Губы рыбы• Изменено 07 марта 2023
Ви вітаєте завтра мам з 8 березня?
Я не відмічаю з минулого року це свято, сказала про це мамі, а вона в істерику...типу я невдячна і що сусіди скажуть, всіх діти привітають а її ні( у нас все в родині робиться тільки для сусідів завжди). В мене і настрою нема, і не до свят зараз, та якщо чесно не хотіла її вітати, в нас відносини не дуже.
А батько каже купи 3 тюльпани привези їй бо каже вона йому мозг з´їсть своїми істериками.
Сама не знаю• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Хороше питання, але маємо що маємо. Така вже родина. І я ненавиджу всі свята, бо тільки я їм повинна щось дарувати, а в зворотному напрямку це не працює....
Не даруйте, не дзвоніть, не відповідайте на дзвінки. Ваші батьки токсичні люди.
То ваш тато має купити і подарувати дружині букет. А не перекладати на вас свої подружні обов´язки.
english book• 07 марта 2023
Не асоціюю це свято з Педерацією чи чимось подібним. Це свято для мене таке ж, як і багато інших де дати співпадають-Новий рік наприклад . Дівчат привітаю обов´язково. Керівництво теж подарунки і все інше приготувало.
Перенесуть на інший день-будемо святкувати в інший. Немає проблем.
Дама-мадама• 07 марта 2023
Добавлю, приємні невеликі подарунки просто так, ми відправляємо пошті, не прив´язуючись до дат.
Электричка• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Вам смішно, а я ненавиджу ні новий рік, ні Різдво, ні 8 березня бо в ці дні мене завжди чекає істерика що я не влаштувала виставу перед сусідами з привітанням мами....
Вас якось прорве одного дня, і ви нарешті пошлете так далеко і надовго що самі здивуєтесь. Трошки згадайте що окрім вимог і почуттів вашої мами ще і ваші є. І вони не менш а навіть більш важливі для вас (мають бути)
Наивная Хо• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Мені по жіночому ваш шкода, чесне слово
Советчицы тоже плачут• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
А Різдво до чого - маєте колядувати.
Рожайтретьего• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Я заздрю вам. В нас жахливі відносини. Я вітати її не хочу, але мушу, бо жалію батька
Батько сам вибирає жити з цією жінкою. І він Вас не жаліє. Не бере удар на себе. Йому краще Вас нагнути, щоб не слухати бубоніння дружини. Ну і Ви писали, що Вас вони ніколи не вітали. Тобто свою доню він не вітає, а сам від Вас вимагає))) Нема у обох батьків до Вас поваги, а чому? Тому що у Вас нема її і до себе. Автор, сепаруйтесь вже емоційно (це і про дорослішання), нехай самі живуть у тій гризні і неповазі.
Ліньки гуглить• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Попрацюйте над собою. Істерика то істерика. Якщо ви декілька разів зможете пересилити себе, то мама, скоріш за все, стане простішою у відносинах із вами.
Наивная Хо• 07 марта 2023
Ответ дляЭлектричка
+
Ще й сусіди підтримають автора і скажуть, що правильно зробила
Губы рыбы
• 07 марта 2023
Ответ дляНаивная Хо
Мені по жіночому ваш шкода, чесне слово
Мені теж себе шкода. Бо завтра замість свята для себе я мушу їхати 50 км в одну сторону щоб привітати її і потім 50 км додому. Класне свято))))
Ліньки гуглить• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Не ви мусите, а ви змушуєтесь
Электричка• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Не Їдьте. Ви захворіли, або машина зламалась або ще якийсь негаразд. Ваша мати вам по телефону нічого не зробить.
Мішечок щастя• 07 марта 2023
Да. Поздравляем. Сегодня ей пришла посылка от нас. Мы из другого города.
Сама не знаю• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
А ви не їдьте.
8 березня чоловіки вітають жінок. Так було завжди півстоліття мого життя.
Надішліть смс з привітанням, відключіть телефон і займіться собою і своїми справами)
Рожайтретьего• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Чого мусите? Бо Тузику сказали АП? Поки будете цим Тузиком, змін на краще не чекайте.
Привіт з ботойбіччя• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Я теж так думала, але вона навіть не відповідає на дзвінки демонстративно. Бо то не вітання)))
а для чого вам щоб вона відповіла? не дзвоніть
хочете бути хорошою дочкою? не поможе вже
ігнор, візьміть себе в руки і все
ви є у себе, мама з татом хай розбирається, ви тут до чого? думаєте, від того, що їх усиновите, станете дорослою? ні - станете нещасною тяговою конякою, їм все одно буде все не так
ігнор, візьміть себе в руки і все
Губы рыбы
• 07 марта 2023
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Курс лікування в психіатра оплатіть їй)
Там 70 років, вже не допоможе.
Рожайтретьего• 07 марта 2023
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Курс лікування в психіатра оплатіть їй)
Та не психіатра, а психолога, і не матері, а самій собі. То буде в сотні разів краще.
Семенна Семеныч• 07 марта 2023
Раніше завжди святкували, купувала подарунки мамі та сестрам, але минулий рік багато змінив.
Ніколи не забуду 8 березня 22 року - ми з мамою їздили на вокзал, забирали шоломи та спорядження для чоловіків. Нам на черговому блокпосту подарували по троянді.
Це спогади і асоціація тепер на все життя - гуде повітряна тривога, чутні вибухи, перевірка документів та троянди.
english book• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Робочий день завтра,куди їхати?
Чи ви не працюєте?
Электричка• 07 марта 2023
Ответ дляРожайтретьего
+100500
Хоч буде людина яка буде підтримувати автора А не мати та почуття боргу та провини до неї
Губы рыбы
• 07 марта 2023
Ответ дляenglish book
Робочий день завтра,куди їхати?
Чи ви не працюєте?
Зараз не працюю. Підприємство стоїть.
Привіт з ботойбіччя• 07 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Там 70 років, вже не допоможе.
моїй мамі теж 70, але такого вже років 10 стабільно нема, хоча раніше було як у вас, але на іншу тему
щоб був результат не лише вона виконує свою дію, ви свою теж, якщо ви візьмете на себе відповідальність і перестанете це робити - маніпуляція потухне, але ви не хочете перестати) вам подобається грати чемну дочку і бути геройкою - хто як не я зробить щасливою маму?)
Советчицы тоже плачут• 07 марта 2023
Ответ дляРожайтретьего
Истерией, или истерическим неврозом называют состояние, при котором какие-либо психические расстройства проявляются соматическими нарушениями. Развивается на фоне длительного стресса, но непосредственным пусковым механизмом для истерики служат внезапные психотравмирующие ситуации.
Цвіту і пахну• 07 марта 2023
Також не святкую. Переросла якось. І взагалі не розумію коли жінки вітають одна одну. Це не дн, не день матері.
Цвіту і пахну• 07 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
Я как-то выпустила праздник из виду. Завтра рабочий день. Что дарите мамам, девочки?
А завтра що день матері?)
Трусиковед• 07 марта 2023
Ответ дляБорщичок
Через війну мама перестала бути жінкою? Привітайте та не робіть мамі нерви
А самі можете те святкувати
Якщо людина сама не святкує,то нащо вітати когось іншого із цим,що вона не святкує?