Только я создала о нем тему и пришло в новостях
Его слишком много стало и его болтовни
Ответ дляKitty-77aa
У меня сосед бывший, здоровый бык , выехал с братом в первый день войны
Сидят в Германии, в Фейсбуке каждый день посты в стиле , «до останнього українця», и фоточки в стиле «я пью в Дрездене пиво 6 разных видов»
Им то что, они ж в Германии
Вы воюйте а они позже подтянутся
Им то что, они ж в Германии
Вы воюйте а они позже подтянутся
Вот придурки!! Извините.
Ответ дляKitty-77aa
Требуют победногоы больше всего те, кто всей семьей в Германии на пособии
Вы не заметили ещё?
Ви навіщо цю тему створили? Я не в Германії, а в Миколаєві, чоловік в ЗСУ , батьки в окупації і я вимагаю Перемоги. Які можуть бути перемовини, з ким? Щоб втамувалася війна на кілька років, а потім знову? Чим Ви думаєте?
Проє..ли спочатку підготовку до війни, Маріуполь, Запорізьку область, більше 150000 загиблими, розвели корупцію- Яник тихо курить ізбоку. Мене нудить від цих морд. Де д ви були такі розумні коли Чонгар розміновували, маючи вже дані розвідки про точний напад і на яких напрямках… рік війни - підрозділи не забезпечені дронами і тепловізорами, через що втрачаємо кращих з кращих… а вони собі живуть в паралельній реальності. Воюють хлопці і своїми життями платять за їх про..би, а вони - готуються до наступних виборів, ще не закінчивши війну… знлеботи вияснять стосунки з порохоьотами, і навпаки, не бачачи як краіну просто пилять на шматки і віджимають як мокру гарнчірку
Coffee is Love• 10 марта 2023
Аж цікаво, яким же таким чинм вони ці висновки зробили. Щось я по своєму колу не бачу тих хто б хотів перемовин.
Marino4ka1• 10 марта 2023
Для мене краще поганий мир ніж хороша війна. І так буде завжди. Бо мир - це життя, а війна - смерть, розруха і оголені нерви суспільства.
Немає достатньої підтрімки від США та Європи. Їм страшно. А нашим українцям вмирати та калічитись не страшно?
Svetlana-7070• 10 марта 2023
Цікаво, а хто буде воювати якщо на роки і до капітуляції рашки ? Он уже зараз розганяють за одеські воєнкомати що силою тягнуть, думаю в подальшому буде таких випадків побільше транслюватись в змі
Ответ дляKitty-77aa
Им то что, они ж в Германии
Вы воюйте а они позже подтянутся
Им то что, они ж в Германии
Вы воюйте а они позже подтянутся
таких дебилов меньшинство. Я дальше Германии и я против происходящего безумия с его первых минут.
Ответ дляKitty-77aa
Робить
Синів вивозить
Господи... Вже про цих синів #сечі_нема чути.
Будь -яка адекватна людина ставитиме життя своїх дітей вище за все, запам´ятайте вже цю аксиому, і відчепіться вже від тих, кому просто в міру свого положення - так- мати можливість зберегти своїх дітей. Так зробив би кожен інтелекто збережений батько, кому, повторюю, діти дорогі, а по-друге, як є така можливість. Так, у нього вона є. Так, пощастило. Тому він дітей відправив подалі. На його місці я б зробила те ж саме.
І скільки можна цю тему вже обсмоктувати.
Соната любви• 10 марта 2023
Ответ дляArgesha
ну да, сколько можно эту тему обсмактывать.
главное же чужих детей закрыть в стране, без права выезда, права выбора на жизнь.
ну так давайте по справедливости.
открыть границы и всем дать выбор: или остаться или выехать.
также военным дать право выбора: или выехать и сохранить себе жизнь или умереть.
и только после этого можно будет говорить о том.
что и как смог сделать интеллектуальный отец, когда ему дали право выбора.
ну так давайте по справедливости.
Vlada-Maria• 10 марта 2023
Ответ дляDonnafugata
В чорному костюмі. Це знак, дівчата. До переговорів готові!
аякже, Бені вже треба курорти будувати, а вперті українці воюють за свою землю. Непорядок
Vlada-Maria• 10 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Так ,але якщо це затягнеться на роки ,то багато буде тих ,яким буде байдуже що там буде на паперi ,у кожну хату прийде горе й смерть й бiль
Це дуже важко ,люди виснаженi ,особливо тi ,у яких будинки зруйнованi
а ті, у кого рідні на фронті загинули, не виснажені? У вас, ждунів акакаяразнічних, ні встиду, ні совісті
Ответ дляСоната любви
ну так давайте по справедливости.
Так, це головне.
Завжди є ’ми’ і є ’вони’.
Ми в даному випадку - чєрнь і витратний матеріал. Вони - більш розумні, більш удачливі люди, що керують нами. Були б ви такою розумною і пробивною - ви б там сиділи і вирішували, кому жити, кому ні. Життя несправедливе, і це міф про рівні умови для всіх.
Навіщо ця демагогія про ні про що? Було б справедливо... Ну дитячий садок просто. Відкрий кордони - звалить критична кількість, і продовження оборони буде неможливе. А це і електорат в цілому не задовільнить, і багато людей зверху втратить прибутки. Жорстоко, цинічно, але це прості факти, що треба прийняти без істерики.
І запиту суспільства нема на програш / капітуляцію / договори. Тобто електорат проти. Електорат скине від корита. Неможна зараз. Зара сам електорат налаштован ще боротися. Далеко не весь власноруч, але то вже інша справа.
Завжди є ’ми’ і є ’вони’.
Vlada-Maria• 10 марта 2023
Ответ дляRabbit2012
Он болтает то, что хочет слышать ОПа. Мало видимо навеевает фигни марафон, надо усилить давление на массы. Положили тысячи, карманы набили все в округе и обслуге, всем лядям раздали медальки, теперь переговоры.
Із останнього, щоб розуміли звідки ’ноги ростуть’:
Знищувач карпатських лісів: що замишляє негромадянин України Коломойський
Після конфлікту з тодішнім президентом Петром Порошенком, Коломойський поїхав до Ізраїлю. Повернувся в Україну олігарх, коли главою держави обрали Володимира Зеленського. Коломойський тоді заявив, що вирішив найближчі 5 років прожити в Україні.
Після повернення риторика Коломойського стосовно Росії змінилася. В інтерв´ю виданню The New York Times олігарх зробив низку проросійських висловлювань. Ось деякі з них:
- ’Ми візьмемо 100 млрд доларів у росіян. Я думаю, що вони хотіли б дати нам їх зараз. Який найшвидший спосіб вирішити проблеми та відновити стосунки? Тільки гроші’.
- ’Російські танки будуть розміщені біля Кракова та Варшави. Ваше НАТО забруднить штани й купуватиме памперси’;
- ’Вони (Росія) сильніші в будь-якому випадку. Ми повинні покращити наші відносини’;
- ’Немає сенсу витрачати час на порожні розмови із Заходом, тому що Україну все одно не приймуть до ЄС та НАТО, тоді як Росія хотіла б привести нас до нового Варшавського договору’.
Ответ дляVlada-Maria
Обожнюю цей коментар, що деякі тягають з теми в тему.
Давайте всі вже здохнемо, щоб тим, хто вмер раніше, не так образливо було. Оце буде по-совісті. І нікому вже прикро не буде, бо буде вже нІкому. Всі, хто не згоден здохнуть - ждуни.
Далі зазвичай чекаю на істеричне: ’І скіко ви областей готові віддати?’ чи: ’То шо ви пропонуєте - договарівацца???’
Vlada-Maria• 10 марта 2023
Ответ дляArgesha
головне, що пАпЄрЄдніків можна обсмоктувати дотепер)))
Vlada-Maria• 10 марта 2023
Ответ дляArgesha
істеричне поки що лиш у ждунів. Так само істерично верещать, що вони ’усталі’, як і перед останніми виборами
Соната любви• 10 марта 2023
Ответ дляArgesha
Так, це головне.
Завжди є ’ми’ і є ’вони’.
само общество дало право на несправедливость.
когда общество покрывает преступников и подонков, оно в итоге добивается того, что становится расходным материалом.
а общество должна интересовать прибыль коррупционеров, а не свое собственное благополучие?
спросите у тех, кто в окопах, с лопатой и автоматом против арты и авиации, чтобы они хотели: остаться в окопе или выехать.
а так, сидя на диване, удобно решать за остальных.
не откинет никто никого от корыта.
сейчас гибнут самые патриотичные, мотивированные.
а те из военных, кто пытается выступить против системы, их жестко наказывают.
кто будет от корыта отгонять? те, кто сейчас всем затыкает рот неначаси?
кто оправдывает воров, коррупционеров, радуется наградам эскортниц?
кто тихо сидит и молчит, глядя на все происходящее?
так они еще раз проголосуют за 95 квартал.
не откинет никто никого от корыта.
Ответ дляСоната любви
не откинет никто никого от корыта.
Правильна у вас демагогія.
Все по-справедливості.
Ви на щось повпливати взмозі, чи вам просто написати, що так, справедливість для усіх і рівні права для усіх - то є добре, а як напроти - то погано?)
Все по-справедливості.
Соната любви• 10 марта 2023
Ответ дляArgesha
Правильна у вас демагогія.
Все по-справедливості.
на все происходящее может повлиять только объединенное общество.
ну так а по вашему нужно молчать и ни о чем не говорить, если ничего не можешь изменить?
так может и все наши проблемы от молчания.
ведь сколько можно было бы спасти жизней военных, если бы общество не молчало.
но общество думает, что удастся просидеть всю войну на диване, пока другие будут погибать.
только когда за руки и ноги стали на улицах хватать для мобилизации, уже не так весело стало.
Ваша величність• 10 марта 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Коні-люди.
Ответ дляZara Zara
Будинок це ще найстрашніше((( похорони кожного дня… цвіт гине, а вони все дивляться(((
Sweet_Dreams_• 10 марта 2023
Ответ дляlady.dziu2011
Читала где-то что будут нас постепенно готовить к переговорам. Вот и начинают. А на счет Данилова , тошнит от него
Мне тоже знакомый кума свата соседа брата жены (с) сказал об этом . Но если сейчас начнётся , то скорее люди вынесут и президента и раду.
Видимо прощупать решили массы и вброс сделали посредством Данилова . Топорно как по мне .