Губы рыбы• Изменено 07 марта 2023

Ви вітаєте завтра мам з 8 березня?

Я не відмічаю з минулого року це свято, сказала про це мамі, а вона в істерику...типу я невдячна і що сусіди скажуть, всіх діти привітають а її ні( у нас все в родині робиться тільки для сусідів завжди). В мене і настрою нема, і не до свят зараз, та якщо чесно не хотіла її вітати, в нас відносини не дуже.
А батько каже купи 3 тюльпани привези їй бо каже вона йому мозг з´їсть своїми істериками.
Рожайтретьего• 07 марта 2023
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Истерией, или истерическим неврозом называют состояние, при котором какие-либо психические расстройства проявляются соматическими нарушениями. Развивается на фоне длительного стресса, но непосредственным пусковым механизмом для истерики служат внезапные психотравмирующие ситуации.
Це Ви діагноз автору встановили, мені, собі, чи її матері?

Трусиковед• 07 марта 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Да, конечно.Это международный женский день, день женщин.
Ні
Советчицы тоже плачут• 07 марта 2023
Ответ дляРожайтретьего
А істерика в кого?
Ноги от ушей• 07 марта 2023
Так. Подзвоню обов´язково. Мама далеченько, подарунок віддам пізніше
Кубик Рубика• 07 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
А завтра що день матері?)
А у вас мама не женщина? У меня да
Рожайтретьего• 07 марта 2023
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
А істерика в кого?
Хто зна.
Ліньки гуглить• 07 марта 2023
Ответ дляТрусиковед
Якщо людина сама не святкує,то нащо вітати когось іншого із цим,що вона не святкує?
Якщо хтось із близьких щось дійсно святкує, то нормально з цим святом привітати, якщо це не зачіпає вас. Але у автора не про привітання зовсім

Советчицы тоже плачут• 07 марта 2023
Ответ дляРожайтретьего
Хто зна.
А, тоді всім в кого безпідставно істерика.
Рожайтретьего• 07 марта 2023
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Ви психолог чи психіатр?
Советчицы тоже плачут• 07 марта 2023
Ответ дляРожайтретьего
Ви психолог чи психіатр?
А ви?
Цвіту і пахну• 07 марта 2023
Ответ дляenglish book
Робочий день завтра,куди їхати?
Чи ви не працюєте?
Багато хто зробив вихідний, сьогодні багато жінок з квітами ходило
Рожайтретьего• 07 марта 2023
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
А ви?
Чому відповідаєте питанням і до чого воно?) Я діагнозів не ставлю
Цвіту і пахну• 07 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
А у вас мама не женщина? У меня да
Я також жінка
snejs• 07 марта 2023
Ответ дляВсе і одразу
а вона жінка лиш 8 березня?
Почему только 8 марта? Просто именно завтра праздник, поэтому завтра и поздравляют
Кубик Рубика• 07 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Я також жінка
Разрешаю вам тоже принимать поздравления. От мамы, от дочки, от папы, от мужа, да вообще от всех
Советчицы тоже плачут• 07 марта 2023
Ответ дляРожайтретьего
А я ставлю))
Рожайтретьего• 07 марта 2023
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
А я ставлю))
Тому і спитала. Ви психолог чи психіатр?
Цвіту і пахну• 07 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
Мені не потрібен ваш дозвіл) я не підтримую свята за статевою ознакою.
Советчицы тоже плачут• 08 марта 2023
Ответ дляРожайтретьего
Вам кого потрібно?

Вкаблучках• 08 марта 2023
Нет. По личным причинам,уже 9 лет не отмечаем.
vihola• 08 марта 2023
Не вітаю, але вашу маму б привітала, якщо для неї це настільки важливо.
Так шоб сусіди побачили.
Тріль підпільний• 08 марта 2023
Конечно поздравлю,и маму,и дочку,и себя, и тетку,и всех подруг поздравлю
Чего -то в этом году то к Рождеству вцепились, то к 8 Марта
Что не так в больных головах ?
Какие-то зомбари и зануды ,сами не живут и другим не дают - не хотите не празднуйте,от людей нормальных отстаньте,задроты недовольные
Українська Мрія• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Я так і кажу, вона потім плаче тільки уже з трьома тюльпанами))) таке собі свято
Я це свято не святкую і не любила його ніколи,а мам привітаємо,бо вони вже в такому віці,що істерики будуть катать,такі ж самі. як ваша мама.)
Кубик Рубика• 08 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
А по признаку религии? Государственной принадлежности? Все праздники имеют ту или иную окраску. Тогда не празднуйте вообще ничего, ваше право, конечно.

Но какое вам тогда вообще дело, что я интересуюсь тем, что подарить моей маме на 8 марта? Зачем ваш комментарий? Вы не поддерживаете, мне это зачем знать, задавая вопрос, как мне, поддерживающей, поздравить МОЮ маму?
Паспортный стол• 08 марта 2023
Да всех поздравлять буду. И маму и невестку и подруг и они меня будут поздравлять. Празднуем 8 марта как и раньше и отказываться не планируем.
Ліньки гуглить• 08 марта 2023
Ответ для vihola
Так шоб сусіди побачили.
Мамі важливе не свято, а сусіди. То чому дочка! має через це створювати собі незручності?
smillla• 08 марта 2023
Ответ дляГубы рыбы
Вам смішно, а я ненавиджу ні новий рік, ні Різдво, ні 8 березня бо в ці дні мене завжди чекає істерика що я не влаштувала виставу перед сусідами з привітанням мами....
Чому Вам так важко приїхати на 20 хвилин, привітати , випити келих шампанського та мирно розійтися ? Навіщо ви все один одному виказуєте ?
Паспортный стол• 08 марта 2023
Ответ дляТріль підпільний
Что не так в больных головах ?
Так некоторым, кто не хочет праздновать, обидно , что другие - то праздновать будут. Вот и зудят непразднующие недовольно.
Ліньки гуглить• 08 марта 2023
Ответ дляПаспортный стол
Мне, например, обидно, что эти самые другие,кто будет праздновать ( я не про 8 марта сейчас, а про любой праздник), не слышат меня, что я праздновать не хочу или не буду и принуждают меня отмечать так же, как они.
vihola• 08 марта 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Якісь такі дивні питанння, навіть не знаю як відповісти?
Подарувати мамі квіти 2 рази на рік це незручності?