Майданщица• 07 марта 2023

Грудничок давится молоком

Проблема в тому що донечка постійно давиться молоком. Як тільки прикладую до грудей і вона починає смоктати відбувається прилив молока і мабуть не встигає ковтати і тому кожного разу на початку кожного годування давиться, починає кашляти. Пробувала зціжуватись, але це проблему не вирішує. Прилив саме тоді коли прикладаю саме дитину. Дуже переживаю, можливо у когось так було, що порадите
Баррикадница• 07 марта 2023
Сцеживанием вы наоборот стимулируетееще большие приливы. Перед кормлением можно надавить разок чтобы чуть давление сбавить. А еще проверить правильность прикладывания.
У ребёнка нет проблем по нёбу?

автор Майданщица • 07 марта 2023
Ответ дляБаррикадница
У ребёнка нет проблем по нёбу?
Та нема наче проблем...
З бутилочки все норм коли їсть
А з грудей просто при приливі фонтаном б´є
Я думаю проблема в них, просто як з цим боротися
ТыЧиНеТЫ• 07 марта 2023
Скільки дитині?
Мій син був дуже жадібним, в момент прикладання робив дуже роздратований вигляд і теж швидко плямкав, давився, сердився, і знову плямкав. Періодично так було перший рік.
Не стесняюсь• 07 марта 2023
Возможно вы не правильно прикладываете. И как с уздечкой обстоят дела?
автор Майданщица • 07 марта 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Скільки дитині?
Та ще й місяця нема
Баррикадница• 07 марта 2023
Ответ дляМайданщица
Та нема наче проблем...
З бутилочки все норм коли їсть
Ого. А бутылка то зачем? Вы ж ею сбиваете ребенка с толку. Она у вас так вообще откажется от груди
автор Майданщица • 07 марта 2023
Ответ дляБаррикадница
На неділю прийшлося годувати сумішшю, пила антибіотики

Галябалована• 07 марта 2023
Заберіть бутилку, якщо хочете зберегти гв. Зменшити потік молока можна, забравши дитину від грудей на, початку годування, коли ви відчуваєте прилив молока. На сосок в цей час натиснути як, на кнопку дверного дзвінка на 30 сек, цього вистачить. Дитину прикладати у фізіологфчній позі: ви лягаєте і дитину кладете зверху на груди, як це роблять вперше у пологовій залі. Якщо молока багато і груди переповнені, трохи підцідити до початку годування, щоб сосок повністю глибоко вклався до ротика.
snejs• 07 марта 2023
Она к вас просто совсем ещё маленькая, это нормально, у моей также было, чуть позже пройдет
ТыЧиНеТЫ• 07 марта 2023
Ответ дляМайданщица
Та ще й місяця нема
Може ще навчиться, не переживайте
Мир Мир Мир!• 07 марта 2023
Пробуйте міняти позу, кормили лежачи на боку. Ось давиться вона срочнику, а потім як їсть? Чи нормально все з уздечкою язика? Якщо проблема, то вона нормально не може смоктати.
Левый Локоть• 07 марта 2023
У мене таке було, тільки десь місяця в 4. Дитина вигиналася і кричала під час припливу, давилася. Був від цього «ложний отказ», як це українською? від грудей. Мучилась з місяць, потім дитина підросла і змогла встигати ковтати все молоко під час припливу.
Баррикадница• 07 марта 2023
Ответ дляМайданщица
Бутылку убрать. Кормить по требованию. Возможно чаще, если ребенок редко просит. Пробуйте кормить держа малыша более вертикально насколько возможно. Может быть даже класть на живот если вы лежите. Те ребенок на вас сверху, на вашей груди. Прекратите сцеживания, вы ими стимулируете выроботку молока больше чем малыш может осилить.
Все наладится обязательно, если чуть постараться