Мяо мой мяо• 06 марта 2023
Де купити чи замовити дорожні міні пляшечки для косметики?
Думала подивитися на Алі, щось не зкумекаю як це сформулювати.
А якщо в нас десь, то де подивитися?
Бачу_майбутнє• 06 марта 2023
Здається, чи то у Watsons бачила, чи щось таке подібне. Внизу стенду з прибамбасами типу спонжиків та манікюрних інструментів.
Красавица писяная• 07 марта 2023
Я ще тару купую на сайті і в інстаграм якось так, англійськими ’май бьюті тара’, для парфумів ємкості, для кремів, з дозаторами, спреями, піпетками, олівці для масел для кутикули, тубуси для помад бачила.
Але особисто в Єві купувала набір ємкостей у силіконовій косметичці.