Ужгород• 10 марта 2023
Грудне годування. Їсти чи жерти?
Народила, годую, ніТ би всім заспокоїтися, але не світить! "Ти погано їси", "ти не різноманітно їси", "дитина не наїдається", раз так довго не відлипає". Ну от,реально, треба жерти так, наче завтра вся їжа буде мейд ін раша, і я буду битися із горобчиками за черв´ячка?
Так, обмежую себе трохи, бо, хоч лікарка сказала, що можна все, я боюсь шокувати організм дитини. Тому каші, курятина, печені яблука, сир, галетне печиво, чай, узвар, суп. Мало? Не за раз, звісно)))
Сегодня не целуюсь• 10 марта 2023
Ответ дляУжгород
Майже місяць
Потроху починайте їсти все. Тільки солодке одну цукерку без барвників, чи трохи шоколаду, дивіться на реакцію, овочі не сезонні не треба.
Гостра на язик• 10 марта 2023
Ешьте, что хотите. Советчикам улыбайтесь , кивайте головой и делайте то, что вы хотите. всё)
Кудлата хмаринка• 10 марта 2023
Шліть їх всіх. Я он третю дитину годую і нормально, теж не їм все підряд, а через пів року з народження дитини взагалі на інтервальне голодування перейшла - пропускаю один прийом їжі. Дитині вже рік, а вона досі моїм молоком здебільшого харчується.
Вам ж потім худнути від тих обжиратєльств.
Я завжди тримала трохи дієту перших 10 днів, а потім вже їла усе майже
Не стесняюсь• 10 марта 2023
Ответ дляУжгород
Сама ледь знайшла) угорі біля дзвіночка))
Знайшла, дуже дякую!
Не стесняюсь• 10 марта 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Бачите значок з червоним плюсиком, натисніть, воно там
Дуже дякую)
Мама Чели• 10 марта 2023
Я теж годую дитину, але їм все, що хочу. Звісно, це не означає їсти відрами цукерки або навпаки, лише дві гречинки на добу) звичайне нормальне харчування.
А Ваша тема, авторе, про особисті кордони насправді. Лише Ви вирішуєте, як краще Вам і дитині, тому шліть всіх подалі))
Качка в тапцях• 10 марта 2023
Зачем вы себя мучаете?
Кушайте, как раньше ели.
Убрать только алкоголь, острое и жареное.
Больше жидкости пейте. Остальное не меняется никак. И на количество молока не влияет.
Если что кормлю по такому принципу уже 11 месяцев. И еще малой будет кушать.
Кушайте, как раньше ели.
Бесбардак• 10 марта 2023
Їла все, кормила трьох дітей до року і 2 місяців, спочатку обережно з цитрусовими, полуницею, жирним. Але зразу після годування завжди пила чай чи молоко і їла печиво.
маминаБубочка• 10 марта 2023
Ответ дляХочу на Балі
Ви погано харчуєтесь, порції тут ні до чого. Де овочі, фрукти, риба, молочні продукти?
Організм дитини ви нічим не шокуєте, якщо все це їстимете ви, а не малюк.
Подібні страшилки гуляють лише на постсовковому просторі.
Фрукты не показаны никому. Это просто сахар.
КликОЛЬКА• 10 марта 2023
Ответ длямаминаБубочка
Кроме сахара, в них нет ничего? Клетчатка, витамины, антиоксиданты - отсутствуют?
Фрукты показаны всем, даже диабетикам.
Проводилось множество исследований относительно влияния фруктов на здоровье - потенциальная польза не вызывает сомнений и значительно превосходит гипотетический вред.
Например, по результатам исследований Гарварда: те взрослые, кто с детства ел много фруктов, реже болеют сахарным диабетом, некоторыми видами рака, сердечно-сосудистыми заболеваниями и др. Предварительно подтверждается гипотеза, что регулярное употребление фруктов замедляет старение, но этот вопрос дополнительно изучается.
Фрукты показаны всем, даже диабетикам.
маминаБубочка• 10 марта 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Фрукты показаны всем, даже диабетикам.
Витамины, антиоксиданты и клетчатка там в мизерном количестве. Их там почти нет. Почитайте Тиану Фиалкову. Сама ела по 3-4 фрукта в день, пока не доелась. Теперь не ем
Хочу на Балі• 10 марта 2023
Ответ длямаминаБубочка
Який брєд
маминаБубочка• 10 марта 2023
Ответ дляХочу на Балі
Який брєд
Почему? Почитайте врачей, Фиалкову, Фус например. Фрукты ничем не лучше тортов и конфет.
Сунуся в чужі справи• 11 марта 2023
Бачили би ви чим годують матерів в Європі.
Молоко з іжею взагалі не пов‘язано.