Кудесница_с_пургеном• 08 марта 2023
Хулахуп.Хто крутив,чи є результати?
І скільки потрібно крутити по часу,щоб було безпечно для внутр.органів.
Поділіться досвідом,будь-ласка!
Тётя Хрюша• 08 марта 2023
А скільки Ви зможете крутити?) Це тільки здається, що легко, а через пів години вже спітніла, через годину вже відчуваєш, що не тільки хекав, а дійсно крутив)
Скоро_вчера• 08 марта 2023
Худла декілька років назад з хула хупом і зараз худну без нього. Мій висновок - основне це дефіцит калорій. Результати такіє гарні, як і без нього.
Не вмію заміряти• 08 марта 2023
От первого не было никакого толку. От второго - да. Он у меня уже 9 лет, периодически кручу.
Он в 2 раза тяжелее обычного, но диаметр меньше, сам толще и обтянут поролоном.
Кудесница_с_пургеном
• 08 марта 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
А в мене як на 1 фото.
А Ви можете в дві сторони крутити?І як довго по часу?
Не вмію заміряти• 08 марта 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А в мене як на 1 фото.
Наверное, только в одну, не пробовала)
1й могу крутить долго, но зачем? Я его даже не покупала. Пробовала у подруги, крутила в зале - я не устаю и ничего не чувствую.
А вот второй весит 3 кг (первый 1.5 кг для сравнения). Его долго не покрутишь. В инструкции 15 мин рекомендуют. Я кручу 15-30, могу и дольше, но мне надоедает
Сколько_мне_лет?• 08 марта 2023
Я крутила, але крім того прес що вечора качаю, і живота ніколи не було, тому важко сказати за результат. Пів години, поки серіал дивилася. Можу лише в один бік. Що точно дало мені результат помітний, це Джиліан Майклз 6 кубиків за 6 тижнів, важко, навіть дуже, вся мокра була і ледь жива після тих вправ, але були кубики і живіт просто супер. Хочу до літа повторити, але важко наважитися і почати