Ужгород• 10 марта 2023
Грудне годування. Їсти чи жерти?
Народила, годую, ніТ би всім заспокоїтися, але не світить! "Ти погано їси", "ти не різноманітно їси", "дитина не наїдається", раз так довго не відлипає". Ну от,реально, треба жерти так, наче завтра вся їжа буде мейд ін раша, і я буду битися із горобчиками за черв´ячка?
Так, обмежую себе трохи, бо, хоч лікарка сказала, що можна все, я боюсь шокувати організм дитини. Тому каші, курятина, печені яблука, сир, галетне печиво, чай, узвар, суп. Мало? Не за раз, звісно)))
Ужгород
• 10 марта 2023
Ответ дляВесела моль
Спасибо,идите в жопу, так попробуйте ответить.
Ужгород
• 10 марта 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Скільки ви важите?
В мене аж в 1,2 року дитини сталася проблема. А до того все було добре, хоча я ніколи не жерла, а просто їла як звичайно і до вагітності.
Через 1,2 роки після пологів зі своїх 42 кг почала худнути аж до 38. Побігла по докторах, зі здоров´ям було все добре. Прийшлося швидко залишити ГВ, справа була в ньому. Через місяць знов вага повернулася.
Мені здається, що якщо ви нормально їсте, не худнете, то і вам і дитині всього вистачає.
Та дофіга я важу і звикла себе обмежувати, то й так нормально їм зараз.
Хочу на Балі• 10 марта 2023
Ответ дляУжгород
Магазинна. Бо їх дозволяють. У супі. Окремо бував бурячок. З риби - печений оселедець.
Ви годуюча чи хвора?
Ужгород
• 10 марта 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Дівчата, не в тему, пропало віконечко для створення теми
Сама ледь знайшла) угорі біля дзвіночка))
Идущаяповолнам• 10 марта 2023
Ответ дляВесела моль
Почему всех свекровей должно волновать питание беременной,мне ,например все равно было.
Я не про питание спрашиваю, а про то, что свекровь узнала о родах по факту, в прошедшем времени о беременности не знала.
Откуда я знаю, почему у свекровей прям смысл жизни научить как правильно по ее мнению. Кормить, растить, убирать, готовить, сколько морковки класть в суп. У моей было свое мнение даже о форме моего беременного живота- низковато ей казалось. Вернее сейчас то я уже знаю. Но тема не об этом.
Ужгород
• 10 марта 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Їжте що вам хочеться. Єдине що не налягати насолодке, шоколад, або кольорове,і не по сезону може посипати. Я починала з маленького кубика чорного шоколаду. Зі старшим сиділа на дієті. Ну його. З дочкою ні. І все норм
Дякую. Шоколад я давно собі заборонила, як і цукерки та тістечка)
Ужгород
• 10 марта 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Нормально питаться, без ограничений и т.п
На ГВ можно есть все, но в меру. И тогда и вам, и ребенку будет хорошо
А всех советников слать лесом
Дякую)
Весела моль• 10 марта 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
Почему всех свекровей должно волновать как невестка кормит,убирает, готовит, мне лично абсолютно фиолетово, значит уже не все.))
Ужгород
• 10 марта 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
А где вы взяли слово - жерти? Вам правда приятно к себе его применять?
Тю))))
Весела моль• 10 марта 2023
Ответ дляУжгород
Почему?
anonimka_911• 10 марта 2023
Ела и ем что хочу. После родов кофе с шоколадом,орехи,фрукты,творог. Дома малина,арбузы,любые овоши и фрукты,любая рыба и молочка. Что такое колики я так и не узнала. Ребенку 7 мес сейчас. По моим наблюдениям у мам которые себя ограничивали в беременность и после родов в еде у детей и аллергий куча и колики и непереносимости всякие. Хотя,это может быть только совпадение.
Ужгород
• 10 марта 2023
Ответ дляДайте подумать
Ешьте все, что хотите, я на третий день после кс ела и Сникерс, и клубнику. Все ок) вводите новые продукты понемногу, если боитесь и смотрите за ребёнком. А советчикам отвечайте: не припомню, чтобы я спрашивала у тебя, как мне быть)))
Дякую)
Идущаяповолнам• 10 марта 2023
Ответ дляВесела моль
Про всех писали Вы. Я просто писала про свекровей.
Ужгород
• 10 марта 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
Как Вам это удалось? Колитесь мудрая женщина.
Та сама не знаю)))) тихушнічала максимально)
Просериарила молодость• 10 марта 2023
Вы с таким питанием через 3 месяца останетесь без волос и Зубов. Ребёнок из вашего молока возьмет все что нужно, вам же не останется никаких витаминов.
Разнообразьте ваше меню. На галетах и курице только ваша попа вырастет, ребенку это ни к чему.
Кстати курица очень большой аллерген и есть одну курицу тоже не гуд
Ужгород
• 10 марта 2023
Ответ дляВесела моль
С грудным вскармливанием пищевые предпочтения мамы никак не связаны. И да, не обязательно переходить на домашнюю курицу и дикую рыбу.
Клас! Хочу дуже дику рибу!
Весела моль• 10 марта 2023
Ответ дляУжгород
Клас! Хочу дуже дику рибу!
Ее сначала приручить надо,она кусается.))
Хочу на Балі• 10 марта 2023
Ответ дляУжгород
На всю голову
Я не про голову, пардон)) у вас дієта як у людини з проблемним ШКТ)
Ужгород
• 10 марта 2023
Ответ дляВесела моль
Так то ж самий смак!
Ужгород
• 10 марта 2023
Ответ длябЭйбА
Треба просто слухати свій організм , обмежувати себе точно не потрібно
О, тоді я все правильно роблю)
Сегодня не целуюсь• 10 марта 2023
Ответ дляУжгород
Скільки дитині? По одній по трошку. В мене подруга народила їсть все і тортики і цукерки не багато.
Идущаяповолнам• 10 марта 2023
Ответ дляУжгород
Так а муж, ее сын? Как он не проговорился? Не общаются совсем?
Ужгород
• 10 марта 2023
Ответ дляХочу на Балі
Тю, а я так щиро відповіла)))
Ужгород
• 10 марта 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Майже місяць
Ищу-брожу• 10 марта 2023
Ответ дляУжгород
Буду вчитися, дякую)
Кордони треба вміти відстоювати, жінці, що є мамою- так тим паче. Це ще тільки ГВ, а потім буде і дитячий майданчик, і шапка/ без шапки, чому твоя дитина не розказує віршики, чому костюм жовтий, а не рожевий і як це не хоче їсти сир?
Тому так, «дякую, якщо треба буде ваша думка, я спитаю. А поки- це не ваша справа».
Хочу на Балі• 10 марта 2023
Ответ дляУжгород
Тю, а я так щиро відповіла)))
У вас гарне почуття гумору) бажаю вам і гарного дня