JPCalderon• 06 марта 2023

Дівчатка, петиція до президента

Кому не складно і хто згідний, підпишіть будь-ласка. Це займе лише хвилину вашого часу.
Щоб швидко знайти петицію в списку, нажміть на сортування за кількістью голосів і вона буде на 2гій сторінці.
https://petition.president.gov.ua/petition/177028

"Просимо підвищити соціальні виплати інвалідам1,2,3, групи та дітям з інвалідністю, інвалідам з дитинства, малозабезпеченим особам на рівні мінімальної зарплати 6700 грн"
чаревна• 06 марта 2023
А тяжело сюда анонс кинуть? Про, что там

автор JPCalderon • 06 марта 2023
Ответ длячаревна
Ні,не складно)
Шановний пане Президенте!
Просимо підвищити соціальні виплати інвалідам1,2,3, групи та дітям з інвалідністю, інвалідам з дитинства,малозабезпеченим особам на рівні мінімальної зарплати 6700 грн
На сьогоднішній день соціальна допомога інваліда становить 2100 грн,що не відповідає цінам в магазинах.
Remensa• 06 марта 2023
В моєї мами пенсія 2200. Мені теж петицію писати?
Onyx83• 06 марта 2023
Ответ дляRemensa
Только хотела написать. Видимо да, сейчас бабла в бюджете хоть лопатой греби - надо петиции создавать. Сарказм, если что.
Колючая Роза• 06 марта 2023
от гниды...а мою петицию про Арестовича не пропустили((((
счас подпишу вашу
автор JPCalderon • 06 марта 2023
Ответ дляRemensa
А чому б й ні? Можна також спробувати написати про необхідність підвищення мінімальної пенсії .Ну або хоч не проходити мимо і підписати ті петиції що вже є.Я вважаю що в сучасних умовах вижити на такі гроші реально складно,і на це потрібно звертати увагу
Remensa• 06 марта 2023
Ответ дляOnyx83
Мій дядько,наприклад, інвалід. Він ще в 90х потрапив в аварію і в нього рани на ногах не заливають. Не лікує. Не працює ніде, хоч і може. Просто йому лінь. З якого фіга йому шість тисяч платити?
prosto_aisha• 06 марта 2023
Ответ дляRemensa
Так не всі такі як ваш дядько. В мене мама інвалід на інсуліні, вам розказати скільки треба грошей на підтримку нормального рівня цукру?!
автор JPCalderon • 06 марта 2023
Ответ дляRemensa
В кожного своя історія,списки захворювань різні,і здоровій людині важко оцінити самопочуття і стан хворої.Просто так інвалідність нікому не дають.Цих грошей інколи і на лікування необхідне щомісяця не вистачає.Так,дехто і справді ще може працювати,але вже якщо і матиме бажання то всеодно можливості порівняно з здоровою людиною різні.

Remensa• 06 марта 2023
Ответ дляprosto_aisha
Інсулін безкоштовно видають. В моєї мами діабет другого типу.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 марта 2023
Яким чином Президент може підняти пенсії? Він навіть законодавчий акт з цього напрямку не може вносити до парламенту🤦🏻‍♀️
Dark_Yasna• 06 марта 2023
я за повышение пенсий, такой петиции нет?
Remensa• 06 марта 2023
Ответ дляJPCalderon
А як відбирати тих,кому дійсно потрібна допомога, а хто трутень? І саме головне - де брати на це гроші?
Це,як з матерями одинаками, які народжують по троє і більше.
автор JPCalderon • 06 марта 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну то хай хоч зверне увагу на це.Чи невже краще просто мовчати мовляв ніхто і так нічого не зробе…
prosto_aisha• 06 марта 2023
Ответ дляRemensa
А окрім інсуліну? Він з доплатою в неї. Полоски для вимірювання цукру треба мінімум 5разів на день одна полоска сама дешева 5грн. А ще голки до шприц ручки вони типу одноразові, як думаєте вони копійки коштують і тп. Аналізи які треба глікований гемоглобін лікар вимагає. А те що потрібно правильне харчування, підтримку органів, вітаміни. Щоб не залишитися без ніг, очей чи нірок. В мами перший тип. Не порівняти
А є ще купа інших хвороб які потребують кошти
Арабелла.• 06 марта 2023
Ответ дляprosto_aisha
Разве инсулин не бесплатно дают?
Mira29-c3c3• 06 марта 2023
Ответ дляOnyx83
Ну видно шо бабла в бюджеті багато якщо депутати виписали собі 100%премію під час війни.
автор JPCalderon • 06 марта 2023
Ответ дляRemensa
Або як матері одинаки а живуть з чоловіками громадянським шлюбом…

Я не знаю відповіді на ці запитання,по моєму цим мають займатись компетентні в цих питаннях люди котрі придумають хоч якийсь працюючий механізм
prosto_aisha• 06 марта 2023
Ответ дляАрабелла.
Разве инсулин не бесплатно дают?
Ні. Тей що їй підходить безкоштовно не дають. З доплатою. Обіцяли на період війни спочатку казали безкоштовно, а був безкоштовно тільки два чи три місяці. Доплата весь час різна. Бо ціна різна, і різна дотація від держави.
Та навіть якби був безкоштовно, 2500 це пенсія?

kristalw• 06 марта 2023
про пенсии конечно ужас тоже((( как могут пенсионеры с кучей болячек прожить на 2 тыс???? цены на еду и лекарства космические, коммуналка, про одежду и обувь я вообще молчу …
автор JPCalderon • 06 марта 2023
Ответ дляkristalw
От і я про це…
Remensa• 06 марта 2023
Краще б вони зайнялись регулюванням цін в тих же аптеках. Бо ліки дорожчають за ніч просто. І аптек, як болота в полі.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 марта 2023
Ответ дляJPCalderon
2 і 3 групи робочі. А так як у нас купується інвалідність - війна наглядно продемонструвала. Ха кордоном безліч «інвалідів» давайте їм ще з бюджету підкинемо грошенят.
Крім дітей-інвалідів, категорично проти підняття пенсій для всіх інших.
автор JPCalderon • 06 марта 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви особисто знаєте випадки коли інвалідність купували?
Mira29-c3c3• 06 марта 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А от якби ще карали тих,хто «продає»ту інвалідність .
8ludasha• 06 марта 2023
Ответ дляJPCalderon
У нас и до войны прожиточный минимум для инвалидов был всегда меньше чем для здорового человека. Как так, почему???
У меня внук с инвалидностью, пенсия минимальная. В месяц его расходы 20 000 тысяч. Он на специализированном питание, которого в нашей стране нет, а деток таких очень много.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 марта 2023
Ответ дляJPCalderon
От і я про це…
Ні не про це. Почитайте те, що ви постите. Слово пенсіонери в ньому відсутні. А малозабезпечені нехай працювати ідуть. Будуть мінімалку мати
Ateya• 06 марта 2023
Ответ дляRemensa
А вам свербить щось, що людям, які того потребують, можуть виділити не то, що достойну оплату, а хоча б спроможну для виживання? Так, за пенсії теж треба подавати петиції, краще всім одразу, бо вони тільки жирують за наш рахунок, а ми будемо в трубочку мовчати, як це так, бачьте, захотіли виживати не на 2000 тис, а на шість...
ВасильевнаЯ• 06 марта 2023
Подписала бы, если бы там не было малообеспеченных. Есть такие кто работает неофициально, есть кто не хочет работать, есть размножающиеся постоянно многодетные нищеброды, почему это им с наших налогов еще и минималку должны платить? Это их выбор, в отличие от инвалидов.
Еленнн• 06 марта 2023
Ответ дляOnyx83
якось так... ’При досягненні встановленого законом пенсійного віку за наявності трудового стажу для чоловіків - не менше 25 років, для жінок - не менше 20 років, а також у разі визнання інвалідом I або II групи народному депутату призначається пенсія в розмірі 80 відсотків місячної заробітної плати нині працюючого народного депутата з урахуванням всіх доплат та надбавок до посадового окладу. Нарахування пенсій здійснюється із суми, що складається з посадового окладу з урахуванням всіх доплат та надбавок працюючого народного депутата на момент призначення пенсії. За кожний повний рік роботи понад 25 років для чоловіків і 20 років для жінок пенсія за віком та по інвалідності збільшується на один відсоток наведеного вище заробітку, але не більше ніж до 90 (включно) відсотків зазначеного заробітку, без обмеження граничного розміру пенсії.’