Я - ні. Бездарне витрачання часу.
Так, звичайно вдома щось готую, а куди дінусь. Вмію.
Але в моєму уявному ідеальному світі - тільки промислова готова їжа: готові каші, супи, тушонки, напівфабрикати.
А ви любите?
Результат:
вже голосів:
49 (44.95%)
Ні, я більше люблю їсти
26 (23.85%)
Так, готую з задоволенням
25 (22.94%)
Залежно від настрою
6 (5.5%)
Залежно, яку страву
3 (2.75%)
Свій варіант
0 (0%)
Люблю, але не вмію
Khmelnichanka• 07 марта 2023
Ответ для40ка
Готувати це має бути покликання ))
Певно, що так :))))))
Hanna-Hanna• 07 марта 2023
Вмію, люблю) не завжди маю час, оскільки тільки до приготування їжі життя не зводиться, тому нормально і напівфабрикати використовую, чи їмо щось просте, чи доставка. Але коли є натхнення та можливість, з задоволенням щось на кухні творю.
В моем идеальном мире готовит кто-то другой (в моем случае муж) и мы ходим в рестораны. Тушенку и полуфабрикаты я бы стала есть только в каком-то крайнем случае. Я готовить умею и у меня получается вкусно, но для меня это напряг, а для мужа удовольствие, так что готовит он
Ответ дляvikat
А я люблю макароны с тушенкой. Очень вкусно
emerald_88• 07 марта 2023
Я очень люблю, завела даже страницу в инсте с едой. Но я не работаю и времени свободного вагон. Если не нужно готовить в какой-то день, то не знаю чем себя занять: валяться разве что.
СвітланкаОК• 07 марта 2023
Вмію, але не люблю. Під настрій іноді - так, а оцей станок щоденний - набрид дуже.
nabludatel• 07 марта 2023
Ненавиджу готувувати.
Моя мама дуже любить готувати. Все моє дитинство і юність вона готувала і закатки робила. З дітьми часу майже не проводила. Я тепер від неї про їжу взагалі не можу чути.
AmazingLady• 07 марта 2023
Я человек настроения, поэтому когда оно есть, с удовольствием готовлю..в Британии насмотрелись / напробовалась промысловой еды, не мое