Цвіту і пахну• 10 марта 2023

На вашу думку, чи є анонімні ніки російською мовою порушенням мовного закону?

Вільне обговорення у вільній країні.
Обгрунтуйте будь ласка свою думку, посилаючись на той самий закон.

Свою думку напишу нижче .
Посилання на закон
https://mova-ombudsman.gov.ua/informaciya-shchodo-...
Результат:
вже голосів: 366
250 (68.31%) Не порушення
84 (22.95%) Порушення
32 (8.74%) Подивитися результати
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Ну, если я напишу, что и до 2014 года наша страна жила бедно, население уменьшалось, то, выходит, наше правительство Украинское, с большими потугами осваиваивающее владение гос. языком, всё это творило, то как нам быть?
Если уж на то пошло, враги везде.
Нашу владу дуже умовно можна було назвати українською. Все робилось на догоду рф
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Зобов´язаний надати? На якій підставі і чому особисто Вам? Письмово з печаткою, чи можливо по телефону, при зутрічі, факсом?
Нам всім цікаво.
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Нам всім цікаво.
Вам цікаво не це, а чи є порушенням закону використання росніків. Чи вже передумали?
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Я запитувала у вас причини , чому ви не хочете змінити анонімні ніки.
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
То я вже відповів Вам раз 10. Пофільтруйте відповіді від мене та перечитайте.
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2023
Ответ дляГоворилка
Русские - малая часть россиян (жителей рос. педерации). Там более 190 народностей.
А если ’русский’ перевести на украинский, то получается ’росіянин’, то бишь житель рашки. Вот и выходит, что в Украине жители рашки проживают.
Вот и находятся личности, у которых от осознания этого начинает кипеть разум возмущенный, и в смертный бой (за патриотизм) идти готов’ с дивана в рукопашную на любом сайте.
Русскіе - це не просто мала частина федерації. Це фактично фейкова і назва, і мова. От як був ’совєтскій человек’- який означав належність до країни, але не до історичного етносу, так і русскій. Хоч в рФ, хоч в Україні.
Кожного русского копнути коріння - і це буде чи мордва, чи татарин, чи ерзя який-небудь. Русскіх - Московитів навіть не знаю чи п´ять мільйонів набереться з усіх етнічних русскіх в рФ.
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2023
Ответ дляBlacky_Mik
так це ж піди дізнайся, хто у нас тут нацменшина. От ви нацменшина? У мене батько росіянин. я, напевно, вона, але я поважаю свою країну і з своїх 20 років повністю відмовилася від рос.мови.
Якщо ви ідентифікуєте себе українкою, то ви не нацменшина.
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Ок, не дякуйте.
Але можна було б написати- так примно вас всіх читати українською, ми всі неймовірні

Ні? Язик засохне?
Я з радістю напишу: мені приємно читати українською!
Але в деяких політичних темах часто мої однодумці пишуть як раз російською, а опоненти - українською))
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
Хочеться з вами потоваришувати
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Десь тут?
Popeye the Sailor• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Не хотіла вам відповідати, але ваші росічнська корні на відстані відчуваються, тільки там прийнято все переводити на такий рівень дитячого кидання кувелдиками
Уважаемая любительница развести языковый срач, направьте свою энергию в мирное и полезное русло. Выучите таки нормально украинский язык! Какие такие ,, корні,, ? Может таки - коріння.
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Десь тут?
Десь там, так. Головне що ви знайшли відповідь, а де саме знайшли- не важливо. Ви молодець. Дякую Вам
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
Шановна, я не розвожу срач, моя тема починалась з іншого. Маю право на помилки, я жива людина, яка зростала в оточенні російської мови і контенту. До вашого відома вона нікуди не зникла, тож ’слова-паразити’ трапляються. І я не відчуватиму за це ні провини ні сорому, просто тому що вам так хочеться.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Ну таке..
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Ну таке..
Каке?
Oasis in the Desert• 10 марта 2023
Ответ дляQorianka
Это не вы на днях бегали в Еве с телефоном и домахались до продавщицы, что она покупателю на русском языке ПО ЕГО ПРОСЬБЕ помогала выбрать крем, ему было трудно разобраться в надписях на баночках или на чем там? Девочку оштрафовали на 3400 грн и заставили писать объяснительную
Это правда? Уже до такого дошло?
Семицветка• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
(с) Умный заметит, дурак не поймет.
Как же я люблю админа
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Ну таке..
Мало похвалив?
Ви неймовірна, Ваші дописи та зауваження- це вир емоцій, що вірвався в саме серце та скорив. Ви- гігант, Ви- скеля, Ви- всесвіт. Дійсно важлива думка, вчасна, модернова та констуктивна. Вже все це- це навіть забагато для нас, таких маленьких. Не часто так людям фортить. Дякую ще раз! Пишіть ще!
Admin• 10 марта 2023
Можна закривати тему, чи ще трохи треба?
Popeye the Sailor• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Очень странное оправдание. Плюс вы еще и не понимаете, что такое ,, слова-паразиты,, ( объясняю , например, - ,, ну,, ,, типа,, и тд.)
И еще, у вас не ошибки, а безграмотность, местами вопиющая. Уверена, что в жизни вы разговариваете полным суржиком.
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
Ну так же ніззя. Що ж ви робите, ну навіщо?
А ну бистренько похваліть авторку теми.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
Мене ваша думка не цікавить, ви головне не переймайтесь сильно , і можете не звертати уваги на ’лапки’ ....
N@t@li@• 10 марта 2023
Ответ дляshaleniravliki
А то что бойцы разговаривают на русском, благодаря которым вы спокойно спите, это нарушение закона? Достали уже с этим языковым срачем
А ви хочете помінятись з ними місцями? Ви на передову, а бієць вчиити мову. І вивчить її швидко.
Я не розумію як українцю можна не володіти українською.
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
Знову цей грамар-нацизм. Питання не в граматиці, але моряк Папай мабуть не зрозуміє.
Admin• 10 марта 2023
Ну все, все пропало, треба починати спочатку.
Авторко, іноді критика потрібна, не сприймайте так особисто. Деякі люди, тільки й шукають, де б то когось покритикувати. То в них така нездорова потреба. Ви все вірно писали, Ваші думки коректні. А це- редіски, не звертайте увагу. Дякую Вам, умнічка Ви наша. Продовжуємо працювати, не відволікайтеся.

ПС- редіски швиденько вже розбіглися.
Леди Репях• 10 марта 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
Браво!🌷☺️
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
Я тоже иногда суржиком грешууууу страшно. А шо пАделать.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Дівчата і хлопці, якщо такі є, не рвіть горлянки. Всі тут багато чого написали, але варто пам´ятати, що сказане нами характеризує лише нас, а не тих про кого ми пишемо, це звернення до тих, хто перейшов на особисті образи і сарказм.
Леди Репях• 10 марта 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
100%
Qorianka• 10 марта 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Это правда? Уже до такого дошло?
Да, наши местные паблики писали