Цвіту і пахну• 10 марта 2023

На вашу думку, чи є анонімні ніки російською мовою порушенням мовного закону?

Вільне обговорення у вільній країні.
Обгрунтуйте будь ласка свою думку, посилаючись на той самий закон.

Свою думку напишу нижче .
Посилання на закон
https://mova-ombudsman.gov.ua/informaciya-shchodo-...
Результат:
вже голосів: 366
250 (68.31%) Не порушення
84 (22.95%) Порушення
32 (8.74%) Подивитися результати
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Ви самі розумієте , що пишете? Немає такої національності як російськомовний українець. Є українець або росіянин
Я ж написала, что сейчас нет национальности )
Как и двойственных чисел, и буквы ять.
Потому вопрос большей частью ни о чём.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
А чому саме противники? Можете надати приклад, де прям за горло взяли і кричать - Ніт українським нікам!
Бо без прикладів- ви або маніпулятор, або ... хтось ще поганий.
Я говорю про тих хто зголосився проти, бо це утиск прав(?)
Qorianka• 10 марта 2023
Ответ дляOksana-Kids
Интересно, а в Европе и Америке тоже есть такой ’мовний закон’ как у нас, или это только мы такие особо одаренные?
На Западе даже про национальность у кого-то из любопытства спросить может обернуться их жалобами на дискриминацию. Во многих частных компаниях в рабочем коллективе сотрудникам очень не рекомендуется/запрещается обсуждать вопросы национальностей, религиозных и политических предпочтений
Семицветка• 10 марта 2023
Ответ дляНісенітниця
Каждый подобный опрос подтверждает, что пользователи форума в большинстве лояльны к русскому языку.
И есть куча тем с голосованиями, которые это подтверждают.
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляQorianka
И, не дай бог, расовых и сексуальных.
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
У вас якісь дивні висновки, ні, мова про підтримку українського, а не поради.
Доведіть, що вона (підтримка) відсутня.

ПС Трохи вдарюся в психологію. Якщо по Фрейду, то створивши цю тему, ви особисто для себе закрили внутрішню потребу у підтримці українського. I отримання схвалення на цьому етапі, для Вас би стало кульмінацію (викид дофаміну тощо). Тому- Ви молодець, підняли дуже нагальне питання. Дякую, дякую Вам.
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Вас понимают русскоговорящие и україномовні без переводчика, и Вы - их тоже без переводчика.
В чём проблема и ’утиск’?
злющий я• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Якщо анонімні( автоматичні)ніки російською, то не можна сказати що версія інтернет ресурсу повністю завантажена українською.
Ники на английском тоже убрать? Названия брендов? Перегиб.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Доведіть, що вона (підтримка) відсутня.

Що тут доводити, хочете хоч шерсті клок урвати ( лишити щось росіянське), ніби мало того що бажаючі можуть перекласти ресурс російською.
Ви психолог? Якщо ні то не треба посилатись до Фрейда. Проаналізуйте своє небажання.
Семицветка• 10 марта 2023
Ответ длязлющий я
Не, только русские ники, бо автору так хочется.
Нісенітниця• 10 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Невозможно запретить нам писать и комментировать на русском языке

Поэтому прицепились к ничего не значащим анонимным никам.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
В чём проблема и ’утиск’?
В мене немає проблем перекладу, я писала про інше.
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
А почему тема создана? Неужели мысль про Фрейда верна?
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ длязлющий я
Ті хто нас вбиває, знищує нашу культуру віками, англійською не говорять.
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Судя по паспорту, у украинцев нет национальности.
Потому юридически у человека нет документа, подтверждающего его отношение к нацменьшинству. А вот наличие в качестве родного языка русского (не российского) - есть.
От ви мислите правильно. Лише в російській мові вони відділили рускіх від росіян. А у мовах інших народів немає такого розділення. Немає такого народу, як рускіє. Є росіяни, це їх імперська замануха. Національність - це приналежність людини до етнічної групи (групи людей, які мають спільну етнічну ідентичність, мову, культуру, походження, історію тощо). І російськомовні українці повинні усвідомити ці імперські наративи та зріктися тієї мови, в яку їх насильно привели. Російська мова неминуче тягне ці метастази руского культурного простора в голови українців.
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Ну, если я напишу, что и до 2014 года наша страна жила бедно, население уменьшалось, то, выходит, наше правительство Украинское, с большими потугами осваиваивающее владение гос. языком, всё это творило, то как нам быть?
Если уж на то пошло, враги везде.
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Психолог, 10 років стажу.
Про наше небажання- вже відповідам. Можу додати ще- деякі не будуть такіж кумедні при перекладі. Не бачимо потреби. Достатньо чи більш розгорнуто написати?

Далі- Ви проводили аналітику, знає те процент тих і інших наявних ніків? Мабудь- ні. То виходить- маніпулятор? Вам платять за це, чи на загальних засадах?
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
Да в том-то и дело. Если принять во внимание, что на востоке и юге Украины много ’росіян’ по национальности, то это выглядит абсурдно )
Семицветка• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
Не указывайте другим что им делать. Мы сами разберёмся на каком языке нам разговаривать.
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
А що саме виглядає абсурдно? Захист наших кордонів можливо?
Qorianka• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
Мечтать не вредно) никто не обязан вам и кому-то ещё отказываться от родного языка. Кто хочет - тот переходит, кто не хочет - нет. Не указывайте другим, сами разберемся, на каком языке писать и говорить
БеллаДонна2014• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Нас убивают в принципе нелюди
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
Друзі, давайте не сходити з теми. Вона про ніки, нагадаю.
Qorianka• 10 марта 2023
Нашла у себя в гуглфото сохранённый опрос с Советчицы, декабрь 2022:
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
В чём проблема и ’утиск’?
Я казала про те, що тут пишуть що прибрати російські анонімні ніки це утиск
злющий я• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
На разных языках говорили, те кто не признавал Украину самостоятельным государством. Ваше мнение важно, но не единственноправильное. Может уже хватит манипулировать патриотизмом. Украины все разные были есть и будут.
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Ось, дякую що самі написали це підтвердження- саме хтось пише, а не адмін чи адміністрація. Дякую!!
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Мені подобається, коли ви модеруєте дискусію. Так би завжди було.
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
Русские - малая часть россиян (жителей рос. педерации). Там более 190 народностей.
А если ’русский’ перевести на украинский, то получается ’росіянин’, то бишь житель рашки. Вот и выходит, что в Украине жители рашки проживают.
Вот и находятся личности, у которых от осознания этого начинает кипеть разум возмущенный, и в смертный бой (за патриотизм) идти готов’ с дивана в рукопашную на любом сайте.
Qorianka• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Имхо там не разум кипит, а нечто иное