Щебетуха• 09 марта 2023

Майстер перманенту.Корекція.Питання.

Всім мирного неба!
Питання таке.
Зробила місяць тому стрілочку з розтушовкою.Через 2 тижні планувала йти на корекцію(треба трохи додати кольору і трохи "хвостика" стрілочки.
Ціна на корекцію була озвучена ще при основній процедурі(900 грн)
Зателефонувала заздалегідь,щоб на зручний день і час записатися .
Майстер повідомила,що вона тепер працює в іншому місці, крутій в студії і тепер(!) корекція по цінам/прайсу тої студії.На хвилиночку-2000грн.Корекція її роботи.
Це нормальна практика майстрів?
До неї йти бажання пропало.Бо я вважаю,що корекція-це закінчення роботи і має бути виконано за ту ціну,що щ самого початку була озвучена.
З іншого боку,інші майстри (теж ,вважаю,справедливо),вважають корекцію після іншого майстра як нову процедуру і рахують повну вартість(від 3000грн)
Мова йде про досвідчених і перевірених майстрів,початківців-надомників не розглядаю.
Чи тактовно поступає майстер чи вона мала б зробити корекцію за повідомлену раніше свою(!) ціну?
Як би поступили ви,якщо ви майстер або клієнт?
ЕлькиПальки• 09 марта 2023
Жлобство, конечно...
Чучело-Мяучело• 09 марта 2023
Я розумію, що це може бути досить складна ситуація. З одного боку, як клієнт, ви маєте право очікувати корекцію за ту ціну, яка була озвучена раніше, і, ймовірно, відчуваєте себе обманутим, що майстер не повідомила вас про зміну ціни раніше. З іншого боку, як майстер, можливо, вона дійсно змінила своє місце роботи і їй доведеться платити за простір або інші витрати більше, ніж раніше.

У цьому випадку, як майстер перманентного макіяжу, вона мала б бути більш прозорою відносно зміни ціни на корекцію і повідомити вас про це раніше. Якщо ціна на корекцію змінилася, майстер повинен бути чесним і повідомити вас про зміну ціни під час планування зустрічі для корекції. Крім того, якщо вона не зазначила вам про зміну ціни під час планування зустрічі, вона могла б запропонувати зробити корекцію за ту ціну, яку вона озвучувала раніше, як знак гарної волі до своїх клієнтів.

Якщо вам здається, що це неправильна практика, як клієнт ви маєте право відмовитися від послуг майстра і знайти іншого майстра перманентного макіяжу, який би був більш чесним та прозорим відносно цін на корекцію. Як майстер, ви мали б дотримуватися своїх словесних домовленостей та бути прозорими щодо змін у вартості вашої роботи.
ОхиИВздохи• 09 марта 2023
Конечно мастер должна по договоренной цене доделать свою работу. Но вы же ее уже не заставите, раз она озвучила новую цену. Такая мастер( мне бы тоже не хотелось идти к такому
автор Щебетуха • 09 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Согласна.Не пойду к ней,нет желания.
Дело даже не столько в деньгах,сколько в отношении.
Можно же было это оговорить с новой хозяйкой салона:своих клиентов,коррекцию,делаю по своей цене.А новых-по ценам салона.
автор Щебетуха • 09 марта 2023
Планировала ещё у нее брови обновить (2 года перманенту,тоже об этом с ней говорила,когда стрелочку делала).
Теперь буду искать нового мастера и для коррекции,и для бровей.
ОхиИВздохи• 09 марта 2023
Ответ дляЩебетуха
Согласна.Не пойду к ней,нет желания.
Конечно, так нормальные мастера и поступают. А это жлобство какое-то, как в первом посте написали) Не расстраивайтесь сильно, обидно конечно же, но бывают в жизни «непредвиденные расходы»)
ОхиИВздохи• 09 марта 2023
Ответ дляЩебетуха
Может ещё лучше мастера найдёте)
Все знаю вдоль и поперек )• 09 марта 2023
Неприятно, конечно, но ситуации бывают разные и это нужно учитывать.
Возможно мастер оговаривала этот вопрос с собственницей салона и получила отказ - что тогда, отказываться от работы в салоне? Я так понимаю, для мастера этот салон - следующий этап в развитии карьеры, а клиенты не всегда приходят на коррекцию.
Поэтому, если сам мастер (за исключением этого случая) Вас устраивает и нравится результат его работы, я бы пошла на коррекцию к ней. Вы в любом случае остаетесь в минусе - или ей 2 тыс за коррекцию или 3 тыс другому мастеру за условно новую процедуру - так к чему тут эта принципиальность?
автор Щебетуха • 09 марта 2023
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Просто нет лишней даже 1000грн.
Я рассчитывала и отложила 900 грн.
Как вариант-буду подкрашивать подводкой.
Надеюсь,что к ней не прийду не только я.А новых клиентов, на новые цены в новом салоне ещё надо наработать.