panna_cotta• 08 марта 2023

Виїзд до України за простроченим паспортом

Дівчата, хто знає, чи випустять нас з Польщі до України, якщо у дітей прострочені закордонні паспорти? Коли приїжджали у Польщу рік тому, вони вже були прострочені, але тоді на це ніхто не дивився. Чи треба терміново вирішувати це питання в консульстві/посольстві?
КокоСина• 08 марта 2023
До України навіть без паспортів пустять
rybka21• 08 марта 2023
полякам ви не цікаві, щоб не випускати.
чи думаєте, що примусять вас залишились в Польщі?
Selena*• 08 марта 2023
Вам треба зробити нові паспорти або в консульстві зробити ’проїздний білий квиток’ (документ що дає право на разовий перетин кордону і термін його дії один місяц). Бо Україна не може вас не впустити додому, але полякі не приймають зараз недійсні документи
Ирина_Конор• 08 марта 2023
Какие могут быть отговорки о заезде с просрочкой?
Я бы сделала следующие условия:
1 только срочный заезд и по делу
2 срок окончания паспорта не позволил заказать его в другой стране.

Соответственно должно быть три варианта:
1 у вас валидная причина, вы не могли сделать паспорт к сроку

2 у вас валидная причина, но вы могли сделать паспорт к сроку. Паспорт не действительный. Возвращайтесь и делайте документы.

3 у вас не валидная причина
vetlanochka• 08 марта 2023
Капец ответы.
Наши впустят, а вот за поляков уточните у них, сайт страж пограничный.
Или на Фейсбуке уточните.
TaFo• 08 марта 2023
закажите их в дп докумкнт. живая очередь. срочній 40 дней