Auroradogmom• 09 марта 2023

Немає подруг та друзів

Мені 25, немає подруг, друзів, компанії. Близька тількі з чоловіком, є сестра, мама, з ними теж близька, але у них свої діти, сім’ї, не завжди є час на те, щоб провести час разом. Є одна не дуже близька подруга, з якою раз на декілька місяців можна зустрітись, одна подруга у Європі, але теж не досить близькі. Була одна дуже близька подруга, але вона розлучилась з чоловіком, і я якось їй стала не «цікава». Вона просто перервала дружбу, знайшла нову «подружку по інтересу», що мене, якщо чесно, дуже ранило. Зараз не спілкуємось зовсім. Після цього я зрозуміла що усе життя не було однієї близької подруги «на все життя». Почала купатись у собі, шукати проблеми у собі. Усі мої друзі приходять і уходять. У кого така ж проблема? Що порадите?
МояХатаЗкраю• 09 марта 2023
Родите ребенка.
КараПузовна• 09 марта 2023
Я теж така, мене все влаштовує
Я шалунья• 09 марта 2023
І в мене так, мені ок. Мені взагалі не цікаві інші люди, дуже рідко тягне до людини.
ЛюблюДевчонок• 09 марта 2023
У вас слишком много свободного времени
Кошечка-муркошечка• 09 марта 2023
Просто з певними людьми у нас інтереси починають сильно різнитися з часом в ми відпадаємо один від одного, це нормально. Треба просто вміти заводити нові соціальні контакти. У вас є хоббі? Ходіть на зустрічі, на якісь івенти, беріть участь у близьких вам по духу ініціативах, якщо хочете спілкування, і обростете новим колом знайомих, з якого потім цілком вірогідно і дружба виросте. Якщо вам це спілкування у такій кількості взагалі потрібно, а не переймаєтесь просто через те, що не «як всі».
Вишневий цвіт• 09 марта 2023
я теж така, іноді сумую з цього приводу, але недовго, бо якщо б хотіла - знайшла б і друзів, і компанію
а так..не женуся за цим, приймаю те, що є.
подруги теж позникали, але стосунки з мамою налагодились
шукайте плюси або нових подруг
Говорю відверто• 09 марта 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Родите ребенка.
Ребенок это не решение психологических проблем. Пусть собаку заводит
Бронетапці• 09 марта 2023
Перекреститесь, что нет. Это такой гемор и обуза, эти ноющие тётки.
автор Auroradogmom • 09 марта 2023
Ответ дляГоворю відверто
Собаки дві вже є😅
Copy-Paste• 09 марта 2023
Це нормально. У багатьох так.
Лише колеги і сім’я.
Радійте, що чоловік нормальний.
Бо в людей такі проблеми…
Зруйноване майно…
Загинули рідні…
Чоловіка забрали на війну…
Серйозні хвороби…
автор Auroradogmom • 09 марта 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
Так, хоббі є, моя робота) але працюю я у сфері з тваринами, тому нові знайомства там не побудуєш. Саме через те, що «так так як всі» я і переймаюсь. Напевно і правда сильно багато думаю 🤷‍♀️
Copy-Paste• 09 марта 2023
Ви працюєте? Як на роботі з колегами?
КапитанльнаЯ• 09 марта 2023
І не треба!
автор Auroradogmom • 09 марта 2023
Ответ дляCopy-Paste
Це нормально. У багатьох так.
Лише колеги і сім’я.
Радійте, що чоловік нормальний.
Бо в людей такі проблеми…
Зруйноване майно…
Загинули рідні…
Чоловіка забрали на війну…
Серйозні хвороби…
Так, ви праві. Треба радіти за те, що маю. Просто інколи відчуваю самотність, коли вихідний без роботи, чоловік на роботі, мама та сестра зі своїми дітьми і т.Д.
Нервогенератор• 09 марта 2023
У меня тоже нет друзей. И не было
автор Auroradogmom • 09 марта 2023
Ответ дляCopy-Paste
Ви працюєте? Як на роботі з колегами?
Так, працюю. Колег немає. Я працюю з тваринами у салоні для стрижки тварин, одна під запис. Колег немає
Copy-Paste• 09 марта 2023
Ответ дляAuroradogmom
Ви в якому місті?
Ваш вік?
автор Auroradogmom • 09 марта 2023
Ответ дляCopy-Paste
Ви в якому місті?
Ваш вік?
25, Київ
долой_лама• 09 марта 2023
Так и есть. Я тоже думала , что у меня много подруг в 20 лет, но как оказалось ни одной и они меня за подругу не считали. И по прошествии 15 лет , я уже ничему не удивляюсь. Приходят типа подружки и уходят, я с лёгкостью расстаюсь . Косяк на косяке их. Надоело терпеть эгоистичных, токсичных , жадных . Дружу сейчас просто с несколькими, но подругами их назвать нельзя. Я ещё не встретила такого человека с которым везде были бы вместе, и гуляли и отдыхали.
Нервогенератор• 09 марта 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
І не треба!
Вам не нужно, а другим нужно
автор Auroradogmom • 09 марта 2023
Ответ дляНервогенератор
У меня тоже нет друзей. И не было
И что по этому поводу чувствуете ?
Copy-Paste• 09 марта 2023
Мені подобається фраза …
Надоело терпеть эгоистичных, токсичных , жадных …
Так і є.
Маю таку приятельку.
Приклад: Наміняла лампочок. На всіх родичів, і все для себе. Мінімум 10 комплектів. Убиває таке жлобство !!!
Все буде• 09 марта 2023
автор, ви зациклені мати подружку ’на все життя’, легко прощайтесь з такими подругами. Хочете друзів завести, будь ласка...курси, секції, на фб дівчата та хлопці збираються на велопрогулянки
автор Auroradogmom • 09 марта 2023
Ответ дляВишневий цвіт
шукайте плюси або нових подруг
Проблема то і у тому, що не можу їх знайти) я сама по собі сором’язлива, боюсь нав’язатись людині
Copy-Paste• 09 марта 2023
У Києві багато можливостей.
Ви граєте в Мафію?
Все буде• 09 марта 2023
в мене нема друзів...є знайомі, є хлопець, мені його вистачає та його друзів. Я від людей втомлююсь, мені норм. А хочеться полялякать йду на порадницю
автор Auroradogmom • 09 марта 2023
Ответ дляВсе буде
Напевно ви праві, зациклена. Просто після останньої подруги, яка так легко пробігла на більш «зручну», почала себе накручувати, що зі мною щось не так, раз люди так спокійно йдуть
Все буде• 09 марта 2023
Ответ дляAuroradogmom
ви оце перестаньте, а те що, подруга перебігла до іншої, то вам не подруга була, друзі так не роблять
автор Auroradogmom • 09 марта 2023
Ответ дляCopy-Paste
У Києві багато можливостей.
Ви граєте в Мафію?
Так
автор Auroradogmom • 09 марта 2023
Ответ дляВсе буде
Ото ж бо, не подруга була) розчарувалась в людях.