сама себе прекрасная• 12 января в 00:28

Мені виповнилось 36…

Не люблю дні народження, з кожним роком стає все страшніше святкувати. Я вже не молодшою, батьки на окупованих територіях, ідейні проросійські, але вони мені небайдужі і вони старіють. Чоловік є, проте з власним житлом затягнули: поки заробили, поки виплатили, поки будинок побудували - 5 років пройшло. І ще ремонт треба робити, а грошей - пшик. Дітей нема, і судячи з мого стану здоров’я, навряд будуть. Робота є, люблю те, чим займаюсь, є творчі проєкти, хоббі, загалом не нудьгую, є багато інтересів і професійних або напівпрофесійний занять, але… все рівно сумую цього дня. Багато що втрачено, багато що не повернути. Війна зʼїла вже скоро як 12 років життя. Спочатку відкладала життя на потім, а зараз розумію: все, нема куди відкладати. Якщо пощастить, проживу ще стільки ж. Якщо сильно пощастить, ще років 50 протягну. Але ж життя бентежне. Може і завтра ракетою прибити. Один прильот уже пережили, пощастило, що бойоголовка не зірвалась. Диво! Але чи пощастить так вдруге? Коротше, думи мої думи, лихо мені з вами…Скільки вам років? Чи були такі думки? Як справляєтесь із сумом? P.S.: як опалення дали, стали трохи менш сумно. Як є світло, тепло і гаряча вода - взагалі життя налагоджується.
Омлетик• 12 января в 01:09
Ответ дляМишка-шалунишка
ні, це ж лише цифра
Прекрасный настрой Мне 51, до 50 накрывало, после поняла, что ничего не изменилось и успокоилась)
Нульовий сантиметр• 12 января в 04:34
Автор, ну нафига… (тут сейчас видос с пацаном, ноющим из-за шоколадки)
Да, только с 22го все как оборвалось, не знаю, депрессия, что ли настигла. Ничего не радует, только иногда выезды за границу. Но я сейчас не работаю, пытаюсь понять, чего хочу, да проблема в том, что ничего. Жизнь украли, нет ничего того, что могло бы быть с 14го. А время идет. Плюс, как подумала о пенсии, 80 долларов, если отпашешь срок, как это… А ситуация в стране, экономика все. И что дальше? Для чего яйцеклетки замораживать?.. думала, может уехать к чертям отсюда, достало это всё без света, без надежд. Еще и набор веса как домой приеду, с ходу плюс 3 кг, бесит.
С др!🥳🥴
Лапка• 12 января в 04:38
Любила рахувати роки до 40 років. А сильно невзлюбила в 52роки. А тепер то взагалі треш. Робиш вигляд щастя, приймаєш вітання , але насправді чому радіти? Старості? Зморшкам, хворобам? Дурна ситуація. Іноді думаю, що праві свідки Єгови, що не відмічають ці дні. Завжди хочу, щоб цей день швидше минув. До речі, після 50 я перестала його відмічати. Але це стосується лише мого дня. Мої рідні та близькі люблять застілля з нагоди днюхи.
Лапка• 12 января в 04:41
Ответ дляОмлетик
Поки що цифра. От ближче до 60...прірва між 50 і 60.
Инфотуфелька• 12 января в 07:05
Вам лиш 36, та в 36 я лиш другий раз заміж вийшла. А от будете старші і рахуватимете роки до пенсії...Що тоді скажете? Якщо є можливість завадить собі гарного песика стафа чи ще яку розумну породу і виховуйте якщо з дітьми не виходить ( в другому шлюбі я дітей не маю, є син від першого, а тепер жалкую, що не
зайнялася цим питанням)
Инфотуфелька• 12 января в 07:06
Вітаю з днем народження . Живіть життя зараз!
Коко Шанель• 12 января в 08:27
Ответ длясама себе прекрасная
Ви так думаєте? Я пам’ятаю свою маму в моєму віці. Мені було майже 17. Молодою вона мені не здавалася)))))
Вас мама в 19 родила? Надо было в 12 родить, чтобы молодой казалась?
Директриссимо• 12 января в 08:39
Ответ длясама себе прекрасная
Дякую)
Никогда такого не советую, но Вам надо ребёнка завести.
автор сама себе прекрасная • 12 января в 08:42
Ответ дляКоко Шанель
Так, в 19. Питання не в тому, в скільки вона мене народила, а в тому, що в моєму віці я памʼятаю її як немолоду жінку. Плюс в неї була я, яка вже закінчила школу і вступила у ВНЗ. Того року в ееї стався гіпертонічний криз, було багато хвороб. Навіть страшно, що в мене теж так буде. І що насправді я теж немолода вже, хоча думаю про себе інакше.
автор сама себе прекрасная • 12 января в 08:43
Ответ дляДиректриссимо
Ви добре читали опис? Я не можу завагітніти з медичних причин.
Директриссимо• 12 января в 08:45
Ответ длясама себе прекрасная
А вы добре думали коли писали? Сами же написали ’возможно не смогу’.
Это во-первых, а во-вторых дети они не только таким способом заводяться. Их еще в детдомах берут.
Томатико• 12 января в 09:33
Ответ длясама себе прекрасная
в такому віці тридятирічні здаються мало не пенсіонерами, не порівнюйте. Дуже класний вік, заведіть песика або котика. З Днем народження!
Солоденька цукОрка• 12 января в 10:09
період дня народження часто важкий для людини. особливо для жінки.
я собі завжди кажу - 36 це не 46, і не 56, і не 66.
та й взагалі 36 - це ще зовсім молода жінка.
все буде добре. не діждуться кляті кацапи.