бо у нас так ліхтарі горять вуличні, що вночі видно як вдень і світлове забруднення. Одного шару плавки мало
Тому тре робити і так, і так ))
Машенька Ивановна• 06 марта 2023
Ответ для40ка
Тому тре робити і так, і так ))
Тоді в магазині для авто затемнюючу як варіант
Maruskin• 06 марта 2023
Ответ дляМашенька Ивановна
А Ви пробували її клеїти на склопакет? Кажуть можна тільки на звичайне скло...

автор 40ка • 07 марта 2023
Ответ дляMaruskin
Я пробувала тільки на раму склопакета двобічним скотчем.
А зараз хочу зняти, наклеїти на склопакет безпосередньо і ше одну плівку на раму.
У нас просто на вулиці ліхтарі почали вмикати) не знаю, куди від цього освітлення подітися