Бутерброд и я• Изменено 06 марта 2023
Чи може так бути що один номер а можна користуватися і в Укрвїні і закордоном?
До Працівника до якого важко завжди звонитися потрібно було вирішити ситуацію і він не піднімав трубку телефону. Потім підняв телефон спитав хто це і виключив. Через декілька хвилин піднімає дружина і каже що це не він, ніби то це щось помилково а сам працівник в Польщі. Чи може так бути що один номер а можна користуватися і в Укрвїні і закордоном
Морковна• 06 марта 2023
Щось ви не дуже зрозуміло описали. Я користуюся український номером поза межами України.Тобто це можливо.
Морковна• 06 марта 2023
Якщо дзвонили на вайбер ,який встановлено на компьютері ,то взагалі можна в обох коаїнах користуватися одночасно.
Швидка Настя• 06 марта 2023
Не поняла о чем ваш спич, но я уже год пользуюсь своим водафоном в Европе
Просто красавица• 06 марта 2023
Возможно, знаки препинания могли бы больше ясности внести в старпост.
Бутерброд и я
• 07 марта 2023
Ответ дляAntonina Lindeman
1 номер на 2 пристрої? ,Навряд.
Дякую