40ка• 07 марта 2023

Ви любите готувати?

Я - ні. Бездарне витрачання часу.
Так, звичайно вдома щось готую, а куди дінусь. Вмію.
Але в моєму уявному ідеальному світі - тільки промислова готова їжа: готові каші, супи, тушонки, напівфабрикати.
А ви любите?
Результат:
вже голосів: 109
49 (44.95%) Ні, я більше люблю їсти
26 (23.85%) Так, готую з задоволенням
25 (22.94%) Залежно від настрою
6 (5.5%) Залежно, яку страву
3 (2.75%) Свій варіант
0 (0%) Люблю, але не вмію
Tanoshi• 07 марта 2023
Я б і не їла, аби не готувати

Khmelnichanka• 07 марта 2023
Ні. Не люблю і не вмію.
автор 40ка • 07 марта 2023
Ответ дляTanoshi
Я б і не їла, аби не готувати
Шо аж так? ))
автор 40ка • 07 марта 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Ні. Не люблю і не вмію.
Готувати це має бути покликання ))
vinika• 07 марта 2023
Я слишком брезглива и экономна для полуфабрикатов
Khmelnichanka• 07 марта 2023
Ответ для40ка
Готувати це має бути покликання ))
Певно, що так :))))))
starlink• 07 марта 2023
Я по настроению.
Но чаще мне лень

оле-чка• 07 марта 2023
Тільки вчора дитині кажу, чого ми від електрики не заряджаємося, підключилася і кіно дивлюся
Вчора після роботи голубів накрутила, домашню ковбасу зробила, супу наварила. Ніякого задоволення від того не маю
Калиопа• 07 марта 2023
Ні, готуш швидкі і прості страви, не маю часу і бажання.
Іноді приходить муза і я у задоволення з чимось граюсь пів дня.
Ksenia-e9d7• 07 марта 2023
По настроению. А такое настроение у меня бывает редко
So_so• 07 марта 2023
Не особо. Поэтому у меня едят простую пищу. Сложную вне дома или доставка.
Hanna-Hanna• 07 марта 2023
Вмію, люблю) не завжди маю час, оскільки тільки до приготування їжі життя не зводиться, тому нормально і напівфабрикати використовую, чи їмо щось просте, чи доставка. Але коли є натхнення та можливість, з задоволенням щось на кухні творю.
Ежеви4ка• 07 марта 2023
В моем идеальном мире готовит кто-то другой (в моем случае муж) и мы ходим в рестораны. Тушенку и полуфабрикаты я бы стала есть только в каком-то крайнем случае. Я готовить умею и у меня получается вкусно, но для меня это напряг, а для мужа удовольствие, так что готовит он
Веккy• 07 марта 2023
Ответ дляvikat
А я люблю макароны с тушенкой. Очень вкусно
ЛЮБА• 07 марта 2023
Люблю готовить , люблю пробовать готовить интересные блюда.я к еде отношусь спокойно , больше люблю когда кушают и нравится что я готовлю другим .
Ежеви4ка• 07 марта 2023
Ответ дляСофия-fe88
Все любят разное
marata• 07 марта 2023
Я ненавиджу. А от чоловік дуже любить готувати. Було б у нього більше часу… ех )
Witty• 07 марта 2023
Ответ для40ка
Шо аж так? ))
Так. Я теж. Коли одна жила, то з кулінарії сільпо їла, а чк ліньки сходити, то і голодна чи сухарі гризла
Tanoshi• 07 марта 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Певно, що так :))))))
Гидую.
М´ясо, яйця, овочі брудні, цибуля, часник смердять, олії, масла жирні, колупайся в тому, потім ще й прибирай.

emerald_88• 07 марта 2023
Я очень люблю, завела даже страницу в инсте с едой. Но я не работаю и времени свободного вагон. Если не нужно готовить в какой-то день, то не знаю чем себя занять: валяться разве что.
СвітланкаОК• 07 марта 2023
Вмію, але не люблю. Під настрій іноді - так, а оцей станок щоденний - набрид дуже.
omg_meow• 07 марта 2023
люблю готовить, очень. но не все блюда.
люблю возиться с выпечкой, десертами, делать какие-то необычные блюда. котлеты или мясо не очень люблю готовить. вообще с мясом не люблю возиться
nabludatel• 07 марта 2023
Ненавиджу готувувати.
Моя мама дуже любить готувати. Все моє дитинство і юність вона готувала і закатки робила. З дітьми часу майже не проводила. Я тепер від неї про їжу взагалі не можу чути.
LyudaT• 07 марта 2023
Готувати не люблю, їсти теж не дуже люблю. Але готую... треба ж сім´ю годувати...
автор 40ка • 07 марта 2023
Ответ дляLyudaT
Ми всі живемо в реальному світі ))
AmazingLady• 07 марта 2023
Я человек настроения, поэтому когда оно есть, с удовольствием готовлю..в Британии насмотрелись / напробовалась промысловой еды, не мое