Цвіту і пахну• 10 марта 2023

На вашу думку, чи є анонімні ніки російською мовою порушенням мовного закону?

Вільне обговорення у вільній країні.
Обгрунтуйте будь ласка свою думку, посилаючись на той самий закон.

Свою думку напишу нижче .
Посилання на закон
https://mova-ombudsman.gov.ua/informaciya-shchodo-...
Результат:
вже голосів: 366
250 (68.31%) Не порушення
84 (22.95%) Порушення
32 (8.74%) Подивитися результати
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляvikat
Особисті спостереження
Ну це вагомий аргумент .
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
Бачите, ви не хочете, але маєте спільну мову. А переходити на українську не хочете, бо це ’очковтирательство и показуха’ + ’корчить из себя патриотку’. Дуже шкода, бо я чомусь впевнена, що у вас чудова українська.
Все залежить від середовища. Важко спілкуватися чистою мовою, коли навколо суржик або рос. Тим більше, якщо раніше було мало практики оба взагалі не було. Звісно, що воно з часом виправиться, але ... лише з часом. Це я не про себе, а про інших людей. Ситуацій дуже багато різних. Не судть.

А по темі. Зараз стало в десятки разів більше повідомлень українською. Так от, це- прекрасно. Але чогось ніхто не створив тему, де б висловився про це та подякував тим, хто почав писати, розмовляти українською. Натомість- лише критика, пошук конфлікта, образи.
Критикани- Вам легше від цього?
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Нет, дело в психологии. Я не ощущаю в себе недостаток любви к Украине, идентифицирую я себя как украинка.
А чем продиктовано Ваше желание украинизировать украинское? Обвинить украинский сайт в россиянстве? Конечно, тут возникают мысли о том, что Вы таким образом на сайте пытаетесь скомпенсировать внутренний дисбаланс патриотизма, национальной идентификации... Склоняюсь к мысли, что Админ-таки прав в отношении Фрейда.
А хіба треба русифікувати українське ? Я думаю, що на терени діагностики мого психо-емоційного стану краще не лізти, адже у вас це погано виходить. От ще Фрейда тут згадувати, тьфу-тьфу
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Вибачте, що у вас з грамотністю?:(
То все суржик 😂
Ежеви4ка• 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ну це вагомий аргумент .
А у вас - грунтовні наукові дослідження?
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
То есть тех, кто себя относит к Великой Параше.
А я вот, например, хоть и типа ’росіянка’, судя по применяемому языку, но ничего общего с той парашей иметь я не хочу! При этом корчить из себя патриотку сверх того, что я из себя представляю, что сделала для блага нашей страны, не считаю необходимым. Не люблю очковтирательство и показуху.
Що означає ця фраза «корчіть із себя патріотку»? Для чого ви її приплели ?
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin

Критикани- Вам легше від цього?
В Україні дякувати за українську?😱
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin

Критикани- Вам легше від цього?
Я взагалі не топлю за ’чисту мову’. От як деякі кажуть типу краще російською, ніж суржиком. Я так не вважаю. Так, ми всі в школі вивчали стандартизовану українську, в основу якої ввійшов середньонаддніпрянський говір. Але наріччя, діалекти та говори - то жива мова. Така соковита та різна, але все ж українська.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin

Критикани- Вам легше від цього?
Цікаво, то це ж ви мені дорікали за ніби то російське слово.
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
В Україні дякувати за українську?😱
Ок, не дякуйте.
Але можна було б написати- так примно вас всіх читати українською, ми всі неймовірні

Ні? Язик засохне?
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Ок, не дякуйте.

Ні? Язик засохне?
Ого ,нічого собі 🙈
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Я живу в русскоязычном городе-областном центре. Все вокруг разговаривают по-русски. ТВ и проч - по-украински. Всё легко и просто. У нас в городе врагов и россиян нет. Я и на блок-постах стояла в 2014-м, и дежурила в здании облсовета - была начальная фаза гибридной войны. Помогала охотиться на вражеских агитаторов и пособников рашистов.
Сейчас на фронте воюет много русскоязычных украинцев.
Но часть людей до сих пор основной мерой патриотизма и любви к Родине считает использование украинского языка. Да еще они так воинственны...
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
В Україні дякувати за українську?😱
Зате росія в Маріуполі віддячила по повній. І не бачу ображених з цього приводу.
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Мухи и котлеты перемешаны отлично. Осталось проблендерить
Меня Мариуполь научил тому, что жить рядом с придурками смертельно опасно.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Не треба просто плутати грішне з праведним. На фронті не одні російськомовні, але цієї темою регулярно маніпулюють.
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
І? А корчити патріотів -то що є?
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Вообще-то надо разбираться, где ’мова агресора’, а где - родной язык национального меньшинства Украины.
Или население юга и востока Украины - агрессоры?
Населення півдня і сходу складається з етнічної меншини - росіяни, і їх таки меншість, і з зросійщених радянською політикою українців - і їх більшість.
Ні ті, ні інші - не агресори, але рідна не нав´язана насильно мова російська - саме у етнічної меншості.
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Вот и не путайте! И не манипулируйте.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Ну от бачите, в цьому випадку ви ігноруєте мовну позицію людей, а російськомовні на фронті то зовсім інша справа, правда? А яка різниця? І говоримо ми не про фронт.
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Бо це такий прикол, мотивація створювати теми не анонімно, бо не дай боже попаде нік- Каралева , а вона ж Цариця!
От у Вас, завдяки нам, нема такого, Ви завжди пишете не анонімно. Хоч бы подякували. Мабудь не дождуся подяки.
Я вам подякую за додані анонімні ніки українською. Але пропорції таки не відповідають складу суспільства, де 80%+ вважають рідною українську (нехай самі і російськомовні досі)
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Ладно, выскажусь прямо. По моему мнению, патриотизм украинца заключается не в ношении вышиванки, и не в применении украинского языка. Это всё патриотизм материалиста, он мало чего стоит.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Вот и не путайте! И не манипулируйте.
Так це ви не маніпулюйте. Типу де негарно вийшло то мова не має значення, а де вдалий ракурс то одразу російськомовні як фігаро, і тут і там
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
русскоязычные украинцы. До отмены национальности в паспорте они считались русскими (но не россиянами)
Есть и татары, и венгры, и молдаване, и грузины, и евреи среди нацменьшинств. Но русскоязычные - самое большое нацменьшинство.
Нема такої меншини і поняття такого до Козирєва не було як русскоязичние украинци.
Є етнічні росіяни - справді найбільша серед меншин серед громадян України
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Мова не про патріотизм. А про позицію. Якщо злодій одягнув вишиванку, то винна не вишиванка. А ви берете і свідомо паплюжите культурні надбання і при цьому кажете що любите Україну, ви не сприймаєте українське. Якби ви не намагались викрутитися, це читається між рядків.
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ого ,нічого собі 🙈
Беремо приклад автора теми- ніки. Яка подача теми - видалити, заборонити, адмінам порушникам штраф.

А тактовна людина написала б як? Вічливо, без вимог, без тиску, запропонуваши варіанти заміни тощо
Є чудова українська приказка – ласкове телятко двох маток сосе.
Але то не то, треба махати шаблею на всі боки, щоб боялися. Нічого (нікого) не нагадує?
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хочеться з вами потоваришувати
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Раз воюют владельцы разных языков, то ’мова не має значення’, разве не так?
Если ресурс некий понятен всем украинцам, то - тоже. Или надо обязательно всё украинизировать? Наш город в безграмотность окунулся в связи с украинизацией школ! Это как один из примеров, когда украинский язык сделал народу Украины хуже.
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Чому ви свідомо на українському ресурсі так зневажливо пишете про національне надбання українців? Вам хто дав таке право ?
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin

Ви пересмикуєте, я не казала про штраф, а спитала за думку. І так мені дуже шкода, що ви не хочете відмовитись від російської на відкритому інтернет майданчику. І срач почався з піни у рота ’російськоюмовних українців’(поняття, яке вигадали росіяни)