сама себе прекрасная• вчера в 00:28

Мені виповнилось 36…

Не люблю дні народження, з кожним роком стає все страшніше святкувати. Я вже не молодшою, батьки на окупованих територіях, ідейні проросійські, але вони мені небайдужі і вони старіють. Чоловік є, проте з власним житлом затягнули: поки заробили, поки виплатили, поки будинок побудували - 5 років пройшло. І ще ремонт треба робити, а грошей - пшик. Дітей нема, і судячи з мого стану здоров’я, навряд будуть. Робота є, люблю те, чим займаюсь, є творчі проєкти, хоббі, загалом не нудьгую, є багато інтересів і професійних або напівпрофесійний занять, але… все рівно сумую цього дня. Багато що втрачено, багато що не повернути. Війна зʼїла вже скоро як 12 років життя. Спочатку відкладала життя на потім, а зараз розумію: все, нема куди відкладати. Якщо пощастить, проживу ще стільки ж. Якщо сильно пощастить, ще років 50 протягну. Але ж життя бентежне. Може і завтра ракетою прибити. Один прильот уже пережили, пощастило, що бойоголовка не зірвалась. Диво! Але чи пощастить так вдруге? Коротше, думи мої думи, лихо мені з вами…Скільки вам років? Чи були такі думки? Як справляєтесь із сумом? P.S.: як опалення дали, стали трохи менш сумно. Як є світло, тепло і гаряча вода - взагалі життя налагоджується.
Мальовнича даль• вчера в 00:31
Поздравляю) заведите котика)
Совбез• вчера в 00:32
Поздравляю С Днём Рождения!
автор сама себе прекрасная • вчера в 00:32
Ответ дляСовбез
Поздравляю С Днём Рождения!
Дякую)
Басноплетка• вчера в 00:32
Вы еще очень молоды и у вас много всего впереди
Ответ дляМальовнича даль
Поздравляю) заведите котика)
Дуже хочу і не одного)
Люблю ВалЄру• вчера в 00:32
З днем народження. Я ваша однолітка
Я у 32 все втратила (дім). Батьки теж на окупованій, але наших поглядів. Дякувати, що моя сім´я разом зі мною. Двоє дітей.
Намагаюся меньше думати про погане, бо його і без моїх думок вистачає.
Чого і вам бажаю. Радійте життю, хоч щось є хороше у ньому, світлі дні. Обіймаю🫂
Мальовнича даль• вчера в 00:33
Ответ длясама себе прекрасная
Дуже хочу і не одного)
У меня три, мне 37 детей тоже нет, сижу сейчас играю удочкой, пока стирка, возьму кого-то в охапку и спать)
автор сама себе прекрасная • вчера в 00:33
Ответ дляБасноплетка
Ви так думаєте? Я пам’ятаю свою маму в моєму віці. Мені було майже 17. Молодою вона мені не здавалася)))))
Бавовна• вчера в 00:34
С днем народження!
Також не люблю дні народження.
Ніякого свята, тільки сум.

Мені 34, і єдине що я зараз відчуваю, це розчаровання у всьому. Просто дно.

У Вас все не так пагано, але хай буде краще, так як Ви самі собі бажаєте 🌹
автор сама себе прекрасная • вчера в 00:34
Ответ дляЛюблю ВалЄру
З днем народження. Я ваша однолітка
Щиро вам дякую! І я вас обіймаю!
Единая страна!• вчера в 00:35
Мне 37.
Конечно, рефлексирую на тему старости регулярно
Тоже творческая личность с тонкой душевной организацией.
Обычно задумываюсь незадолго перед днями рождения, а потом 10-11 месяцев свободна от этих обременительных рассуждений.
Ребенок есть, но в остальном очень много всего потеряла на всех уровнях с началом войны, ощущаю неудовлетворённость своим текущем положением.
тоже с востока мы.
Не танцую- но пою• вчера в 00:36
Мені позавчора було 43, але маю дорослу доньку і котика)
Автор, вітаю вас, ви молода ще в самому розквіті, нехай все бажане вами здійсниться!🥳
Басноплетка• вчера в 00:36
Ответ длясама себе прекрасная
Ну, я в свои 5 лет ремонтной бригаде, которая нам в квартире обои клеила, рассказывала, что моя 29-летняя мама плохо видит, потому что уже старая ))
автор сама себе прекрасная • вчера в 00:37
Ответ дляБавовна
С днем народження!
Також не люблю дні народження.
Ніякого свята, тільки сум.

Дякую! Я думаю, у вас теж є світлі моменти. Просто ми маємо жити продуктивне життя у війну, і порівнюємо себе з поколіннями і країнами, які не мали війни… тож нам набагато важче
Elena 23• вчера в 00:37
Вітаю ! Бажаю міцного та спокійного життя!!!Мені вже 4 місяці як 36, також не люблю день народження, багато хто каже дитя живемо один раз але в наших реаліях не знаєш що може бути через хвилину. Так як я ви спочатку економили купили житло, потім економили щоб зробити ремонт. Ремонт не доробили війна, поїхали з міста. Повернулися доробили трохи ремон переїхали. У нас є донечки живеш за ради майбутнього але прогнози не втішні і яке життя нас чекає. Ціни ростіть а ЗП не росте.
Ласковая_львица• вчера в 00:38
Перед ДН завжди накриває.
А ще й така важка зима.
Тримайтеся. Бо сум - то гріх, але навіщо сумувати, коли повно інших цікавих гріхів?
автор сама себе прекрасная • вчера в 00:39
Ответ дляНе танцую- но пою
Дякую! Можливо, якби в мене була дитина, як у вас, то не було б так сумно: все-таки діти - наше продовження, як не крути.
Единая страна!• вчера в 00:40
Ответ дляБасноплетка
Да, все относительно.
Дедушке 85 лет, моей маме 60, возник у неё небольшой словесный конфликт с его соседкой (женщиной лет 70-75). Бежит дедушка и кричит соседке: не трогайте ребенка
автор сама себе прекрасная • вчера в 00:40
Ответ дляЛасковая_львица
Перед ДН завжди накриває.
А ще й така важка зима.
Клаааас) ви так це сказали - ух!) я б про таке не додумалась))))
Ласковая_львица• вчера в 00:41
Ответ длясама себе прекрасная
Це не я, але завжди згадую, коли накриває)
Престидижитатор• вчера в 00:42
Автор, з Днем народження! Здоров´я, миру та щастя Вам!
Мені теж 36, за півроку - 37. Незаміжня, дітей не маю. Проте маю улюблену роботу, купу хоббі, з радістю подорожую, з такою ж радістю займаюсь спортом, їм умовну цукерку і взагалі все намагаюсь робити з радістю і позитивом. І відчуваю себе абсолютно молодою та і не вважаю, що 36 - то поважний вік
Нещодавно правда один знайомий, нашого віку, завів собі 18-річну дівчину і сказав, що з нас 30+ взяти нема чого. То й пішов далеко у відомому напрямку
Я до чого - насолоджуйтесь життям, не відкладайте на потім, любіть себе і пам´ятайте, що 36 - це тільки число в паспорті. І тільки Вам вирішувати, як прожити ці 36
Басноплетка• вчера в 00:44
Ответ дляЕдиная страна!
Да, все относительно.
Класс!
Тут надолго• вчера в 00:46
Вітаю з Днем народження!

33 роки мені. Але розумію, що життя проходить і дуже швидко. Юності вже нема, залишки молодості тільки, що ніякий хороший догляд вже не виправить вік і тим паче минуле. Ще побачила в інсті - тепер ви ті дорослі, на чиїх святах бігають маленькі діти. І вони теж дуже швидко ростуть, а ще нещодавно були зовсім маленькими. Моїх батьків вже нема, я більше не дитина. І накрило сильно.
Полтавська галушка• вчера в 00:47
Сподобалось : «я вже не молодшаю»🤣
Ви і у 18 не молодшали, з кожним роком +
Эт вернячОк• вчера в 00:50
Ответ длясама себе прекрасная
Это если здоровый и беспроблемный ребенок. Сложности с ребенком вообще могут стать неподъемной ношей, если мама не имеет психологических ресурсов. Потому детей лучше рожать, имея хорошую и стабильную эмоциональную базу, а не чтобы закамуфлировать неудовлетворённость.
Вам только 36, время ещё есть.
Можно рассмотреть и заморозку яйцеклеток. Наверное, я бы так поступила , если б не было детей и был не подходящий момент для этого конкретно сейчас.
автор сама себе прекрасная • вчера в 00:51
Ответ дляПрестидижитатор
Дякую! Ваш приклад надихає!
Мишка-шалунишка• вчера в 00:59
Мені 46 й ні, таких думок не було, день народження свій люблю
Омлетик• вчера в 01:03
Ответ дляМишка-шалунишка
Не накрывает, что скоро 50?)
Мишка-шалунишка• вчера в 01:05
Ответ дляОмлетик
Не накрывает, что скоро 50?)
ні, це ж лише цифра
Я таке знаю• вчера в 01:06
Ответ длясама себе прекрасная
Дуже хочу і не одного)
Телеграмм канал Дім для тварин, там их сотни. Херсонских пристроить не могут, все время выкладывают. Если и правда хотите.