Губы рыбы• Изменено 07 марта 2023
Ви вітаєте завтра мам з 8 березня?
Я не відмічаю з минулого року це свято, сказала про це мамі, а вона в істерику...типу я невдячна і що сусіди скажуть, всіх діти привітають а її ні( у нас все в родині робиться тільки для сусідів завжди). В мене і настрою нема, і не до свят зараз, та якщо чесно не хотіла її вітати, в нас відносини не дуже.
А батько каже купи 3 тюльпани привези їй бо каже вона йому мозг з´їсть своїми істериками.
Томатико• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Знаєте вже казала. Но вона маніпулятор жахливий. Відразу істерики, швидка, інфаркти))) розповіді про невдячних дітей. Людина не розуміє що коли ти не даєш дитині любові щ дитинства, вона не зобов´язана любити тебе і радувати у старості тільки за те що ти її годувала і одягала ( це її головний аргумент завжди))
Так не ведитесь на манипуляции, заблокируйте ее и все )
Томатико• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Хороше питання, але маємо що маємо. Така вже родина. І я ненавиджу всі свята, бо тільки я їм повинна щось дарувати, а в зворотному напрямку це не працює....
Так вы это позволяете, прекратите и оборвите отношения и все
Томатико• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Вам смішно, а я ненавиджу ні новий рік, ні Різдво, ні 8 березня бо в ці дні мене завжди чекає істерика що я не влаштувала виставу перед сусідами з привітанням мами....
Так устройте перед соседями спектакль и расскажите, какие прибацанные родители и как вы ненавидите их )
Томатико• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Мені теж себе шкода. Бо завтра замість свята для себе я мушу їхати 50 км в одну сторону щоб привітати її і потім 50 км додому. Класне свято))))
Я разрешаю вам не ехать, а номера в чёрный список
Томатико• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Так ви праві. Бо колись сусіди сказали їй що вона така зла і противна що навіть дочка іі не хоче бачити. І її заціпило це. Але якщо чесно то сусіди праві))
Ну так вывалите соседям в селе все грязное белье и все )) ваши муки окончатся
Томатико• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Теж цікаво. Я не знаю як так вийшло, але мені батьки жодного разу навіть не казали що люблять мене, пишаються, не хвалили ніколи. Якась дивна родина була, де не було ніяких добрих проявів, тільки сварки, претензії, взаємні приниження. Чи буває так взагалі???
Бувает
Цвіту і пахну• 08 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
А по признаку религии? Государственной принадлежности? Все праздники имеют ту или иную окраску. Тогда не празднуйте вообще ничего, ваше право, конечно.
Но какое вам тогда вообще дело, что я интересуюсь тем, что подарить моей маме на 8 марта? Зачем ваш комментарий? Вы не поддерживаете, мне это зачем знать, задавая вопрос, как мне, поддерживающей, поздравить МОЮ маму?
Ото ви нервова, охолоньте) Це форум, кожен має можливість висловити свою думку.
Трусиковед• 08 марта 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Удалено администрацией...
Вишнёвая Леди• 08 марта 2023
Ответ дляТрусиковед
Удалено администрацией...
Трусиковед• 08 марта 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Удалено администрацией...
Ахах ,а що тоді в росії зараз?