ХаДиДиШь• 08 марта 2023
Чпокається моя сусідка, а соромно мені
Сусідка по квартирі жінка 53 роки прийшла з своїм « кавалером» йому до 30, були вже випивші, вдома ще так нормально накатили, вона просто дуже п‘яна була, почали курити на кухні, повідкривали вікна навстіж. Короче жесть, тепер вони тарабаняться на всю хату чути, певно ще й на вулицю.
Хочу завтра їй сказати все що про це думаю. В якій манері краще говорити? Спокійно і жорстко щоб стало соромно?
Що б ви сказали?
ХаДиДиШь
• 08 марта 2023
Ответ для100%
Тобто, заборона сексу в договорi теж прописана?
Удалено администрацией...
ХаДиДиШь
• 08 марта 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Вы злитесь, что вас не чпокают.
Да- геніально
маминаБубочка• 08 марта 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Ну, і що ви скажете, що займатися сексом - це соромно?
Соромно не взагалі займатись сексом, а бухати зранку й займатись сексом з першим зустрічним назагал не зважаючи на ближніх, які в цей час мають справи у спільному житлі. А ви теж цією чудовою справою привселюднозаймаєтесь
Божа кульбабка• 08 марта 2023
Ответ дляТут как тут
Естественно не дано.
Уши закрыла, включила фильм и нет проблем.
Тоже мне проблема, что б истерить и темы строчить. Мне б и в голову такое не пришло
Нормальному человеку в голову не пришло вести себя так, но судя по комментам, нормальных всё меньше и меньше становится.
Весь балаган слышит ее только автор.
Соседи вызовут полицию или хозяев квартиры, автор как школьница должна объяснять, что она не при делах?
Странно объяснять это взрослым людям.
Весь балаган слышит ее только автор.
Странно объяснять это взрослым людям.
ХаДиДиШь
• 08 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Весь балаган слышит ее только автор.
Странно объяснять это взрослым людям.
Весь балаган слышит ее только автор.
Странно объяснять это взрослым людям.
А коменти про заздрість це топ
Пасхальний тролік• 08 марта 2023
Ответ дляХаДиДиШь
А коменти про заздрість це топ
А в какой вы стране?
100%• 08 марта 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Та хай приймає, навіть хай собі чпокається, навіть нехай я це чую. Але тут просто сморід, стогін, грохід і так вже з 7 вечора
Якось незручно питати, але котра у вас зараз година? Ви хiба не на роботi ще?
А шо сталося?• 08 марта 2023
Ну, я жила с соседками, и такие вещи мы обговаривали заранее. Если приходишь с кем-то, предупреждацй. Чпокаешься - не на весь дом. И никаких проблем никогда не было.
ХаДиДиШь
• 08 марта 2023
Ответ для100%
00.07
ХаДиДиШь
• 08 марта 2023
Ответ дляА шо сталося?
Та нехай не попереджає, а просто дасть поспати
Люблю кетчуп• 08 марта 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Да, серйозно, абсолютно, нехай живе окремо і займається як хоче
Так выйдите на кухню !!! Причем срочно!
ХаДиДиШь
• 08 марта 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Так выйдите на кухню !!! Причем срочно!
Для чого?
Хитрушка-чекушка• 08 марта 2023
Дівчата, звідки ви і як жили ( чи живете),що оце для вас ок і ще і привід для заздрості???
Я не про секс зараз ( аби на здоров´я тій жіночці хоч в 53 хоч в 73, то її життя)
Але ж має бути якась культура поведінки,ні ?
Так склалося,що живуть в одній квартирі,то мабуть же потрібно хоч мінімум поваги до проживаючих разом.
Тобто Автор з якогось дива повинна нюхати сморід від куріння і цілу ніч дивитись телевізор?
Ок. Але Автор завтра заведе в квартирі козу яка буде мекати і срати . Ну а шо ? Любить вона тварин і молоко.
Це теж ок ? А як сусідка почне щось казати,так то суто від заздрості?
Тут как тут• 08 марта 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Я спати хочу, а не тєліки включати серед ночі.
А ей хочется секса.
Если б мне мешал чужой секс, я б решила эту проблему. А вы ее хотите решить за счет других
Тут как тут• 08 марта 2023
Ответ дляВинник
В договоре вписано, что вам двоим нельзя заниматься сексом с мужиками ? Если нет , то какие претензии к соседке ? У вас мужчина и секс есть ?
Ну какой мужчина и секс 😂😂😂😂
Кому нужны обозленные на жизнь тетки?
Тут как тут• 08 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Весь балаган слышит ее только автор.
Странно объяснять это взрослым людям.
Весь балаган слышит ее только автор.
Странно объяснять это взрослым людям.
Какая разница, что делают другие, если эта проблема решаема, то это не проблема
Несемо світло разом• 08 марта 2023
Я в шоці від відповідей
, як наче одні маргінали тут сидять.
Тут как тут• 08 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Весь балаган слышит ее только автор.
Странно объяснять это взрослым людям.
Весь балаган слышит ее только автор.
Странно объяснять это взрослым людям.
В том то и дело, что автора я не могу назвать адекватной взрослой женщиной. Потому что она не в состоянии решать свои проблемы сама
ХаДиДиШь
• 08 марта 2023
Ответ дляТут как тут
Ви мало знаєте про адекватність
100%• 08 марта 2023
Ответ для4есотка
Ну я б такое поведение пьяных маргиналов тоже не терпела и тоже б высказалась. Правила приличия никто не отменял. Читаю тему и для меня странно, когда люди ведут себя как быдло и все пишут, что это норм
Справа в тому, що автор в данiй темi поводиться як таке саме бидло, хiба що тверезе - стиль стартпосту, в коментарiях на людей кидається, хамить на рiвному мiсцi. Може, це одна з причин, чому й вiдповiдають їй не надто ласкаво?
ХаДиДиШь
• 08 марта 2023
Ответ для100%
Хамлю? І на людей кидаюсь?

Тут как тут• 08 марта 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Ви мало знаєте про адекватність
😂😂😂 это мне говорит человек, который не в состоянии решить свою проблему и сует свой нос в личную жизнь других?