ТаПрямТам• 09 марта 2023

Як доглядаєте за сухою шкірою взимку?

Конкретно питання у мене про п´яти і трохи -про лікті)) П"яти взимку жахливі, доводиться прям зрізати грубу шкіру, до відчаю прямо(( Про літо мовчу, бо ще й репаються((
Выручалка• 09 марта 2023
Крем с мочевиной + лазерная пилка = пятки, как у младенца .
Альфред Шнитке• 09 марта 2023
Может какой -то аевит в капсулах вытирать? , жирный крем на ночь и носки.
Баксы_сдам• 09 марта 2023
Постійно мащу на ніч кремом і сплю в носочках. Стало краще.
автор ТаПрямТам • 09 марта 2023
Ответ дляВыручалка
А конкретніше можна - яка саме пилка, бо від майстрів манікюру чула, що така пилка - ні про що... І який саме крем Вам подобається? Дякую ❤️
автор ТаПрямТам • 09 марта 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Та я цим кремом вже з ніг до голови буквально намащуюсь - якщо лікті ще хоч якось, то на п´яти взагалі не діє ніяк - ані зволожуючий, ані живильний
Выручалка• 09 марта 2023
Ответ дляТаПрямТам
Вот
Альфред Шнитке• 09 марта 2023
Ответ дляТаПрямТам
Значит изнутри надо помогать. Может витамины типа омеги?
автор ТаПрямТам • 09 марта 2023
Ответ дляВыручалка
Вот
Сенкью
Шкала Радости• 09 марта 2023
У меня такая же пилка, как фото выше, действенная. А крем с мочевиной Титания
автор ТаПрямТам • 09 марта 2023
Ответ дляВыручалка
Вот
Ого, майже 400 грн пилка
Для драки• 09 марта 2023
апаратний педикюр - раз в місяць. Не обрізний, а саме апаратний!
Чередуєте креми для п´яток: жирний/насичуючий і зволожуючий/мінімум 10% мочевини в складі.
автор ТаПрямТам • 09 марта 2023
Ответ дляДля драки
Що Ви маєте на увазі під апаратним педікюром саме п´ят? Фреза?
Країна мрій• 09 марта 2023
Купила крема для тела, рук, ног из Греции с маслом оливки и использую каждый день начиная с сентября, результат отличный!!!
Для драки• 09 марта 2023
Ответ дляТаПрямТам
апаратний педикюр майстер робить фрезером застосовуючі різні насадки.
Чики-брык• 09 марта 2023
Мене влаштовують маски-пілінги раз на 1,5 місяця. І мажу ноги вітаміном Е і в носочки силікон. Ну і крем з мочевиною.
Несу добро людям• 09 марта 2023
Цикапласт👍
автор ТаПрямТам • 09 марта 2023
Ответ дляДля драки
Кілька разів робила - два-три дні краса неземна, потім ідуть болючі тріщини, тому перестали з майстром ми таке робити ((
автор ТаПрямТам • 09 марта 2023
Ответ дляНесу добро людям
Цикапласт👍
Це що?
автор ТаПрямТам • 09 марта 2023
Ответ дляЧики-брык
Пілінг - з кислотою?
Несу добро людям• 09 марта 2023
Ответ дляТаПрямТам
Це що?
La Roche Posay Cicaplast
автор ТаПрямТам • 10 марта 2023
Ответ дляНесу добро людям
La Roche Posay Cicaplast
Дякую, загуглю
Чики-брык• 10 марта 2023
Ответ дляТаПрямТам
Пілінг - з кислотою?
Так