Семен Семеныч• 09 марта 2023

Хто прав те, що не можна прати? Який результат?

Купила пальто
Все знаю вдоль и поперек )• 09 марта 2023
а нащо його прати? секонд?
автор Семен Семеныч • 09 марта 2023
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
а нащо його прати? секонд?
Да
Сама купляю квіти• 09 марта 2023
Прала, все ок. Тільки руками в ванні (або великий таз), дуже ніжно, холодна вода, рідкі засоби для прання. Сушити - спочатку щоб стекла вода, далі на широченних плечиках. Перу кашмір, шерсть, шовк, бо в хімчистці все псують(((
автор Семен Семеныч • 09 марта 2023
Буду прать, це без варіантів. Як це зробить м´якше
Organic• 09 марта 2023
100% вовна. Обережно. В прохолодній воді
Сама купляю квіти• 09 марта 2023
Ответ дляСемен Семеныч
Да
На балкон, вивітрювати.
автор Семен Семеныч • 09 марта 2023
Ответ дляСама купляю квіти
На балкон, вивітрювати.
Ні, це довго і запах буде вивітрюватися дуже довго
автор Семен Семеныч • 09 марта 2023
Ответ дляOrganic
Дякую
Пенек Возмездия• 09 марта 2023
Бажано на 20 градусів, якщо є. Ні то на 30. Без віджиму, потім вчіпити на вішалку
Organic• 09 марта 2023
Ответ дляСемен Семеныч
Замочіть у воді з нашатирним спиртом і все. Потім прати
Пенек Возмездия• 09 марта 2023
Я перу все. І те що не можна
Сама купляю квіти• 09 марта 2023
Ответ дляСемен Семеныч
Тижні два
автор Семен Семеныч • 09 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Дякую. 20 градусів немає, є просто стірка 30 хв
Всех в сад• 09 марта 2023
Ответ дляСемен Семеныч
У пальто хороший состав. Результат стирки непредсказуем.
Дівчина_загляденіе• 09 марта 2023
Ответ дляСемен Семеныч
Вода 40 градусів. Не можна холодною. Для полоскання теж вода 40 градусів. Рідке миюче для шерсті та делікатних тканин.
Дати, щоб стекло добре, але недовго. Викручувати в махровому рушнику. Добре струсити. Потім розкласти на горизонтальну поверхню на рушники в теплій кімнаті або на добре провітрюваному балконі. Одразу добре розрівнюйте тканину.
Лукава Кішка• 09 марта 2023
Ответ дляСемен Семеныч
В хімчистку
Кава з адреналіном• 09 марта 2023
Ответ дляСемен Семеныч
Не треба, якщо хочете в машинку. Стовідсоткова вовна- це тільки руцями в тазику, з засобом для делікатного прання, в прохолодній воді і не жомкати сильно. Жодних перепадів температур в процесі. Бо поведе і збіжиться все.
Сушити краще спочатку просто розкласти на сушку, щоб стекла вода, а потім вже на вішак
Марфа Українівна• 09 марта 2023
Ответ дляСемен Семеныч
Быстрая стирка его убьет. В прохладной воде замочите, в такой же прохладной полощите. Без перепадов температур. Если в машинке -ставьте режим шерсть или деликатные ткани на крайний случай но в холодной воде и отжим на минимуме. Но лучше как выше советовали, руками, на плечики стекать воде
Майструю крила• 09 марта 2023
Я не знаю взагалі як ви носите після секонду. Воно ж смердить страшно. Я коли приїхала в Польшу, нам гуманітарку давали і я здуру взяла кілька речей (мабуть були з секонда). Я їх прала кілька разів, вивітрювала... але так смерділо, такий запах хімозний, у мене аж алергія пішла
Бадабум• 09 марта 2023
Ответ дляСемен Семеныч
Не рекомендую прати в машинці 100% шерсть, бо отримаєте підлітковий піджак замість пальто (маю досвід)). Тільки руками у великій мисці і в холодній воді і не віджимайте, а хай стікає на плечиках
Крим мій• 09 марта 2023
Ответ дляСемен Семеныч
Да
Стирала подобных несколько пальто из секонда на режиме шерсть или деликатная стирка , все отлично
murmurik• 09 марта 2023
Ответ дляСемен Семеныч
Ручная машинная стирка прекрасно справиться или стирка редим шерсть с мин отжимом
автор Семен Семеныч • 09 марта 2023
Ответ дляЛукава Кішка
В хімчистку
Ну, я його за 50 грн купила не для того, щоб витратить 1000
Заліковий троль• 09 марта 2023
Ответ дляСемен Семеныч
Только на режиме для шерсти и гель для шерсти. Сушить лучше всего горизонтально.
Менее Более• 10 марта 2023
Чоловічий кашеміровий светр після делікатного прання, але не на програмі шерсть, забрала собі до шафи
Дикая Роза• 10 марта 2023
Рассказываю автор. Я технолог швейной промышленности. Верх вашего пальто из 100%ной шерсти. Подкладка - полиэстер. 100% шерсть после стирки, даже очень щадящей, даст усадку ВСЕГДА. Минимальную. Даже очень милипиздрическую. НО!!! Подкладка этого пальто усадку не даст ВООБЩЕ. И в итоге после стирки верхняя ткань пальто и подкдадка могут не совпадать в посадке на вас. Пальто будет неровным и как будто слегка неакккуратным. Подкладка может местами провисать небольшими излишками. Морщить на швах. Если в пальто есть дублерин по передней части (полочкам), а в воротнике он точно есть, то дублерин тоже не даст усадку, в отличие от ткани верха на которую он приклеен. И можете себе представить, если сможете, какой будет вид самой ткани верха. Неаккуратный, не идеально гладкий. Такие изделия, как ваше пальто, чистят только в химчистке. Вы конечно можете последовать советам выше ’а я стираю даже то, что нельзя’ - ради бога. Заодно проверите мои слова.
автор Семен Семеныч • 10 марта 2023
Ответ дляДикая Роза
Дякую за таку розгорнуту відповідь
Я только за!• 10 марта 2023
Ответ дляСемен Семеныч
Я завжди такі речі перу в машинці, але тільки на режимі для вовни і тільки рідкими засобами для вовни і шовку. Якщо боїтесь зіпсувати, можна парою обробити. Я так роблю з піджаками, не перу їх. А от пальто прала і не раз, з ними все добре було
Ms. Android• 10 марта 2023
Кашемір і шерсть перу вручну, шерстяне пальто, куплене на секонді, відпарила праскою і вивісила на балкон, запаху не лишилося. Теж 100% шерсть, ось таке
Снегурочко• 10 марта 2023
Много что стирала. Костюмы, пальто, онкие ткани. Обычно все ок
Шерсть только руками и только в холодной воде