Губы рыбы• Изменено 07 марта 2023
Ви вітаєте завтра мам з 8 березня?
Я не відмічаю з минулого року це свято, сказала про це мамі, а вона в істерику...типу я невдячна і що сусіди скажуть, всіх діти привітають а її ні( у нас все в родині робиться тільки для сусідів завжди). В мене і настрою нема, і не до свят зараз, та якщо чесно не хотіла її вітати, в нас відносини не дуже.
А батько каже купи 3 тюльпани привези їй бо каже вона йому мозг з´їсть своїми істериками.
Наивная Хо• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Ой, у на це свято завжди виглядало однаково. Батько не вітав ні її ні мене, день проходив в скандалах і істериках.
Тепер це щастя мені дісталося, ці істерики тепер для мене якщо я не привітаю
А навіщо вона свої нікчемні образи перекладає на вас, як на другу жінку? Ви теж можете істерику їй зіграти, що вона вас не привітала, коли був парад планет, зокрема Венери
Стекловыжималка• 07 марта 2023
Ні. Як раз сьогодні зійшлись на думці, що якось воно більше не сприймається як свято. І краще б в майбутньому вихідний перенесли на ДН Тараса Григоровича. Мама в Херсоні.
Привіт з ботойбіччя• 07 марта 2023
я ні, але мені здається у вас справа не у цьому святі)
мама просто маніпуляторка
а ви її бавите
мама просто маніпуляторка
а ви її бавите
Пилосмок працює• 07 марта 2023
Нет. Каждый день стараюсь радовать. А 8 марта ассоциация с обязаловкой при совке.
Губы рыбы
• 07 марта 2023
Ответ дляЭлектричка
Я поздравляю по телефону или просто при встрече. Подарки и прочее на этот день дарят мужчины
Я теж так думала, але вона навіть не відповідає на дзвінки демонстративно. Бо то не вітання)))
Бабуся Бетман• 07 марта 2023
Люблю це свято сильно, воно ніжне в приєме. І мам вітаю і сама приймаю вітання, і подарунки))) вашу маму розумію, адже це свято і в Польші відмічають і ми виросли , це наче новий рік, маст хев)
Борщичок• 07 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
Я как-то выпустила праздник из виду. Завтра рабочий день. Что дарите мамам, девочки?
Мамі та свекрусі килимки у ванну кімнату та шампунь+кондиціонер
Сестрі дифузор та аромасвічку
Атятя_тётя• 07 марта 2023
Нет. И в прошлом году не поздравляла, и в этом не буду. Для меня это не праздник, а шопопало.
Кубик Рубика• 07 марта 2023
Ответ дляБорщичок
Сестрі дифузор та аромасвічку
Спасибо
Электричка• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Це якийсь шантаж. Ви ж не чоловік і не коханець щоб подарунки закидати. Взагалі теж можна образитись - це в дві сторони працює
Цідило правди• 07 марта 2023
Да. Она живет в другом регионе. Позвоню ей по телефону (инетом она не владеет)
Губы рыбы
• 07 марта 2023
Ответ дляБорщичок
То чому ви все це не скажете своїй мамі? Так і скажіть «мамо, звідки ця традиція, якщо в моєму дитинстві цього не було, ви ж мене інакше виховали»
Знаєте вже казала. Но вона маніпулятор жахливий. Відразу істерики, швидка, інфаркти))) розповіді про невдячних дітей. Людина не розуміє що коли ти не даєш дитині любові щ дитинства, вона не зобов´язана любити тебе і радувати у старості тільки за те що ти її годувала і одягала ( це її головний аргумент завжди))
Пилосмок працює• 07 марта 2023
Ответ дляСтекловыжималка
Да. Рашка постаралась с русофобией такой, что и 8 не приятно.
Сама не знаю• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Так я теж ніби жінка)))) але мене вони ніколи не вітали....а я мушу завжди
А чому батько не вітає ні дружину, ні доньку???
Наивная Хо• 07 марта 2023
Ответ дляЭлектричка
Автор не знає, як в такі ігри можна вдвох грати. А коли зіграє, то маму це вилікує це одразу.
Намакушка• 07 марта 2023
Моя аж пищить від цих вітань. Така вже совєцька. Чи молодість згадує з тими огоньками на роботі.
Электричка• 07 марта 2023
Ответ дляНаивная Хо
В родині стосунки не ті, немає тепла та традицій, але як подарунки то ’хочу щоб як у людей’
Мир Мир Мир!• 07 марта 2023
Да, уже отправили сегодня посылку маме - конфеты, ее любимый ликер, парфюм. А вот я без подарка, мы не празднуем особо, у меня всё есть, сказала мужу чтоб голову не ломал. Завтра поеду в квартире стены красить, а после ’трудового дня’ может куплю себе орхидею маленькую в Эпицентре, если их завезут.
Наивная Хо• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Альо! Швидка! Приїздіть! Мене донька з васьмим марта не привітала
Ліньки гуглить• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Нехай ваша мама не додала вам любові, але прекрасно привила почуття обов´язку та провини і це теж чудово працює, як бачите.
Дама-мадама• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
У нас в сім´ї не пам´ятаю, щоб святкували 8 березня. Тато точно нічого нам не дарував, ми так уже звикли. Живемо зараз в різних містах, привітаю маму по телефону(якщо що, то відносини з батьками в мене хороші). Від чоловіка теж не чекаю подарунку, бо квіти просто так купила сьогодні собі і меншій доньці, вона сама вибирала, що їй подобається). Я якось простіше відношусь до подібних дат, свят. Робіть так, як ви вважаєте за потрібне!
Губы рыбы
• 07 марта 2023
Ответ дляСама не знаю
Хороше питання, але маємо що маємо. Така вже родина. І я ненавиджу всі свята, бо тільки я їм повинна щось дарувати, а в зворотному напрямку це не працює....
Стрекозей• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Ой для мене навпаки завтра буде масова істерія з квітами, кульками і п´яними чоловіками з букетами)))
Я на таке уваги звертаю. Нехай там носяться.
Губы рыбы
• 07 марта 2023
Ответ дляЭлектричка
Так, саме так і є. Щоб сусіди бачили. В нас це так працює.
Наивная Хо• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Внизу тема є, що вимагають від дітей, коли ті просять подарунки.
У вас навпаки
Ответ дляМир Мир Мир!
я тільки подивилася ))
Губы рыбы
• 07 марта 2023
Ответ дляНаивная Хо
Вам смішно, а я ненавиджу ні новий рік, ні Різдво, ні 8 березня бо в ці дні мене завжди чекає істерика що я не влаштувала виставу перед сусідами з привітанням мами....
Брыкалка• 07 марта 2023
Ми не святкуємо, цей нафталін з радянського союзу, чоловіки бігають купують за дикі гроші ті тюльпани, ця дурна істерія - то не для нас. Мамочку свою вітаю з Днем Матері кожен рік, для нас це є святом, а не 8 березня.