Кофе в лобби• 07 марта 2023

Тепер я не тут, а в групі з дружинами військових

Просто поговорити, є тут дівчата в кого чоловіки в гарячих точках?
Як тримаєтесь?
Не можу нічого нормально робити, похерила уроки, роботу, дім ((((
Плачу, без зв´язку з 3 березня
Навіть не знаю де він, чому не написав в не подзвонив коли терміново виїхали не розумію
Всі жінки в групі знають куди їх чоловіки поїхали, багато в Бахмуті
А я тупо плачу і чекаю...
lammama• 07 марта 2023
Ответ дляTatka Kiev
Ааа та вона не велика, на 350ч
Я ще всіх детально передивлялась
Але і там нічого не можна писати, це зрозуміло, то група для пошуків
Зазвичай жінки переходять в приватні, якщо щось знають про зниклого
Чи дзвонять
Ви поряд зі мною живете,дома поруч.Тримайтесь,ваш чоловік обов’язково повернеться живим.

Andgelina• 07 марта 2023
Есть группа в ТГ канале платная Зал очикування героя.
Там советы психологов. Много информации. Как ждат. И как говоритт и т.п.
Рекомендую
https://www.instagram.com/p/Cg44Xk_q74X/?igshid=
ИринаКа• 07 марта 2023
Ответ дляРадість моя
Автор закрывайте тему. Хватит тут выспрашивать. Нет никаких груп с женами.
Безліч
Нісенітниця• 07 марта 2023
Ответ дляAndgelina
Рекомендую
Платная группа по поддержке родственников военных??
Нет слов. И тут на чужом горе зарабатывают
Andgelina• 07 марта 2023
Ответ дляНісенітниця
Владелец волонтер. Плата симовличная была. Ее даже жена Зеленского перепост делала.
katenka_• 07 марта 2023
Ответ дляИринаКа
Якщо він не попереджав, то чекати не треба!
А що треба?
Нісенітниця• 07 марта 2023
Ответ дляAndgelina
Это называется ’инфоциганство’. Раньше марафоны похудения и счастливой жизни продавали. А теперь советы психолога про ПТСР.

И не надо прикрываться волонтерством.
Адекватные волонтеры ведут большие сборы без сомнительных обязательных взносов.

Зеленская такой себе авторитет
Агафья• 07 марта 2023
Ответ дляTatka Kiev
Ааа та вона не велика, на 350ч
Я ще всіх детально передивлялась
Чи дзвонять
У вч чоловіка 2 6рупи для рідних у різних меседжерах. В одній 1300 осіб, а в іншій десь 300.
NataHromadska0808• 07 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так а почему Вы не в группе своей общаетесь? К чему тема?
Бо автору погано. Їй потрібна підтримка.

Мені іноді після коментарів здається, що у нас старанно затикають такі теми. Не хочуть чути і знати про них. Тільки рожеві поні, коханці, нові сумки на весну

ИринаКа• 07 марта 2023
Ответ дляkatenka_
А що треба?
Іти до воєнкомату і зв´язуватися з безпосереднім командуванням.
katenka_• 07 марта 2023
Ответ дляИринаКа
Зачем идти в военкомат? Ну позвонить ротному/взводному.
ИринаКа• 07 марта 2023
Ответ дляkatenka_
Ви пробували? Вони однаково відповідають - ’дізнаємось і перетелефонуємо або ’ми з´ясовуємо, чекайте’. Потрібен офіційний запит. Якщо зв´язку немає три доби, то треба в поліції відкривати справу і з витягом йти уже до воєнкома чи командира вч.
ИринаКа• 07 марта 2023
Війна не зупиняється ні на мить. Кожен день очікування без дії - то втрачені контакти тих, хто був поруч з рідною людиною у день зникнення зв´язку.
Юлькин 1986• 07 марта 2023
Ответ дляКофе в лобби
Чому радіти?
Що я можу втратити коханого, я від тієї групи в шоці
Як багато жінок шукає це жах
Не 10-ка?
Тримайтеся, мій служить саме в тих краях, відволікаю себе постійно, пише і звонить, коли є час 😔
Юлькин 1986• 07 марта 2023
Ответ дляРадість моя
Да ну...є