Кофе в лобби• 07 марта 2023
Тепер я не тут, а в групі з дружинами військових
Просто поговорити, є тут дівчата в кого чоловіки в гарячих точках?
Як тримаєтесь?
Не можу нічого нормально робити, похерила уроки, роботу, дім ((((
Плачу, без зв´язку з 3 березня
Навіть не знаю де він, чому не написав в не подзвонив коли терміново виїхали не розумію
Всі жінки в групі знають куди їх чоловіки поїхали, багато в Бахмуті
А я тупо плачу і чекаю...
Як тримаєтесь?
Плачу, без зв´язку з 3 березня
А я тупо плачу і чекаю...
Ответ дляTatka Kiev
Ааа та вона не велика, на 350ч
Я ще всіх детально передивлялась
Але і там нічого не можна писати, це зрозуміло, то група для пошуків
Зазвичай жінки переходять в приватні, якщо щось знають про зниклого
Чи дзвонять
Я ще всіх детально передивлялась
Чи дзвонять
Ви поряд зі мною живете,дома поруч.Тримайтесь,ваш чоловік обов’язково повернеться живим.
Нісенітниця• 07 марта 2023
Ответ дляAndgelina
Есть группа в ТГ канале платная Зал очикування героя.
Там советы психологов. Много информации. Как ждат. И как говоритт и т.п.
Рекомендую
Платная группа по поддержке родственников военных??
Нет слов. И тут на чужом горе зарабатывают
Нісенітниця• 07 марта 2023
Ответ дляAndgelina
Владелец волонтер. Плата симовличная была. Ее даже жена Зеленского перепост делала.
Это называется ’инфоциганство’. Раньше марафоны похудения и счастливой жизни продавали. А теперь советы психолога про ПТСР.
И не надо прикрываться волонтерством.
Адекватные волонтеры ведут большие сборы без сомнительных обязательных взносов.
Зеленская такой себе авторитет
И не надо прикрываться волонтерством.
Зеленская такой себе авторитет
Ответ дляTatka Kiev
Ааа та вона не велика, на 350ч
Я ще всіх детально передивлялась
Чи дзвонять
Я ще всіх детально передивлялась
Чи дзвонять
У вч чоловіка 2 6рупи для рідних у різних меседжерах. В одній 1300 осіб, а в іншій десь 300.
NataHromadska0808• 07 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так а почему Вы не в группе своей общаетесь? К чему тема?
Бо автору погано. Їй потрібна підтримка.
Мені іноді після коментарів здається, що у нас старанно затикають такі теми. Не хочуть чути і знати про них. Тільки рожеві поні, коханці, нові сумки на весну
Ответ дляkatenka_
Зачем идти в военкомат? Ну позвонить ротному/взводному.
Ви пробували? Вони однаково відповідають - ’дізнаємось і перетелефонуємо або ’ми з´ясовуємо, чекайте’. Потрібен офіційний запит. Якщо зв´язку немає три доби, то треба в поліції відкривати справу і з витягом йти уже до воєнкома чи командира вч.
Юлькин 1986• 07 марта 2023
Ответ дляКофе в лобби
Чому радіти?
Що я можу втратити коханого, я від тієї групи в шоці
Як багато жінок шукає це жах
Не 10-ка?
Тримайтеся, мій служить саме в тих краях, відволікаю себе постійно, пише і звонить, коли є час 😔
Юлькин 1986• 07 марта 2023
Ответ дляРадість моя
Автор закрывайте тему. Хватит тут выспрашивать. Нет никаких груп с женами.
Да ну...є