Добрый Жук• 06 марта 2023
Робот для миття вікон
Добрий всім вечір! 🌸
Дівчата, в кого є робот для миття вікон? Похваліть чи розкритикуйте свій. Чи задоволені? Як часто користуєтесь? Чи зручний? Чи якісно миє?
Ненавиджу мити вікна, а іх багато… і задумалась над цим девайсом. Буду дуже вдячна за відгуки
olkabarabolka20• 06 марта 2023
Зверніть увага на те, яку товщину склопакета він може захватити. Бо раніше вони мили склопакети до 24мм, а у двокамерного склопакета 32-44мм
Гигиенишвили• 06 марта 2023
я його люблю.
потрібно трохи приноровитися, щоб розводів не залишав.
трошки не домиває кути, тому що щітки круглі, але це майже непомітно, в мене 6 великих вікон (у стелю) + великий балкон. Манала я це руками мити
Скажений гудзик• 06 марта 2023
У меня. Моет, тк боюсь высоты, а половина створок глухие. Не могу сказать, что отлично, нужно запускать несколько раз, углы не достает. Но конечно лучше, чем вообще немытые.
Гигиенишвили• 06 марта 2023
Ответ дляolkabarabolka20
Роботи - це електричні працюють за рахунок вакууму, тому байдуже який склопакет, я їм плитку в ванній також мию
Добрый Жук
• 06 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
я його люблю.
Про те шо кути не домивають - це я знаю)) дивлюсь вже квадратні є)
А що робити щоб розводів не залишав?
Добрый Жук
• 06 марта 2023
Ответ дляolkabarabolka20
О, не знала про такий нюанс, дуже дякую
Гигиенишвили• 06 марта 2023
Ответ дляДобрый Жук
А що робити щоб розводів не залишав?
спочатку запускаю насухо, щоб прибрав пил і пилюку (а не багнюку розводив), потім вологе з засобом, і потім знов сухі тряпочки, щоб без розводів полірнути.
Добрый Жук
• 06 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
Дякую
Пиу!Пиу!• 06 марта 2023
Модель не подскажу, кума заказывала на Али года 4 назад, очень довольная была.
17 этаж, мыть страшно, это сказала супер решение. Их тогда еще не очень много было, не дешевый. Купили с другом-соседом пополам.
Им прямо супер зашло, моет хорошо.
Добрый Жук
• 06 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
А підкажіть ще будь ласка - скільки приблизно по часу миє двостворчате вікно?
Добрый Жук
• 06 марта 2023
Ответ дляСкажений гудзик
А яка модель у Вас?
Без QR коду• 06 марта 2023
Ответ дляjana.jana
Брала на Али два года назад.Вещь просто необходимая.У меня очень много окон и балконов и окна панорама.Мою часто.Моем очень хорошо,почти идеально.За это время пересели окна ним мои все родственники по несколько раз и многие соседи))
А яка у вас модель?
Скажений гудзик• 06 марта 2023
Ответ дляДобрый Жук
А яка модель у Вас?
Pipo, а цифры не помню, он у меня года 3-4 уже.
Гигиенишвили• 07 марта 2023
Ответ дляДобрый Жук
один цикл около 10 минут, но у меня окно двухстворчстое 220 на 180
Вареный лук• 07 марта 2023
Ответ дляДобрый Жук
А що робити щоб розводів не залишав?
по отзывам знакомой, квадратные тоже не домывают углы, она брала в аренду. у меня такой как на фото выше, все устраивает.
Добрый Жук
• 07 марта 2023
Ответ дляВареный лук
Дякую за відгук