Цвіту і пахну• 10 марта 2023

На вашу думку, чи є анонімні ніки російською мовою порушенням мовного закону?

Вільне обговорення у вільній країні.
Обгрунтуйте будь ласка свою думку, посилаючись на той самий закон.

Свою думку напишу нижче .
Посилання на закон
https://mova-ombudsman.gov.ua/informaciya-shchodo-...
Результат:
вже голосів: 366
250 (68.31%) Не порушення
84 (22.95%) Порушення
32 (8.74%) Подивитися результати
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
Мені подобається, коли ви модеруєте дискусію. Так би завжди було.
Подякував.
То неможливо модерувати завжди всі.

ПС Але Ви вже знаєте лайфхак- сворюєте тему про ніки і адмін в темі
Каллипсо• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Маніпуляція
От вас да, чистая манипуляция
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляQorianka
Имхо там не разум кипит, а нечто иное
Админ в теме, потому я стараюсь максимально толерантно выражаться, ибо хожу по лезвию ножа
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Психолог, 10 років стажу.
Про наше небажання- вже відповідам. Можу додати ще- деякі не будуть такіж кумедні при перекладі. Не бачимо потреби. Достатньо чи більш розгорнуто написати?

Далі- Ви проводили аналітику, знає те процент тих і інших наявних ніків? Мабудь- ні. То виходить- маніпулятор? Вам платять за це, чи на загальних засадах?
Без диплома це просто слова .
Напишіть розгорнуто, будь ласка, читала, і не побачила причин.
Про маніпулятора не згодна. Якась гра слів з вашого боку. Так само висловлюю свою особисту думку, як і інші. Це моя позиція. Знаєте що я звичайний користувач, нащо ці загравання?
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Психолог, 10 років стажу.

До речі, відсотки я не озвучувала, не знаю про що ви.
Blacky_Mik• 10 марта 2023
Ответ дляshkoda_anna
Стаття 10.Конституції України
Державною мовою в Україні є українська мова. Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України. В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.
так це ж піди дізнайся, хто у нас тут нацменшина. От ви нацменшина? У мене батько росіянин. я, напевно, вона, але я поважаю свою країну і з своїх 20 років повністю відмовилася від рос.мови.
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляНісенітниця
Каждый подобный опрос подтверждает, что пользователи форума в большинстве лояльны к русскому языку.
На цьому форумі так.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Нас убивают в принципе нелюди
росіяни чи рускіє, як вони себе називають
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ длязлющий я
На разных языках говорили, те кто не признавал Украину самостоятельным государством. Ваше мнение важно, но не единственноправильное. Может уже хватит манипулировать патриотизмом. Украины все разные были есть и будут.
Я про патріотизм взагалі не казала, не треба мені шити те , чого не було. Я зараз говорю іншими категоріями.
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Русские - малая часть россиян (жителей рос. педерации). Там более 190 народностей.
А если ’русский’ перевести на украинский, то получается ’росіянин’, то бишь житель рашки. Вот и выходит, что в Украине жители рашки проживают.
Вот и находятся личности, у которых от осознания этого начинает кипеть разум возмущенный, и в смертный бой (за патриотизм) идти готов’ с дивана в рукопашную на любом сайте.
Так, народностей, які себе відчувають частиною великого русского народа. російської імперії.
Blacky_Mik• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Психолог, 10 років стажу.

Вибачте, що у вас з грамотністю?:(
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Без диплома це просто слова .
Вот Вам покажи диплом - скажете, что поддельный или купленный. Не?
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Ось, дякую що самі написали це підтвердження- саме хтось пише, а не адмін чи адміністрація. Дякую!!
Не дякуйте, ви знаєте що я мала на увазі. Це була лише цитата ’утиснутих в правах ’ мовників російською
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Без диплома це просто слова .
Диплом можу показати при зустрічі. Але черга, тому лише за попереднім записом.

Те, що видається Вам, як загравання- звичайний психологчний прийом при спілкуванні.

I ви не звичайний користувач- Ви особистість, бо не під анонімом.
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Коротше, коли адмін в темі, дискусія виходить дуже коректною та чудовою. Я також сподіваюсь, що у мене не буде анонімних банів і будуть тільки українські ніки траплятися, це ж пісня
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Вибачте, що у вас з грамотністю?:(
2-3-4, як коли.
Blacky_Mik• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
2-3-4, як коли.
Не соромно отак писати?
klux• 10 марта 2023
нет
а анонимные ники кто-то еще разглядывает?
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Не соромно отак писати?
Встидно шо капець Реву як дура.
Blacky_Mik• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Встидно шо капець Реву як дура.
Жах.
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
То есть тех, кто себя относит к Великой Параше.
А я вот, например, хоть и типа ’росіянка’, судя по применяемому языку, но ничего общего с той парашей иметь я не хочу! При этом корчить из себя патриотку сверх того, что я из себя представляю, что сделала для блага нашей страны, не считаю необходимым. Не люблю очковтирательство и показуху.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
А що так, з великої літери, батьківщина?
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Жах.
Допоможете?
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Таки батьківщина, не дочитала
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Не, это просто сарказм.
Извините, что не пометила сразу для понимания
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Бачите, ви не хочете, але маєте спільну мову. А переходити на українську не хочете, бо це ’очковтирательство и показуха’ + ’корчить из себя патриотку’. Дуже шкода, бо я чомусь впевнена, що у вас чудова українська.
Ежеви4ка• 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
На цьому форумі так.
В житті відсоток таких людей більше
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляvikat
В житті відсоток таких людей більше
Хто сказав?
Говорилка• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
Нет, дело в психологии. Я не ощущаю в себе недостаток любви к Украине, идентифицирую я себя как украинка.
А чем продиктовано Ваше желание украинизировать украинское? Обвинить украинский сайт в россиянстве? Конечно, тут возникают мысли о том, что Вы таким образом на сайте пытаетесь скомпенсировать внутренний дисбаланс патриотизма, национальной идентификации... Склоняюсь к мысли, что Админ-таки прав в отношении Фрейда.
Ежеви4ка• 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Хто сказав?
Особисті спостереження