Ясамаякрасивая)• 09 марта 2023
Відчуття провини
Так склалося, що я втратила дорогу мені людину, ми зустрічалися 5 років , чому не жили разом на те були свої причини , так сталось що він потрапив в дтп потім чекали суд , потім 3 роки чекала, думала все наладиться , але війна пішов і...... пройшло вже пів року після смерті, і в мене з´явився так знайомий поки що спілкуємось, переписуемось , але мене не покидає відчуття вини...... розумію що його вже не повернути ....... і можливо потрібно якось дивитися вперед , але це відчуття...... трішки вже відійшла але інколи так накриває......
Ворую вкусняшки• 09 марта 2023
Может надо было год подождать? Вроде же после смерти мужа год траур
Цыбулька• 09 марта 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
И что это поменяет? Пока нашелся хороший человек, то не надо его терять, сердцу не прикажешь - оно не может полгода ждать
Ворую вкусняшки• 09 марта 2023
Ответ дляЦыбулька
’Так знайомий’