Губы рыбы• Изменено 07 марта 2023

Ви вітаєте завтра мам з 8 березня?

Я не відмічаю з минулого року це свято, сказала про це мамі, а вона в істерику...типу я невдячна і що сусіди скажуть, всіх діти привітають а її ні( у нас все в родині робиться тільки для сусідів завжди). В мене і настрою нема, і не до свят зараз, та якщо чесно не хотіла її вітати, в нас відносини не дуже.
А батько каже купи 3 тюльпани привези їй бо каже вона йому мозг з´їсть своїми істериками.
vihola• 08 марта 2023
О, привітайте автор маму по ТБ, або по радіо.
Буде тішитись 100%

Ліньки гуглить• 08 марта 2023
Ответ для vihola
Якісь такі дивні питанння, навіть не знаю як відповісти?
Подарувати мамі квіти 2 рази на рік це незручності?
Два раза на рік тоді, коли цього хоче автор - зручності. А в день, коли у тебе начебто таке ж свято і через мамині істерики - так, незручності. З опису автора мені здається, що навіть замовлення мамі доставки подарунка кур´єром ситуацію не врятує, бо сусіди побачать якогось хлопця на мопеді, а не дочку.
Ліньки гуглить• 08 марта 2023
Ответ для vihola
Буде тішитись 100%
О, точно. І бігборд можна. Це вже план на три 8-х березня.
автор Губы рыбы • 08 марта 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Так ви праві. Бо колись сусіди сказали їй що вона така зла і противна що навіть дочка іі не хоче бачити. І її заціпило це. Але якщо чесно то сусіди праві))
автор Губы рыбы • 08 марта 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
У селі?)))
vihola• 08 марта 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Чому коли хоче автор? Чому догодити не можна? Напевно коли автор була маленькою, мама їй догоджала і робила те що не хочеться.
Ліньки гуглить• 08 марта 2023
Ответ для vihola
Автор начебто писала про інше, з того і виходжу в коментарях.

vihola• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
У селі?)))
В райцентрі
автор Губы рыбы • 08 марта 2023
Ответ для vihola
Не робила нажаль, тому і мені зараз не хочеться
Ліньки гуглить• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
У селі?)))
Радіо і ТВ в селі точно є, бігборд можна десь на в´їзді.
Удачная• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Ой, у на це свято завжди виглядало однаково. Батько не вітав ні її ні мене, день проходив в скандалах і істериках.
Тепер це щастя мені дісталося, ці істерики тепер для мене якщо я не привітаю
А чего отец Вас не поздравлял никогда
Удачная• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Я так і кажу, вона потім плаче тільки уже з трьома тюльпанами))) таке собі свято
А можно просто подарить маме 3 тюльпана и сказать ’поздравляю’))) сами делаете скандал
автор Губы рыбы • 08 марта 2023
Ответ дляУдачная
А чего отец Вас не поздравлял никогда
Теж цікаво. Я не знаю як так вийшло, але мені батьки жодного разу навіть не казали що люблять мене, пишаються, не хвалили ніколи. Якась дивна родина була, де не було ніяких добрих проявів, тільки сварки, претензії, взаємні приниження. Чи буває так взагалі???
vihola• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
То для батька зробіть з ним у вас очевидно кращі стосунки
Удачная• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
У селі?)))
Конечно, все соседи обзавидуются
vihola• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
А їх в дитинстві хтось хвалив? Говорив їм хтось що любить їх?
Добре що зараз рівень життя змінився, є можливість психологів слухати з кожної праски безкоштовно.
Jhenya_Sh• 08 марта 2023
Конечно поздравлю
ВсеЧетко• 08 марта 2023
Прочитала, що мамі 70років, то в такому випадку варто поїхати , подарувати ті тюльпани на заздрість сусідам. Сприймайте це як роботу, яка не подобається, але треба виконати.
Дуже дуже вумна• 08 марта 2023
На жаль, моєї мами вже немає.
А чоловікова мама біжить поперед паровоза і ще 25 лютого вже всіх привітала, навіть якось незручно буде завтра цю тему піднімати)))

Подтяжка• 08 марта 2023
Ответ дляНамакушка
Моя аж пищить від цих вітань. Така вже совєцька. Чи молодість згадує з тими огоньками на роботі.
Ссср распался 30 лет назад, а корпоративы к 8 марта каждый год были. Или вы никогда не ходили? И на работе, когда всех поздравляли, вы демонстративно отказывались от поздравлений? И подруги никогда не поздравляли, и папа, и муж?
Удальонка• 08 марта 2023
Не вітаю вже кілька років, до того вітала з святом весни
Я_не_аноним_100%• 08 марта 2023
Мені теж нічого не хочеться через цю кляту війну(((Але кожного ранку збираю себе по крихтам,і живу життя.Матір привітала ще 3 березня,бо якраз видалась чудова нагода відвідати батьків.Подарували їй плед і покривало.Вона таке полюбляє.Мама щаслива)
Особисто я до цього свята відношусь нейтрально.
Мені все одно хто відмічає,хто ні.Я не вправі когось повчати і нав´язувати свою думку.
Нічний дожор• 08 марта 2023
У нас і мама, і свекруха зубами вчепилися в те березня, хоча жодну в цей день на руках не носили, сама купила, сама пораділа.
Я років п´ять як відмовилася від участі в цьому принизливому фарсі, то вони кожного року забувають і ображаються на мене по новій.
Ну яка мені втіха, що ти запряжеш тата та видушиш з нього мені конфети?
Їх вітаємо, нехай вже
Я_з_Франека• 08 марта 2023
Я вітаю свою маму і сестру по телефону. Чоловік мені, дочкам, своїй сестрі і племінниці купував завше квіти.
Elengo83• 08 марта 2023
Доведеться. Відправлю дежурне смс, бо потім виїсть весь мозок чайною ложечкою...

Мама в ЛНР, проти України, ’вайни канешно нє должно бить, но ви самі віновати, нечево било майдан начінать’...

Нда... А колись моя мама з татком читали Солженіцина, виписували тодішній чи не перший ’вільний’ щомісячник ’Новое Время’, чи якось так... І розказувала мені, як їх в медичному інстітуті травили всіми цими історіями кпсс і науковими атеізмами... І раділи за розпад совка. А тепер ’пріежайтє к нам в Луганск, у нас тут всьо харашо, тока не хватаєт кадров’ і ’какое вкусноє било мороженоє і колбаса по госту’...
18 мнеУЖЕ• 08 марта 2023
Якщо це свято жінки, то чому вітають мам? Та ще й дочки? Нехай вітають нас сини, чоловіки... Але жінок, а не мам. Свято матері в травні.
Стріляний птах• 08 марта 2023
Мне б Ваши проблемы.
Мамы нет в живых.
Томатико• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Я заздрю вам. В нас жахливі відносини. Я вітати її не хочу, але мушу, бо жалію батька
Так курьером цветы пришли к или открыточка в вайбере
Томатико• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Так я теж ніби жінка)))) але мене вони ніколи не вітали....а я мушу завжди
Прямо как моя- считала, что 8 праздник мам, а даже я когда стала мамой все равно ниже, потому что я дочь
Томатико• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Так скажите ей, что она недостойна поздравлений, поссорьтесь, заблокируйте и все.

Или вы наследства хотите?