ЛюбимаЯНЬ• 09 марта 2023

Много ли Вы денег отдаете своему хобби?

Занялась комнатными растениями. Их немного. Начало ...
Вроде, ниче такого, но хочется хорошие ёмкости, хороший грунт, удобрение....да и стоимость самих растений...

Вроде, ниче такого, но смотрю, уже 1 тыс.грн ушла...
Помилуйте мадам• 10 марта 2023
Ответ дляТрахтибидох
Є і тоненькі зйомні. Ось цієї фірми, червоного кольору. У мене від 3,5.
Chiaogoo ще дорожчі, ніж мої addi)) Адді у мене від 3,5, а тонші купила незйомні knit pro.

Трахтибидох• 10 марта 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Не дешеві, але в’язати ними - задоволення. І окреме задоволення, що все компактно зберігається, бо то кубло зі спиць просто ненавиділа)). До них користувалась Адді, але просто круговими, з ліскою були проблеми, до самих спиць ніяких притензії, там все на висоті. У чіагу такої проьлеми нема, що с тою ліскою не роби, вона не деформується.
Помилуйте мадам• 10 марта 2023
Ответ дляТрахтибидох
А що саме було з жилкою? Мені адді подобаються через те, що жилки одним рухом приєднуються ну і поки що все ок з ними, хоча відносно недовго ними користуюся, і шкарпеточні крейзі тріо - то моя ❤️
Трахтибидох• 10 марта 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Вони деформувались, стали скручуватись сильно. Та в мене були звичайні кругові, з червоною та золотою жилкою. Золота покраще, а червона дуже розчарувала.
Шкарпеточні не люблю, використовую замість них той набір, що на фото, там коротенькі спиці і жилка теж коротка, можна спокійно по колу в‘язати.
Помилуйте мадам• 10 марта 2023
Ответ дляТрахтибидох
Зрозуміло. Дякую. Подивлюся цей набір. У мене жилки золоті. А зараз на пробу knit pro купила для шкарпеток 25 см, бо не люблю в´язати методом меджик луп. Звикаю, дуже незвично такими короткими круговими
Трахтибидох• 10 марта 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Меджік луп мені теж не зручно. На маленькому діаметрі виробу короткими швидко звикаєш, я, навіть, і великі діаметри в‘яжу, та довгими спицями було б комфортніше, затчайно. Але я в‘язання зараз закинула, перекинулась на вишивку. У мене вони постійно чередуються))