Дона Ко Ко• 08 марта 2023
ворд. зайдіть!!!
як його зробити нормальним, цей текст в таблиці ?
Сосиска_Втесте• 08 марта 2023
Направление текста поменяйте.
А вообще детский сад. Ну воспользуйтесь Гуглом, в ютюб миллион видео, где пошагово все можно посмотреть.
Дона Ко Ко
• 08 марта 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Направление текста поменяйте.
як змінити його ?
Домовенок Кузя• 08 марта 2023
У Вас завеликий відступ тексту, скорше за все. Напрямок тексту - це не те, за напрямку у Вас були би букви інакше розташовані. Виділіть текст, і далі формат-абзац і дивіться всі відступи, які у Вас. Або бігунцем зверху документу перетягніть вліво до моменту, як текст стане нормальним.
БЦАшка• 08 марта 2023
У вас сверху нет линейки. Зайдите в Вид и добавьте линейку. Тогда на ней будут видны отступы. Оттяните отметку влево.