КондуктЕр тролейбуса• 07 марта 2023
Хочу таку стрижку. Її важко вкладати?
Так сподобалася в інсті у дівчини
КондуктЕр тролейбуса
• 07 марта 2023
Чи може це укладка після салону і вдома потім буде геть не те?
Дуболом• 07 марта 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Естественно после мойки волос, нужно будет укладывать волосы, чтобы был такой результат.
АБВГДейка• 07 марта 2023
Я думаю тут три фактора: хороший парикмахер, уход и укладка,если вычесть что-то одно, выглядеть так не будет
Гопница-Советчица• 07 марта 2023
Похоже на лонг боб, и волосы у девушки густые. Если неправильно постричь, то будет заворачиваться.
Такое на браш укладывают в салоне, мне оч нравятся волны крупные но руки не из того места, а вы смотрите сами. Стрижка хорошая вообще
Гопница-Советчица• 07 марта 2023
И кроме трех факторов выше это не тонкие негустые волосы, это тоже важно.
АБВГДейка• 07 марта 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Та нету там густых волос)
Счастье_же_вот_оно• 07 марта 2023
Як на мене то це просто помите і висушене феном волосся. Не бачу укладки.
Поросенка• 07 марта 2023
Когда хороший парикмахер стрижёт , то голову помыл и укладка не нужна .
Поросенка• 07 марта 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Тоже так думаю , просто стрижка хорошая
Чики-брык• 07 марта 2023
У меня густые волосы, чуть волнистые от природы, такого типа стрижка лежит подобно просто высушенная феном и расческой.
Директор Пляжу• 07 марта 2023
Звичайна укладка.
Браш +- 35мм
Або фен-плойка
Укладати буде легко, коли руки звикнуть. По часу 10-15хв.
Укладка при сухій погоді тримається довго.
Браш +- 35мм
Або фен-плойка
Анчо Ус• 07 марта 2023
Купіть фен браш з обертанням і буде вам щастя, там тільки чубчик цей каскадний треба буде сушити не в боки,а вниз його підкручувати,а потім навпаки вверх і він буде так розпадатися. В мене щось подібне було підстрижене коли вдома були і так воно легко на браш вкладалося,а тепер ми в іншому місті і тут два перукаря мені геть не так підстригли вже,ні фіга не вкладається
Сегодня на диете• 07 марта 2023
Ответ дляАнчо Ус
Порадьте який?
Директор Пляжу• 07 марта 2023
Ответ дляcandy07
Дуже гарно. А як укладку робили?
Спочатку сушу.
Потім, піднімаю корені і підкручую на браш 5мм.
Якщо хочу більш кінчики підкрутити, то ще проходжусь по кінчикам феном-плойкою 3,5мии.
Коварная Зая• 07 марта 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Щодня аля дайсоном
Добрая свекровь• 07 марта 2023
Была такая стрижка. У меня она не укладывается, еле отрастила как было.
Stepa_nida• 07 марта 2023
Це залежить від багатьох факторів: тип волосся, його густина, наскільки вдало зробили стрижку.
В залежності від типу волосся на кожному щось краще буде працювати - сушити на браш, досушувати на бігуді, стайлити дайсоном чи феном-щіткою, вкладати на 32-мм плойку.
КондуктЕр тролейбуса
• 07 марта 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
Стайлером дайсон такую укладку можно сделать за пару минут
Ну, стайлер дайсон не для всіх))
Мій мкксимум - бебіліс, ровента))
Анчо Ус• 07 марта 2023
Ответ дляСегодня на диете
Порадьте який?
В мене звичайний китайський) Брала 2 роки тому на 8 березня,але вже треба поміняти,бо тріснуло кріплення насадки. Дивлюся у сторону бебіліс,бо в мене прасочка цієї фірми дуже гарної якості. Але як придбала браш,праскою дуже рідко тепер користуюся)