Хтомолодець? Я!• 10 марта 2023
ЗСУ, відпустка, будьте обережні)
Батько дітей зараз у відпустці, гостює у нас. Позавчора ввечері випив коньяк. І він зараз періодично приймає антидепресанти (без на значення лікаря, сам)
Вчора ми їздили в маркет, на шляху додому зупинили поліцейські. Обшукали машину, нафоткали доки, сказали, що щось з очима і треба в клініку, здати аналізи. Згідно з новим законом, військовослужбовці не можуть вживати алко та наркотики, навіть ну відпустці. Штраф від 17 до 35 здається. В крові у чоловіка був вчорашній коньяк+антидепрес. Заплатили хабар.
Крч, якщо у вас чоловіки приходять у відпустку, то будьте обережні. В нас таке вперше. Можливо, я десь неправильно написала про той закон, це мені так чоловік пояснив.
harchushyn• 10 марта 2023
Ответ дляNinjavan
Так, мабуть краще видалити.
Вам краще тримати язика за зубами...бо не відаєте,що робите.
Або робите це спеціально.
Will_Be...• 10 марта 2023
Ответ дляalla1985m
От выторгов отказываются добровольно... Не может быть.
У нас в городе, одно время, не только запретили продавать алк. военным, но и вообще его продавать в одном из районов города.
harchushyn• 10 марта 2023
Ответ длякосмея
Автор вірно пише : військовим, навіть у відпусткі не можна вживати алкоголь.
НІКОМУ не можна за кермо,якщо алкоголь у крові.
Тим більше військовим,котрі приймають антидепресанти без призначення лікаря і мішають їх з алкоголем.
НІКОМУ не можна давати хабаря,боячись що в крові знайдуть щось заборонене.
А тим більше тим, в кого немудра дружина.
Kot_v_meshke• 10 марта 2023
Если менты визуально даже установили, что ваш муж в состоянии алкогольного опьянения, то он, наверное, не «вчера пил» или с утра похмелился. То, что вас не «потягли пісяти в баночку і здавати кров» - скажіть дякую, штраф 10 тис та позбавлення прав на рік. Так що у вас перше не те, що він військовий напідпитку, а те, що він за кермом напідпитку. Хочеш випити - пий, але вдома і не лазь на вулиці п’яний.
harchushyn• 10 марта 2023
Ответ дляNinjavan
Удалено администрацией...
Мені не подобається,що ваш чоловік вживає невідомі препарати мішаючи їх з алкоголем, розїзджаючи при цьому за кермом. Мені не подобається,що при цьому ви цю ситуацію подаєте, як нормальну. І себе в тому числі.
Я дуже надіюся, що ви просто людина, яка підриває нашу віру у нормальне.
Ответ дляharchushyn
Три доби він виводиться з організму. Вже все, так сталося.
harchushyn• 10 марта 2023
Ответ дляNinjavan
Я не написала ні одного слова брехні)
Так. Я зрозуміла.
Для чого ви нам писали?
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Поліцейські займаються ексгумацією тіл, купа мародерства зараз, колаборантів, вони так само збивать дрони.Повірте, в них зараз дуже багато роботи і нестача кадрів. А вам просто такі попались скоти. Вони є всюди, і серед лікарів, серед вчителів ітд
Kot_v_meshke• 10 марта 2023
Ответ дляNinjavan
Бо такі як ми - не єдині. Було б добре, якби ми були єдині, хто вчиняє неправильно)
А вы не знали, что с бодуна нельзя за руль?
ёжовые рукавицы• 10 марта 2023
Ответ дляNinjavan
Автор , дякую за попередження ,сил вам і терпіння. Вашому чоловіку скорішого повернення, живим і здоровим , додому .
Kot_v_meshke• 10 марта 2023
Ответ дляЛеска
Ну так. Під час знаходження у ВЧ або виконанні військ обовязків.
Вас надурили.
Чего надурили? Если уверен в себе - на медосвидетельствование и все, вопрос нет. А здесь он видать, «тепленький» был вот и побоялся.
harchushyn• 10 марта 2023
Ответ дляNinjavan
Для чого?
Ви хотіли вказати,що серед військових є такі?
Є
В сім´ї не без урода.
Ви ж хотіли донести іншу інформацію?
Що всі такі?
Ні. Ви така. І ваш такий.
Є
В сім´ї не без урода.
Ви ж хотіли донести іншу інформацію?
Що всі такі?
Ні. Ви така. І ваш такий.
Ответ дляАйболитная
Это где? В иной реальности?
Кіровоградська область і Хмельницька область. Це те, що я точно знаю. На касах висять оголошення. І військовим реально не продають, може тільки в маленьких магазинчиках, де всі друг друга знають, і то щоб ніхто не бачив . А ви звідки, що у вас продають ?
Kot_v_meshke• 10 марта 2023
Ответ дляNinjavan
Пройшла майже доба. В крові 100% лишився. Ніякого бодуна
Тогда нельзя за руль было садиться. Если хорошо накидался вечером.
harchushyn• 10 марта 2023
Ответ дляNinjavan
Доба-це 24-ри години. Міг спокійно йти здавати аналіз.
Тут щось не чисто. Або антидепресанти-зовсім не антидепресанти.
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ну добре він випив) він там не п´є. А вдома захотів накидатись.
Ми не алкаші) просто ну якось так вийшло
Он пьяный сел за руль? Может проблема не в том, что военным нельзя, а в том что не трезвое вождение? Трезвый не трезвый определяется промилле. Единственным нормативным актом в Украине, регулирующим порядок прохождения ввиду факта установления пребывания в состоянии алкогольного опьянения, является Инструкция о порядке обнаружения у водителей транспортных средств признаков алкогольного, наркотического или иного опьянения или пребывания под влиянием лекарственных препаратов, снижающих внимание и скорость реакции, утвержденной Приказом МВД Украины, Минздрава Украины 09.11.2015 года № 1452/735, зарегистрирована в МЮ Украины 11.11.2015 года под № 1413/27858.
Согласно ч. 4 ст. 24 Закона Украины «О воинской обязанности и военной службе» от 25 марта 1992 года № 2232-XII военнослужащие считаются исполняющими обязанности военной службы: на территории воинской части или в другом месте работы (занятий) в течение рабочего (учебного) ) времени, включая перерывы, установленные распорядком (расписанием занятий); на пути следования на службу или со службы, во время служебных поездок, возвращение к месту службы; вне воинской части, если пребывание там отвечает обязанностям военнослужащего или он был направлен туда по приказу соответствующего командира (начальника); при исполнении государственных обязанностей, в том числе в случаях, если эти обязанности не были связаны с военной службой; при исполнении обязанности по спасению человеческой жизни, охране государственной собственности, поддержанию военной дисциплины и охране правопорядка.
Ответ дляNinjavan
Ок, ми уроди)
Автор, не звертайте уваги на таких. Ніколи не повірю, що їх чоловіки після споживання алкоголю не сідають за кермо ще кілька днів потому.
А стосовно антидепресантів, ніхто з розводячих демагогію на цьому форумі не має ніякого морального права попрікати цим людину, яка знаходиться ТАМ