Прощання с Дмитром відбудеться 10 березня
12-00, Михайлівській собор,
13-00 Майдан Незалежності.
12-00, Михайлівській собор,
13-00 Майдан Незалежності.
Tasya-Natusya• 08 марта 2023
Знакомый псевдоним. Он не из тех киборгов, известных еще по Донецкому аэропорту как Маршал?
Цю неймовірну людину знала моя рідна сестричка. Знайома була з ним 2014 року... Слава Герою!
Слова його побратима... до сліз: ’
Ти сказав нам залишитися в укритті. Вибухи, багато вибухів. Через хвилину крики: ’Медика! Медика! Да Вінчі!’. Ми до останнього вірили. Ми до останнього молилися. Ти був найсміливішим, найвідчайдушнішим з усіх, кого ми знали. Ти здавався безсмертним. До кінця днів ми будемо пишатися тим, що знали тебе. Герої не гинуть’
Слова його побратима... до сліз: ’