кет8888• 09 марта 2023

Це нова тактика сьогодні? Нічні , страшніше ніж вдень. Рашисти здохніть всі до єдиного!

Я просто нервую у нас вибухи.
alyona_niki• 09 марта 2023
Ответ длякет8888
Чуйка,а ми без води,розслабились(
У меня и павербанк разряжен😑

rybka21• 09 марта 2023
Ответ дляalyona_niki
У меня и павербанк разряжен😑
А я вчора зарядила. Два.
Тирса• 09 марта 2023
Ответ длякет8888
Вибачте, але нащо оце було по всім чатам вчора інфа про світло на вулицях Харкова. От як руки чешуться поділитись,а тепер маємо.
Вы наверное из тех , кто метки в начале войны искал и в это верил?)
А сейчас свет на улицах Харькова виноват в обстреле всей Украины
alyona_niki• 09 марта 2023
Ответ дляrybka21
А я вчора зарядила. Два.
Что значит вовремя подумали , а я как то расслабилась
Manichka• 09 марта 2023
Ответ дляrybka21
Пішла отвєточка по республікам 🔥
По Белгороду неплохо было бы
автор кет8888 • 09 марта 2023
Ответ дляТирса
Не винен ,причому вообще тут це. Жесть,перекрутили вже з ніг на голову.

Шукала так і вірила,хто в що не вірив? Чи може ми щороку воюємо? Чи інструкцію маєте у що вірити?
Соната любви• 09 марта 2023
Ответ длякет8888
Мова не про це,а про тишу якої треба було притримуватись,бо наші сусіди гниди, їх жаба їсть - рапуха
обстрелы готовятся заранее.
поэтому, никакой роли не играет, кто и что писал.

автор кет8888 • 09 марта 2023
Ответ дляСоната любви
обстрелы готовятся заранее.
Довго масові готувались,здається з 16 числа не було масово .
Соната любви• 09 марта 2023
Ответ дляТирса
ага, сейчас начнут гнобить всех, у кого свет в окнах горит. или кто в каком то чате порадовался, что у них есть свет.
Конкордія• 09 марта 2023
Я тарологів подивляюсь останнім часом на ютуб, вони попереджали про зміну тактики і нічні обстріли. Але прокидатись від роботи пво і гулу ракет -не дуже якось
Тирса• 09 марта 2023
Ответ длякет8888

При том
Если логика и здравый смысл отсутствуют, то это видно...
автор кет8888 • 09 марта 2023
Ответ дляТирса
При том
Що видно вам?
natapril• 09 марта 2023
Ответ дляrybka21
Харків, більше 10 прильотів.
Мінус світло, вода і опалення
З вечора заснути не могла, так і долежала до вибухів...
Щоб вони подохли, тварюки
witch writter• 09 марта 2023
Ответ дляrybka21
Харків, більше 10 прильотів.
Мінус світло, вода і опалення
15 прилетов
witch writter• 09 марта 2023
Ответ длякет8888
Думаєте, то через світло обстріляли?
witch writter• 09 марта 2023
Ответ дляКонкордія
Здається, вони і 2 місяці тому вночі бомбили. Близько 23.00 або під ранок
автор кет8888 • 09 марта 2023
Ответ дляwitch writter
Думаєте, то через світло обстріляли?
Думаю, що вони якраз чекають поки все відновлять і знову починають.
witch writter• 09 марта 2023
Ответ длякет8888
Так така тактика в них з осені.
rybka21• 09 марта 2023
Крилаті над областю

автор кет8888 • 09 марта 2023
Ответ дляrybka21
Крилаті над областю
Бачимо,курви ( жесть нічка
Ваша величність• 09 марта 2023
Не чула нічого, проснулася від холода. Світла, води немає, батареї холодні повністю. Вулиця темна.
iroman• 09 марта 2023
Долго они готовились к массовому обстрелу в этот раз.
rybka21• 09 марта 2023
В нас і сирени немає
Але чую як генератор працює поряд
Кузякин• 09 марта 2023
Харькову больше всех досталась.
Elengo83• 09 марта 2023
Ответ дляManichka
На улицу вышли?
Ага, приватний будинок, вийшла після гупання глянути. Але у нас завжди було тихо, то страху немає, тільки задовбали вже.
rybka21• 09 марта 2023
Шось збили 🚀
rybka21• 09 марта 2023
Ответ дляКузякин
Харькову больше всех досталась.
Обоже, приберіть ці жахливі смайли, бо як ота навіжена ніколь
Кузякин• 09 марта 2023
Ответ дляrybka21
Блин, точно. Ну ладно
Крыска-Алиска• 09 марта 2023
А я то думаю чего света нет😳
uma• 09 марта 2023
Блин, а я неожиданно проснулась в другой стране от четкого понимания, что летят ракеты…
Реально приснился Киев, семья и мы видим как летят и падают 2 ракеты. Потянулась время глянуть и вижу активность телеграмма ☹️ Зашла на форум узнать реальность ☹️