А вот недавно• 09 марта 2023
В субботу гості. Що готувати, щоб не дорого, смачно, швидко і оригінально?
Готую завжди картоплю в духовці, якесь мясо, курку, сельодку, салати і нарізки.
Так все набридло.
Хочеться чогось оригінальніщого, нового. Але щоб не дуже дорого також…
Вже голову зламала.
Бюджет 1000 грн без алкоголю на 6 осіб. Всі овочі і консервація є. Окрім огірків, помідорів і перцю свіжих.
Порадьте щось!
Так все набридло.
Вже голову зламала.
Порадьте щось!
12 галюцинаций• 09 марта 2023
Ми робили чили кон карне, салат, начоси з різними соусами. Все поїли 😂
А вот недавно
• 09 марта 2023
Ответ для12 галюцинаций
Чили Кон карне- це шо? А соуси самі готували?
А вот недавно
• 09 марта 2023
Ответ длянеДоПриличий
Сєльодка, гречка, макарони...ну і кампоту зваріть щоб не вдавилися
Тю
12 галюцинаций• 09 марта 2023
Ответ дляА вот недавно
Так, все в інтернеті подивилися. Гуакамоле, сирний соус і ще типу цацикі з огірками і кропом
Скелет дыни• 09 марта 2023
Холодець, салат с плавлених сирків, свіжої моркви і горіхів, биточки з ананасами або салат з ананасами (сыр твердий, анананас, філе, кукурудза або без), форшмак, салат з тунця як намазка на грінки, рульку запекти
12 галюцинаций• 09 марта 2023
Ще можна таке зробити: порційний баклажан з сиром, пасту з песто і антипасту
Муркамурковна• 09 марта 2023
Зробіть картоху з м ясом в глечиках із тіста
Скумбрію запечіть замаринувавши в соєвому соусі
Салатів відкрийте закручених)
Сир, ковбаска
Лаваші зробіть, лепьошки з тіста і фаршу, млинці з грибами, жульену наробіть
Салатів відкрийте закручених)
Сир, ковбаска
Лгин• 09 марта 2023
мясо по-французски, крылышки в соево-медовом соусе, салат с тунцом (микс салатов, огурец, перец, помидор, тунец, соевый+оливк. масло+мед), салат с ананасом (ананас, грибы маринов, кукуруза, курица вареная, майонез)
Сижу на стуле• 09 марта 2023
Ответ дляМуркамурковна
Глечики)
Не в кожного получиться так гарно, щоб можна було гостям подавати. Автор може витратити час і сили, а на виході буде щось мало схоже на горщик)
Муркамурковна• 09 марта 2023
Ответ дляСижу на стуле
)))) там нема шо робити))) чесно)) 2 хв часу)) якби я не знала, я б не советувала))))
Ліньки гуглить• 09 марта 2023
Удон
Хотите по дешевле- с курицей, по дороже- с уткой, совсем дорого- с креветками
Тут как тут• 09 марта 2023
Ответ длянеДоПриличий
Кисіль з заморожених ягід. Налисники з маком, коропа нафарширувати, можна простіше рибу під овочами. Салат найпростіший : на корейську терку морква, яблуко, солоний огірок зовсім трішечки
Рекламама• 09 марта 2023
Ответ дляА вот недавно
Тоже шо и селЬОдка
Одяг та сумки• 09 марта 2023
сегодня готовила для себя салат с сердец куринных порезать длинными кусочками- 500 грам сердец отварить порезать пополам 5 яиц и корейская морковь 300грам +майонез. Дешево и вкусно
Бибер-анонимер• 09 марта 2023
Ну 1000 гривень це прям при теперішніх цінах майже нічого. Так що особливо тут не розгонишся з якимись неабиякими стравами. Ото готуйте картоплю,м´ясо,салат якийсь та і все. Вам же треба аж шістьох накормити
Усатая полосатая• 09 марта 2023
Ответ дляА вот недавно
Тю
Штрудель з грибами, листове тісто з магазину.
Салати типу мімози, шуби (я так розумію, ваші гості не лакшері😉)
Шаурму можна
Я завджи купую в рибному салат з морських грибів - розмітають)) хоча здавалось би)
Запекти скумбрію в фользі
І печу житні булочки
В 1000, думаю можна вкластись.
До речі, печінковий торт теж гарна ідея
Шаурму можна
Запекти скумбрію в фользі
І печу житні булочки
В 1000, думаю можна вкластись.
До речі, печінковий торт теж гарна ідея
ЛижТолько• 09 марта 2023
Бургеры, салат овощной, рулеты из лаваша с начинкой, пирог с несладкой начинкой.
Усатая полосатая• 09 марта 2023
Ответ дляМуркамурковна
Салатів відкрийте закручених)
Сир, ковбаска
Салатів відкрийте закручених)
Сир, ковбаска
Супер ідея з горщиком (я заґуґлила)
Я б такое не носила, но продаю• 09 марта 2023
Я никогда не готовлю когда приходят гости
Нарезка, фрукты, бухлишко есть всегда, кто хочет чего-то другого - несёт с собой
Кава з адреналіном• 09 марта 2023
Ответ дляМуркамурковна
Салатів відкрийте закручених)
Сир, ковбаска
Салатів відкрийте закручених)
Сир, ковбаска
А я не понимаю вот этих горшочков их хлеба. Красиво, но бестолково.. Как по мне, обычные глиняные намного лучше.
Пополняю_Карму• 09 марта 2023
Редьки нарежьте, она на вкус как редиска, удивитесь, все соскучились по свежим овощам, сметут. А так жаркое с грибами и курицей, или плов, если умеете рассыпчатый, или мясо по французски. Бутеров или лаваша с начинками. У Люды изи Кук видео с начинками для большой печёной картошки 3 вида было в последнем видео. На 6 человек это хотя бы пару кило мяса. Уже 300 ( если куриное), 400 если свиное.